איך להתגרש

זוג איך להתגרש בלי כסף

איך להתגרש בלי לפגוע בילדים והאם זה אפשרי? איך להתגרש חכם איך להתגרש בלי כסף לא פעם עוזר לאיך להתגרש בקלות ומה התשובה לשאלה הקלאסית: איך להתגרש ולהישאר חברים? כאשר אנשים מגיעים למצב גירושין, מתמודדים לרוב עם משבר רציני. העולם המרכיב את שגרתינו משנה את צורתו, העתיד  מוקף בחששות וחוסר ידיעה. אנו מלאי חרדה שהשגרה המוכרת קורסת, חוסר ידיעה אופף את החיים והעתיד איננו ברור. תקופת הגירושין הינה תקופת מעבר מטלטלת ואנשים זקוקים ליד יציבה ותומכת שתעזור להם לחצות את הנהר הגועש הזה. למרבית האנשים אלה גירושין ראשונים וכאשר ישנם ילדים צעירים בתמונה, המצב רגיש עוד יותר.

איך להתגרש הכי מהר זה אנחנו

איך להתגרש נכון
איך להתגרש הכי מהר וללא עיכובים מיותרים?

מגשר ועורך דין בענייני משפחה, אייל סייג הננו בעל משרד בוטיק בחולון וותק רב בנושאי משפחה וירושה. עוסק בין היתר מזונות לאישה ולילדים, משמורת ילדים, גירושין, אימוץ, איזון, פירוק ושיתוף אמצעים בין חברי משפחה, אפוטרופסות ילדים שנחטפו, ידועים בציבור,איך להתגרש בקלות, תביעות המוגשות לאחר פסק דין ועוד נושאים בתחום משפחה. איך להתגרש בלי לפגוע בילדים – המוטו של העו"ד אייל סייג הינו: “גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכמה, וזה חשוב מאוד לטובת ילדים צעירים שחוויה מסובכת וקשה של סכסוך בין ההורים תמנע מהם, ובכך יופחת הסיכוי ליצירת פצעים ונזקים רגשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים צעירים כתוצאה מהליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים."

אנחנו משרד בוטיק המספק יחס אישי ושירות חם. אצלנו תחושו בנוח מבלי להיאבד בין חדרים, מתמחים וסטאז'רים. אנחנו מספקים שירות ייחודי, אמין ודיסקרטי. אנחנו מדברים איתכם בשפה שלכם ובגובה עיניים. אנו מייעצים במגוון מקיף של נושאים, כגון איך להתגרש בלי כסף. ביד מיומנת, אנו נוליך אתכם, בהיותנו זמינים ודיסקרטיים, תוך מימוש מלוא זכויותיכם, למשך כל התהליך. בכדי שתהליך כזה יגיע לסיומו על הצד הטוב ביותר, עליכם לעבוד עם עורך דין מיומן ומנוסה .תמיד שנזכור, ליווי וייעוץ תמידי ע"י עורך דין לגירושין, המנוסה בתחום המשפחה והגירושין, יניב תוצאות הכי טובות.

מדינה וסוגיות משפחה

ישנם שני סוגי בתי דין ש אליהם ניתן להגיש את מגוון ההליכים הקשורים ל ענייני משפחה: בית משפט ובית דין רבני. בתי המשפט האלה הם שונים במהותם ופסיקותיהן לפעמים גם שונות. כל מקרה לגופו – דבר מה שחייבים לראות מיד כשמתחילים הוא לאיזה בית משפט משתייך התיק הנדון. מאבקים ממושכים בבתי משפט, המלבים יצרים ורגשות, עשויים לא אחת לגרום לדכדוך ולהוצאות כלכליות גדולות. אם אתם נמצאים בסכסוך משפטי,התייעצו עם עורך דין מומחה בנוגע נושאים משפטיים סבוכים וזה בכדי להימנע מהתדיינויות משפטיות מייגעות וממושכות בבתי המשפט. ברוב המקרים, ייעוץ משפטי מומחה ע"י עו"ד מיומן ובעל ניסיון יכול לסייע לגבור על מצבים סבוכים ביעילות ובצורה ראויה. בהרבה מקרים, חיי משפחה יחזרו להיות תקינים ככל האפשר תודות להסכמות שאליהן עורכי דין יעזרו להגיע.

איך להתגרש בקלות – מה זה לוקח?

איך להתגרש הכי מהר
איך להתגרש נכון ובלי לפגוע במעורבים

בשביל רוב הזוגות אלה גירושין ראשונים שמלווים בהרבה וחוסר ידיעה. באופן טבעי תהליך מורכב מבחינות רבות באספקט הרגשי והמשפטי. בעיקר, בעקבות ריבוי התהיות העולות: מה יוחלט על זמני שהות של הילדים עם כל אחד מההורים ("משמורת משותפת"?) , מי ישלם כמה ולמי – שאלת תשלומי מזונות הילדים?
אם כן, איזה סכום יהיו המזונות? מה יוחלט לגבי חלוקת הרכוש והפנסיה? מה בנוגע לחובות וזכויות של כל אחד מבני הזוג? אפשר להקל על פרוצדורת סיום הנישואים על ידי קבלת התייעצות עם עורך דין מומחה המנוסה בתחום איך להתגרש חכם ובדרכי שלום.

איך להתגרש בלי כסף? איך להתגרש בלי לפגוע בילדים? לשמור על אווירה מכובדת תוך כדי מחלוקת

כאשר מגיע זמן בו אנו מחליטים להתגרש, מתמודדים עם קושי רציני. הליך גירושין עלול להתברר כהליך מאוד קשה מבחינה רגשית ואקונומית ולא כדאי שנעבור אותו לבדנו. אם אנחנו רוצים לעבור את מסע הגירושין שלנו בכבוד ובהצלחה, אנחנו צריכים לפנות למקצוען, כמו עו"ד. איש מקצוע יהיה מסוגל לסייע לנו לגונן על האינטרסים הכלכליים והאישיים שלנו להביא לכך שהחלוקה של הרכוש וחלוקת זמני השהות עם הילדים תהיה שוויונית עד כמה שאפשר ובהתאם לטובתנו ולצרכי ילדינו.

איך להתגרש בלי כסף – נקודות חשובות כשבוחרים עורכי דין

ישנם מספר נקודות שחשוב לבדוק כאשר לוקחים עורך דין שינהל את נושא הגירושין או ענייני משפחה אחרים .

ידע ומקצוענות

כשמדובר על איך להתגרש בלי כסף נכון הוא לבחור בעו"ד שמיקודו זה דיני משפחה ולא תחום שונה במשפט. ריכוז וידע מקצועי הינם דברים מכריעים בתהליך קורע ומייגע כמו זה שאתם עומדים לעבור. עו"ד המתמחה בנושא שאתם צריכים יוריד מכם נטל מעצם היותו מתמצא ומאופס. בחירה נכונה של עו"ד משפחה תעזור לכם לפקס ולקצר תהליכים ולתת תשובה לכל קושיה שיש לכם, מתוך הבנה עמוקה בנוגע למה שאתם צריכים.

לפנינו יושבים אנשים ולא תיק

זוג איך להתגרש בלי כסף
איך להתגרש ולהישאר חברים למרות המחלוקות

רצוי לבחור בעו"ד שרואה אתכם קודם כל כבני אדם עם רגשות ולא כתיק. הקשבה והבנה זה מקום טוב לנהל כל שיחה, במיוחד אם אתם מכניסים זר אל החיים הפרטיים שלכם. זה שבפניכם אמור להכיר ולכבד את המרחב המשפחתי שלכם ולתקשר עימו באופן ישיר, כנה ומכבד. עורך הדין חייב לגלות רגישות והבנה כלפי הלקוחות שלו.

נותן הרגשה נוחה

תחושת הנינוחות שלכם כשאתם בחברתו חשובה ביותר, תהיו עצמכם. כימיה אישית היא מעלה נחוצה בבחירת איש מקצוע שמעתה והלאה ייעץ לכם בכל הקשור לפסיקה חשובה המשפיעה על חייכם. צריך שעורך הדין יגלה מספיק רגישות למצב המשפחתי הלא פשוט בו אתם נמצאים, במיוחד כשיש ילדים מעורבים בתמונה.
יעזור לכולם אם אתם מרגישים בנוח כאשר אתם מנהלים שיחה עם העו"ד שלכם.

יושר ומקצועיות

שני הגורמים האלה הרבה פעמים יבדילו בין צל"ש לטר"ש. אתם יוצאים למסע בו אין מקום לטעויות. בודאי שבקיאות משפטית של העורך דין עולה ומעמיקה עם ותק וניסיון והרי שבדיוק בשביל זה אתם לקחתם אותו מלכתחילה ויושר הוא תמיד הכרח.

איך להתגרש נכון? מומחים גם בגישור

הסיכויים שלכם לפתור את המשבר ברוח טובה, יעלות ומהירות, מטפסים אם העורך דין שלכם הוא גם מתמחה לגישור. בעל אוריינטציה גישורית זה מקצוען שעבר הדרכה מסוימת המתירה לו לנהל הן התדיינות מעמיקה והן גישור בין בני משפחה העומדים בפני גירושים תוך כדי שהוא יוזם פתרונות יצירתיים. הכישורים הללו מוסיפים ערך גדול מאוד לעו"ד שעימו אתם עובדים.

איך להתגרש חכם | איך להתגרש בלי כסף | איך להתגרש הכי מהר | איך להתגרש בקלות | איך להתגרש ולהישאר חברים

5/5 - (1 vote)

איך להתגרש

איך להתגרש
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

הסכם גירושין

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המגדיר את כל הסוגיות הקשורות לסיום הנישואין בין בני הזוג. עריכת הסכם

ידועה בציבור ירושה

ידועה בציבור

מנהלת מערכת יחסים בתור ידועה בציבור? חשוב שתדעי מהן הזכויות שלך, ואלו הן זכויות הנוגעות לתחומים שונים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה היא ההליך שאותו צריך לבצע כאשר אדם נפטר והותיר אחריו צוואה. באופן עקרוני

אימות נוטריון

אימות נוטריון

אימות נוטריון הוא הליך שנדרש במקרים רבים. בדרך כלל אנו מדברים על אימות חתימה נוטריון, אך ישנם

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית היא בעצם הצוואה המוגדרת בחוק בתור צוואה בפני רשות. במאמר זה נסביר בהרחבה על המשמעות

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>

תחומי עיסוק

תחומי עיסוק משרד עורכי דין אייל סייג מתמחה בתחומי עיסוק שונים בעינייני משפחה עורך דין לגירושין ההחלטה להתגרש

קרא עוד >>