עורך דין מומחה לגירושין

עורך דין מומחה לגירושין

הסכם גירושין והליך גירושין מהיר

עורך דין מומחה לגירושין

עו"ד אייל סייג מתמחה במשמורת משותפת, הסכם גירושין, חלוקת רכוש, גישור.

ניסיון רב שנים

ניסיון רב בייצוג בבתי משפט לענייני משפחה ובתי דין רבניים.

שירות אמן ומקצועי

מעניק לכם שירות ייחודי, מקצועי, דיסקרטי, אמין בהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

עורך דיו גירושין

משרד עורך דין מומחה לגירושין בחולון עם ניסיון רב בדיני משפחה וגירושין יעזור לכם לעבור הליך גירושין בקלות ולהשיג את התוצאה הרצויה.

אנו עוסקים בין היתר ב:

  • גירושין בהסכמה
  • משמורת משותפת
  • מזונות ילדים ומזונות אשה
  • דיני וענייני משפחה
  • הסכם גירושין
  • תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

להליך גירושין יעיל ותקין התקשרו:

עורך דין מומחה לגירושין
עורך דין לגירושין כשזוג מביט בחוזה

הליך גירושין מהיר

הליך גירושין מהיר הוא רצונם של רוב המעורבים. הליך גירושין מהיר בעצם מקל על הכאב והבלבול של המעורבים בעיקר אם יש ילדים משולבים חשוב לשים דגש על הליך גירושין מהיר וטוב. חשוב להבין כי הליך הגירושין מעצם טיבו מורכב, הן משפטית והן רגשית. ההחלטה להתגרש מלווה בהתלבטות רבה, בעיקר בעקבות הלא נודע. קיים ריבוי סוגיות העולות בהליך הגירושין:

  • מהו הקף זמני שהות של הילדים עם כל אחד מההורים (משמורת משותפת) ?
  • מי ישלם למי – אם בכלל – מזונות ילדים? אם כן, מה גובה המזונות?
  • באיזו צורה מתבצעת חלוקת הרכוש?
  • מה קורה עם חובות וזכויות של כל אחד מבני הזוג?

רק עורך דין גירושין מומחה מיומן יוכל לסייע לצלוח את ההליך המורכב הזה על הצד הטוב ביותר. חשוב תמיד לזכור, כי לווי וייעוץ משפטי צמוד ע”י עורך דין לגירושין מנוסה בתחום המשפחה והגירושין יביא לתוצאות הטובות ביותר בהתאם לנסיבות. עורך דין לענייני משפחה יספק את הנדרש במצב זה.

עורך דין גירושין

מתי כדאי לפנות לעזרה וייעוץ. עורך גין גירושין מוטב לשלב כבר שיודעם או חושבים על הליך גירושין. יש דרך להקל על הדברים ולהגיע לתוצאות טובות ולהסכמים כדאיים כולל חלוקת רכוש כבר בשלבים ראשוניים. הפעולות שקודמות לתחילת התהליך הרישמי ישפיעו עליו בהמשך, ולכן מומלץ להתקשר עם עור דין לגירושים כבר בשלב ההתלבטות והשאלות. עורך דין לגירושין בעצם מלווה אותך בכל התהליך וזמין לשאלות ותהיות שצצות בדרך. בנוסף חשוב לבא אתכל החששות והמטרות והרצונות בצורה ברורה וגלויה כך יהיה אפשר לעשות תאום ציפיות ולהגיע ליעדים המיוחלים. אנו מאמינים במקצועיות אמינות ושקיפות וזהוי הדרך של משרדנו.

עורך דין גירושין מומחה

גם אם יש עורך דין מעולה שאתם מכירים אך אינו מתמחה ובעל ניסיון בגירושין מומלץ לחשוב שוב איזה עורך דין לשכור את שרותיו. עורך דין גירושין מומחה ידע לכוון בצורה מדויקת ולספק מידע לגבי כל הזכויות והחובות אך עור דין גירושין מומחה ידע גם לנהל את ההליך בצורה של נועם ושלום תוך המקצועיות הדרושה למצב כה מורכב.

עורך דין לגירושין לסיכום

עורך דין לגירושין איכותי ומקצועי ידע לספק מידע ברור ונגיש. עורך דין מומחה לגירושין גם יוכל לתת אופציות שונות ודרכים לפתרון סוגיות, בנוסף יוכל לכוון אתכם במצבים מורכבים כגון זוג שחי יחד ואינו נשוי או עירבוב של ילדים או מצבים עדינים שונים. עורך דין לגירושין מומלץ לכולם. לכל אדם שרוצה להתחיל הליך פרידה. בין אם הדברים נעשים בהסכמה ובחברות ובין אם במלחמה. כך או כך חובה שיהיה ליווי מקצועי על מנת לשמור על זכויותך ולמנוע סכסוכים ואי הבנות עתידיות. פנו אלינו בהקדם לייעוץ ותמיכה והכוונה, שכן חלק מהקושי במצב זה היינו הבלבול וחוסר הוודאות ואנו כאן על מנת לעשות סדר בשלב הראשון ולהסביר את המשך הדרך.

עורך דין לגירושין נשמע לפעמים מאיים שכן אולי טרם החלטנו או עיכלנו את המצב. אולי לא בטוח שזה סופי או שעוד לא סיפרנו ושיתפנו. אולי עולת מחשבות כמו " מה יגידו " או "מה יהיה עם הילדים" הכל טבעי ולגיטימי. אך חשוב לזכור שאין זה מחייב תוצאה כזו או אחרת. פניה לעורך דין היא בעצם הרצון להבין איפה הדברים עומדים ולאן אפשר ללכת. בכל שלב אפשר לשנות את המטרה, לעצור, לשלב גישור ועוד. מה שחשוב הוא שכל הנתונים יהיו בידיך על מנת להגיע לבחירה הנכונה ביותר עבורך.

עורך דין לגירושין בהסכמה

ההחלטה להתגרש מלווה בהתלבטות רבה, בעיקר בעקבות הלא נודע שהרי רובנו חווים גירושין בפעם הראשונה. הליך הגירושין מעצם טיבו מורכב, הן משפטית והן רגשית ולרוב קיים ריבוי סוגיות העולות בו.

חלוקת רכוש בגירושין

אחד מהנושאים שמעכבים את סיום הליכי הגירושין הוא חלוקת רכוש. לעתים, חלוקת הרכוש מהווה אחת המחלוקות המרכזיות בסכסוך גירושין. סוגיית חלוקת הרכוש מורכבת ודרושה לה מיומנות מקצועית.

עורך דין לענייני משפחה

מצבים בהם מתעוררים נושאים הקשורים למזונות, גירושין, צוואות וירושות, נישואים אזרחיים, משמורת, אלימות במשפחה ועוד. דיני משפחה עוסקים בכל מה שקשור לסכסוכים ובעיות הקיימים בתא המשפחתי.

קבלו ייעוץ של עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין ומגשר בענייני משפחה עוסק בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה ועוד.

התקשרו עכשיו 052-4722755 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי