דיני צוואות

זוג מבוגר על ספסל דיני צוואה

דיני צוואות עורך דין המתמקצע בכל הקשור אל דיני ירושה צוואות ירושות ועזבונות כולל דיני צוואה הדדית ומידע לגבי דיני צוואות חוק ועוד. נושא הירושות לא פעם מלווה בקושי. אין בעולם הזה דבר משמעותי יותר מהמשפחה , כולם יודעים את זה ובגלל זה, נושא זה הרבה פעמים מעורב ברגשות ותחושות היוצרות עומס על צד הנותן את הצוואה כמו כן על זה המקבל אותה.

דיני צוואות עורך דין אייל סייג – למה עם אייל?

דיני ירושה צוואות ירושות ועזבונות
יש להכיר לפני פעולה כזו או אחרת דיני צוואות חוק והליכים ולכן יש להתייעץ עם עורך דין משפחה

דיני צוואות – עורך דין ירושה ומגשר בנושאי דיני צוואות, אייל סייג, איש מקצוע בעל וותק וניסיון רבים, מנהל משרד בוטיק בחולון. עוסק בנוסף תחומים אחרים, גם גירושין, מזונות ילדים ואישה, משמורת ילדים, ילדים שנחטפו, ידועים בציבור, תביעות המוגשות אחרי קביעת פסק דין איזון אמצעים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ונוספים. המוטו של מר סייג: “ ניתן להשיג כל דבר בדרכי שלום תוך כדי הסכם, ובכך ימנעו הליכים משפטיים מייגעים, ארוכים ומתישים." אנו משרד בוטיק המקפיד על שירות יסודי ויחס אישי.

אצלנו תחושו בנוח מבלי ללכת לאיבוד בין משרדים, מתמחים וסטז'רים. אנו מספקים שירות אמין, דיסקרטי וייחודי. אנחנו מדברים איתכם בשפה שלכם ובגובה עיניים. תחומי היעוץ שלנו הינם מגוונים, דיני צוואה הדדית הוא אחד מהם. ביד רבת ניסיון, אנו נוליך אתכם, בזמן שאנו דיסקרטיים וזמינים, תוך מימוש מלוא זכויותיכם, במשך מלוא התהליך. בכדי שתהליך כזה יצליח על הצד הטוב ביותר, עליכם לעבוד עם עורך דין מנוסה ומיומן . שתזכרו, כי ליווי וייעוץ צמוד ע"י עו"ד עם ניסיון רב בתחום המשפחה והגירושין, דיני צוואות עורך דין המתמקצע בתחום יניב תוצאות הכי טובות, כשלוקחים בחשבון את הנסיבות המסוימות של כל משפחה.

דיני צוואות וסוגיות משפחה במדינת ישראל

הרבה הליכים בין בני משפחה מותר להם להיות מובאים בפני בתי דין רבניים ובתי משפט לסוגיות משפחה. ערכאות משפטיות אלו הינן שונות במהות שלהן ולא תמיד פסיקותיהן זהות. כל סוגיה לגופה – דבר שחייבים להבין כבר בשלב הראשוני הוא לאיזה בית משפט המקרה הנדון משתייך הנדון. סכסוכים בלתי נגמרים בבית משפט, אשר המלבים יצרים ורגשות, עלולים לצער ולגרום להוצאות כלכליות רבות. במידה ואתם נמצאים במאבק משפטי,תקחו יעוץ מ עו"ד מומחה בנושאים משפטיים קשים בכדי להימנע מהתדיינויות משפטיות ממושכות ומתישות בבתי המשפט.

ברוב המקרים, יעוץ משפטי מומחה על ידי עו"ד מיומן ובעל ניסיון יכול לסייע להתגבר על מצבים מסובכים בצורה ראויה ויעילה. הרבה פעמים, עורכי הדין יצליחו להביא את בעלי הדין להסכים ולאפשרות של שגרת משפחה תקינה ככל האפשר, גם ביום שאחרי הסכסוך המשפחתי.

דיני צוואות חוק בסיסי לשמירה על התא המשפחתי – לפתור מחלוקת תוך כדי ששומרים על כבוד

חלוקת ירושה – לפני, בזמן ואחרי כל תהליך הקושר בתוכו בני משפחה יש להימנע מסכסוכים. הליך שקשור אל צוואות וירושות יכול להיות הליך סוחט ביותר מבחינה רגשית וכלכלית ולא כדאי שנעבור אותו לבדנו. אם אנחנו שואפים לעבור את המסע שלנו בכבוד ובהצלחה, מומלץ שנפנה לאיש מקצוע, כמו עו"ד. עורך הדין ידע לתמוך באינטרסים האישיים והכלכליים שלנו בצורה שוויונית ככל האפשר ופועלת לצרכי ילדינו וטובתנו אנו. כשאנו לוקחים עו"ד לעזור לנו, הוא גם מי שייצג אותנו בבית המשפט לענייני משפחה.

מקצוענות וידע

משפחה דיני צוואות עורך דין
איך לבחור עורך דין דיני צוואות מקצועי ובקיע?

כשעומדים בפני בחירת עו"ד משפחה שידאג לטיפול בגירושין או ענייני משפחה אחרים העומדים על הפרק, יש לבחון מספר נקודות מפתח. עריכת דין זהו תחום נרחב ביותר וחייבים לקחת אדם שמתמקצע במה שאתם צריכים, דיני משפחה. התמצאות מקצועית ויכולת ריכוז הינם אלמנטים משפיעים ביותר בתהליך מייסר ומתיש כמו זה שאתם ניצבים בפניו. היותו של עורך הדין בקיא וממוקד תסייע ותקל עליכם. בחירה טובה  תסייע לכם למקד ולדרבן הליכים ולספק מענה על כל קושיה שעולה אצלכם, מתוך ידע מעמיק בנוגע ל מה שמטריד אתכם בנושא.

זה קודם כל אנשים

לוקחים עו"ד דיני צוואות חוק ראשון שהאדם בו בחרתם יהיה ראשית כל בן אדם בהתייחסותו לאנשים. תראו שהבן אדם שיושב בפניכם, העורך דין עליו בחרתם לסמוך, משוחח עמכם בגובה עיניים.
זה שלפניכם חייב להכיר ולכבד את המרחב המשפחתי שלכם ולתקשר עימו בצורה מכבדת, כנה וישירה. הבנה והתחשבות כלפי הלקוחות הן מעלות חשובות בכל עורך דין הראוי למעמדו.

להרגיש בנוח

צריך לבחור עו"ד דיני צוואות אתו אתם חשים בנוח. זו היא תכונה נחוצה בבחירת איש מקצוע שמעתה והלאה ייעץ לכם ומספיק רגישות מצד העורך דין לסיטואציה המשפחתית הלא פשוטה בה אתם מצויים היא הכרחית. אתם תרצו להרגיש בנוח כאשר אתם משוחחים עם עורך הדין שלכם, וצריך שתהיה תחושת אמון ופתיחות.

שנות ניסיון ומקצוענות

כשמדובר על דיני צוואות עורך דין טוב יעשה הבדל גדול. ניסיון ומקצועיות, הגורמים הללו יכולים להיות כל כך מכריעים שהם מבדילים בין טר"ש לצל"ש. אתם יוצאים למסע בו אין מקום לטעויות. בודאי שבקיאות משפטית של העו"ד גוברת ומעמיקה עם שנות ניסיון והרי שזה בדיוק למה אתם הגעתם אליו מלכתחילה.

מגשר יכול לחסוך לכם הרבה אנרגיה והוצאות

הסיכויים שלכם לפתרון המשבר ברוח טובה, מהירות ויעילות, מטפסים כש העו"ד שלכם גם מתמחה לגישור. עורכי דין שעברו הסמכה מסוימת שהקנתה לו אוריינטציה גישורית יודע להוביל הן דיון מעמיק והן גישור בין הצדדים המתכוונים להתגרש, בזמן שהוא יוזם פתרונות יצירתיים. עורכי דין כאלה הם בעלי ערך מוסף.

באילו סיטואציות יש לקרוא לעורך דין מומחה?

זוג מבוגר על ספסל דיני צוואה
איך בוחרים עורך דין לענייני דיני צוואות

דיני צוואות – כשמדובר בנושאים הקשורים לצוואות, משמורת ילדים, אלימות במשפחה, נישואים אזרחיים, צוואות וירושות, מזונות, גירושין ועוד, אלה כולם דברים שיש להם חשיבות עליונה ולמעט מצב של אחד למיליון בו אנחנו מחילטים לייצג את עצמינו, דורשים שניקח איש מקצוע להיות לצידנו. לנושאים של משפחה נחוץ לתת תשומת לב מרבית ולקבל החלטות באופו חכם ושקול. תחום דיני המשפחה נחשב ללא פשוט, שנוגע בדברים חשובים ועדינים, בגלל זה הדיונים הקשורים בו יכולים הרבה פעמים להמשך זמן ממושך. אייל סייג מנוסה ומשופשף בניהול וייצוג תיקים הדנים בענייני משפחה. הוא מצייד את לקוחותיו עם מידע ושירות מקצועי בכל הקשור בדיני משפחה כדוגמת:

אלימות במשפחה, הסכמי ממון, הסכמי שלום בית, ירושות וצוואות, הסכמים של גירושין, מזונות, משמורת על ילדים וקביעת זמני שהות שלהם עם כל אחד מהוריהם וקביעת זמני שהות בינם לבין כל אחד מהוריהם. ועוד שירותים חשובים אחרים. אייל סייג יספק לכם שירות נאמן, מיומן, פרטי ובלעדי, ש מתאים באופן ספציפי לבקשות ולצרכים שלכם. וגם, דואג לשלל התביעות המוגשות לבתי הדין הרבניים ולבית המשפט לענייני משפחה ונותן ליווי אישי ללקוח  בכל שלבי התהליך המשפטי מתחילתו ועד פסק הדין.

דיני צוואות | דיני צוואות חוק | דיני צוואות עורך דין | דיני ירושה צוואות ירושות ועזבונות | דיני צוואה הדדית

5/5 - (1 vote)

דיני צוואות

דיני צוואות
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

קיום צוואה

צו קיום צוואה

צו קיום צוואה הוא המסמך המשפטי המאפשר לנו לממש את הכתוב בצוואה ולתת לה תוקף חוקי. מסמך

הוצאת צו ירושה

צו ירושה

צו ירושה הוא אחד המסמכים המשפטיים החשובים שיש להשיג לאחר מותו של אדם. בקשה לצו ירושה היא

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

תחומי עיסוק

תחומי עיסוק משרד עורכי דין אייל סייג מתמחה בתחומי עיסוק שונים בעינייני משפחה עורך דין לגירושין ההחלטה להתגרש

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן

קרא עוד >>