בגידה בנישואין

זוג בגידות בנשואים

בגידה בנישואים היא לא קלה לבוגד ולנבגד, לא פעם בגידות בנישואים מובילות לפרידה ואף בגידה וירטואלית. אין בעולם הזה דבר יותר משמעותי מהמשפחה המידית שלנו, כולם מבינים את זה ומכיוון שכך, כאשר אנשים מגיעים למצב של בגידה בנישואין לא פעם העניין מלווה בקשיים רבים. הרבה תוהים מה משמועתה של בגידה וירטואלית ואיך הרבנות מגיבה לכך והאם ישנם הבדלים בין בגידה של אישה לבגידה של גבר.

בגידה בנישואין המובילה לגירושין

זוג בגידה בנישואין
בגידות בנישואין בדרך לגירושים

בגידות בנישואים לא פעם מובילים לגירושין. האם בגידות בנישואין הם סיבות נפוצות לפירוק הזוגיות? עורך דין ומגשר בענייני משפחה, אייל סייג מספר כי לא פעם בגידה של אישה או של גבר ואף בגידה וירטואלית מביאה זוגות למצבי פרידה. כאשר בגידה בנישואין מביאה למחשבות על גירושין ניתן לפנות לייעוץ לגבי מצבך המשפטי ולהבין היכן הדברים עומדים. למידע נוסף לגבי אישור גירושין בבית דין רבני יש להכנס לקישור

קצת עלינו

הננו בעלי משרד עורכי דין משפחה בחולון ובעלי ידע רב בענייני משפחה בגידות בנישואים וירושה. עוסק בנוסף לנושא בגידות בנישואין בנושאים אחרים, גם במשמורת על ילדים, מזונות, גירושין, שיתוף, איזון או פירוק משאבים בין בני משפחה,ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם אחרי שנקבע פסק דין, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים,ונושאים נוספים. המוטו של אייל: “ניתן להתגרש תוך כדי שמירת שלום תוך כדי הסכם, לטובת בני הזוג ובמיד ויש לטובת הילדים שחוויה זו היא מאוד לא פשוטה להם וקשה אף יותר כאשר הליכים משפטיים נהיים ארוכים, מייגעים ומתישים." אנחנו נותנים שרות אדיב ויחס אישי.

המטרה שלנו שתחושו נינוחים ותוכלו לשתף גם כאשר מדובר על בגידה בנישואין בין אם זו בגידה של אישה המספרת את צידה בסיפור או שהיא הנבגדת.  במשרדנו לא תלכו לאיבוד בין סטז'רים ומתמחים ופרצופים לא מוכרים. אנחנו נותנים שירות אמין, דיסקרטי וייחודי. אנחנו מתייחסים אל הלקוחות שלנו תמיד בכבוד ומדברים בשפה שכולם מבינים. אנו נותנים ייעוץ במגוון מקיף של תחומים וזאת ביד מאומנת איתה אנו ננחה אתכם, בהיותנו דיסקרטיים וזמינים, תוך מימוש כל זכויותיכם, לאורך מלוא התהליך. בכדי שתהליך כזה יצליח בצורה הטובה ביותר, עליכם לחבור עם עורך דין מנוסה ומיומן .

בתי דין

בגידה וירטואלית
בגידה של אישה

ישנם כמה זנים של בתי דין ש אליהם אפשרי וניתן להביא הליכים הדנים בענייני משפחה: בית משפט לעניינים אלו ובית דין רבני. סוגי בתי משפט אלו מאוד שונים במהות שלהם ופסיקותיהן לא בהכרח זהות. כל מקרה לגופו – דבר שיש לברר מיד כשמתחילים הוא לאיזה בית משפט המקרה שלכם משתייך הספציפי. סכסוכים ממושכים בבתי משפט – עלולים לגרום להרגשת אומללות ולגרום להוצאות גדולות. אם אתם נמצאים בסכסוך משפטי,תתייעצו עם עו"ד בעל ניסיון בנוגע סוגיות משפטיות מורכבות וזאת בכדי למנוע התדיינויות משפטיות מייגעות וממושכות בבתי המשפט. לרוב, ייעוץ משפטי מקצועי ע"י עורך דין מיומן ובעל ניסיון יכול לסייע לגשר על סיטואציות סבוכות ביעילות ובצורה ראויה. פעמים רבות, חיי משפחה ישובו לשגרה ככל הניתן תודות לסיכומים שאליהם עורכי דין וסייעו להגיע.

למה לצפות?

הרבה נמנעים מהליך זה כי אינם יודעים למה לצפות או מצפים לגרוע מכל. ההחלטה לעבור גירושין מגיעה אחרי התלבטויות קשות, והרבה בעקבות הלא נודע, שהרי לרוב אלו גירושין בפעם הראשונה. מעצם טבעו של התהליך הזה הוא מורכב מהרבה בחינות באספקט הרגשי והמשפטי. לרוב, בעקבות כמות השאלות העולות ממנו:
כמה זמן שהות יקבל כל הורה עם הילד ("משמרת משותפת") או מי יעביר כסף למי – אם בכלל – מזונות ילדים? אם כן, איזה סכום יהיו המזונות? ומה יוחלט לגבי חלוקת הפנסיה והרכוש במידה וישו מה בנוגע לחובות וזכויות של כל אחד מבני הזוג?

לשמור על איזון כמה שאפשר

עלינו לבחור בעורך דין שרואה את המצב כמונו ובעל מטרה דומה. עורך הדין יצליח לתמוך באינטרסים הפרטיים והכספיים שלנו כך שהחלוקה של הרכוש וחלוקת השהות עם הילדים הננה הוגנת עד כמה שמתאפשר ובהתאם לצרכי ילדינו וטובתנו אנו. עו"ד העוסק בדיני משפחה מייצג אותנו  גם במסגרת של הליך גישור וגם בבית המשפט. כאשר מגיעים למלאכת בחירת עו"ד שיטפל בגירושין או עניינים אחרים העומדים על הפרק המשפחתי, חשוב לשקול מספר נקודות מרכזיות.בגלל שתהליך הגירושין הוא מייגע וסוחט מאוד מכל כך הרבה בחינות, יותר טוב שלא נעבור אותו לבדינו. כאשר מגיעים להחלטה לסיים את נישואינו, אנחנו מתמודדים עם קשיים גדולים. טוב יהיה אם השאיפה המרכזית שלנו במקרה של גירושין הננה לשמור על כבוד הצדדים ואחדות המשפחתיות כמה שניתן במצב שכזה.

מה התחום שעלי לחפש

זוג בגידות בנשואים
בגידה בנישואין

עריכת דין הוא תחום רחב ולכן חשוב להתמקד בנושא המדויק לו אתם זקוקים. צריך לקחת מישהו שמומחה בתחום שאתם מתמודדים בו, עריכת דין בתחום המשפחה. בתהליך שמסתמן לא פעם כסוחט כמו זה שאתם עומדים בפניו, התמצאות מקצועית וריכוז הינם דברים מכריעים. עורך דין המתמקצע בעניין זה יקל עליכם עקב היותו מעמיק ומפוקס ולכן בחירה מוצלחת בעורך עדין תביא להצלחה בתיק כולו

אנשים או תיקים

לוקחים עו"ד שהוא ראשית כל בן אדם ביחסו לאנשים. יש לבחור איש מקצוע שרואה מעבר לתיק ובוחר לראות את האנשים השותפים לסיטואציות המורכבות המלוות לא פעם את תחום דיני משפחה.  בין אם מדובר על בגידה בנישואין שהביאה למצב משפחתי סבוך או בין אם סכסוך אחר, הקשבה והבנה זה מה שאתם רוצים לראות בשיחה כך שתרגישו שיש מי שרואה אתכם ומקשיב לכם ונותן מענה. וזאת במיוחד בנושא כזה בו אתם מכניסים מישהו אל החיים הפרטיים שלכם.

צריך להרגיש בנוח

צריך לבחור את האדם איתו אתם חשים בנוח ובפתיחות מספקת לשתף את פרטי המצב שלכם במלואו.  זו היא מעלה חשובה שיש לבחון כאשר בוחרים איש מקצוע שמעכשיו ייעץ לכם בסיטואציה חשובה בחייכם. אתם תרצו להרגיש בנוח במהלך השיחה עם העו"ד שלכם, לחשוף בגידה בנישואין הוא לא עניין של מה בכך ונושא בגידות בנישואין לא פעם מתגלה לעו"ד המייצג בשלב מאוחר מידי וחבל. וחשוב שתהיה תחושת פתיחות ואמון. צריך שהעו"ד יהיה מספיק רגיש למצב המשפחתי המורכב בו אתם מצויים, ופי כמה וכמה כאשר ילדים מעורבים גם.

עורך דין ומגשר באחד

גישור לקראת גירושין – ישנה משמעות גדולה לבחור מראש עורך דין עם ידע בגישור שכן היכולת לשלב חשיבה גישורית בתחום של דיני משפחה מאפשר להגיע אל תוצאות יוצאות דופן ומהירות ביותר. כמו גם אורנטציה גישורית מאפשרת לעו"ד שבחרת לחשוב באופן יצירתי למצוא פתרון שלא עלה בדעתך לפני.

בגידה בנישואין | בגידות בנישואים | בגידות בנישואין | בגידה וירטואלית | בגידה של אישה

5/5 - (1 vote)

בגידה בנישואין

בגידה בנישואין
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

הסכם גירושין

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המגדיר את כל הסוגיות הקשורות לסיום הנישואין בין בני הזוג. עריכת הסכם

ידועה בציבור ירושה

ידועה בציבור

מנהלת מערכת יחסים בתור ידועה בציבור? חשוב שתדעי מהן הזכויות שלך, ואלו הן זכויות הנוגעות לתחומים שונים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה היא ההליך שאותו צריך לבצע כאשר אדם נפטר והותיר אחריו צוואה. באופן עקרוני

אימות נוטריון

אימות נוטריון

אימות נוטריון הוא הליך שנדרש במקרים רבים. בדרך כלל אנו מדברים על אימות חתימה נוטריון, אך ישנם

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית היא בעצם הצוואה המוגדרת בחוק בתור צוואה בפני רשות. במאמר זה נסביר בהרחבה על המשמעות

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

תחומי עיסוק

תחומי עיסוק משרד עורכי דין אייל סייג מתמחה בתחומי עיסוק שונים בעינייני משפחה עורך דין לגירושין ההחלטה להתגרש

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן

קרא עוד >>