הסדרי ראיה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ילדים הסדרי ראיה זמניים

הסדרי ראיה הם חלק גדול בהתמודדות עם מצב חדש. בין אם מדובר על הסדרי ראיה זמניים, הסדרי ראיה נרחבים וגם אם הסדרי ראיה מרחק מגורים סביר עדיין מדובר על מצב לא קל. הסדרי ראיה מקובלים יהיו כאלה שיטיבו עם הילד כמה שאפשר אך אין זה אומר כי הסדרי ראיה משמרות משותפות או לא, הם מהלך פשוט. לא קיים בעולם הזה דבר קרוב יותר ממשפחה, זה ברור לכולם ועל כן, כשאנשים מגיעים למצב גירושין, לעתים חווים במשבר גדול.

העולם כפי שאנו מכירים אינו כפי שהיה, העתיד מפחיד ואפלולי, מוקף בהיעדר ידיעה וחששות. אנו חרדים שהעולם כפי שהכרנו קרס, אין לדעת מה טומן העתיד. בתקופת מעבר מטלטלת שכזו אנשים מחפשים מישהו עם ידע וניסיון לסייע להם בחציית הגשר שבפניו הם ניצבים. לרוב האנשים זוהי הפעם הראשונה וכאשר ישנם ילדים צעירים מעורבים בתמונה, חווית החרדה גדולה פי כמה וכמה.

עורך דין הסדרי ראיה נרחבים – מי מלווה אותך?

הסדרי ראיה מקובלים
מהם הסדרי ראיה נרחבים? והיכן ניתן לקבל ייעוץ?

הסדרי ראיה מרחק מגורים ושיקולים רבים. איך מתמודדים ועם אפשר להתייעץ? עורך דין ומגשר בנושאי הסדרי ראיה משמרות משותפות דיני משפחה, אייל סייג, בעל וותק וניסיון רב שנים, עובד ממשרד בוטיק בעיר חולון. תחומי עיסוק בכל הקשור אל משפחה ביניהם –  גירושין, מזונות לאישה ולילדים, משמורת על ילדים, הסדרי ראיה זמניים, אימוץ, אפוטרופסות, חלוקת אמצעים בין חברי משפחה ידועים בציבור, ילדים שנחטפו, תביעות המוגשות לאחר פסק דין ועוד שירותים.

המוטו של מר סייג: “גם להתגרש ניתן תוך כדי שמירת שלום בהסכמה, וזה הכי חשוב לטובת ילדים צעירים שהתנסות מאוד קשה של קונפליקט בין הוריהם תמנע מהם, ובכך ימנעו נזקים/פצעים פסיכולוגיים שעשויים לקרות באותם צעירים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך כדי שמירה של זכויות מהותיות ודיוניות של הוריהם." אנו עורכי דין לענייני משפחה המספקים שירות יסודי ויחס אישי. אצלנו תחוו תשומת לב מלאה ותמיד תהיו בטוחים מי עובד על התיק שלכם ואיפה. אנחנו דואגים לשירות ייחודי, אמין ודיסקרטי.

אנחנו משוחחים איתכם בשפה שתבינו ובגובה עיניים. אנו מייעצים במגוון רחב של נושאים, כמו חלוקת רכוש בגירושין. ביד מנוסה, אנו ננחה אתכם, בהיותנו דיסקרטיים וזמינים, תוך מימוש כל זכויותיכם, למשך מלוא התהליך. חשוב לדעת, שרק עורך דין מיומן ומנוסה יוכל להצליח בתהליך הלא פשוט הזה על הצד הטוב ביותר . חשוב שנזכור, כי ייעוץ וליווי משפטי הדוק ע"י עו"ד לגירושין, עם ניסיון רב בתחום הגירושין והמשפחה, יניב תוצאות הטובות ביותר.

הסדרי ראיה נרחבים – מדינתינו וענייני משפחה

ישנם מספר זני בתי דין ש אליהם אפשרי להגיש את מגוון הסוגיות הקשורות לענייני משפחה: בית משפט לעניינים אלו ובית דין רבני. סוגי בתי משפט אלו הם שונים במהותם והפסיקות שלהן לא בהכרח זהות. כל סוגיה לגופה – דבר שיש לראות מיד כשמתחילים זה לאיזו ערכאה המקרה הספציפי משתייך. סכסוכים משפטיים ארוכים, כאלה המלווים ביצרים ורגשות, עשויים לגרום להרגשת אומללות ולגרום להוצאות כלכליות מרובות.

אם אתם נמצאים בקונפליקט משפטי, קבלו יעוץ מעורך דין מומחה בסוגיות משפטיות קשות וזה בכדי להימנע מהתדיינויות משפטיות ארוכות ומייגעות בבתי המשפט. בהמון מקרים, יעוץ משפטי מקצועי ע"י עו"ד מיומן ובעל ניסיון יכול לסייע להתגבר על מחלוקות מסובכות בצורה יעילה וראויה. בהרבה מקרים, עורכי הדין יוכלו להביא את בעלי הסכסוך להסכמות ולאפשרות של שגרת משפחה תקינה ככל האפשר, .

למה לצפות?

הסדרי ראיה מרחק מגורים
הסדרי ראיה מקובלים על הצדדים הם דבר אפשרי שיש לשאוף אליו

לרוב אלו גירושין ראשונים. תהליך של הסדרי ראיה מקובלים על הצדדים הינו מאתגר וסבוך, הן רגשית והן משפטית. בעיקר, עקב ריבוי התהיות הנובעות ממנו:
מה יוחלט לגבי זמני שהות של הילדים עם כל אחד מהוריו ("משמורת משותפת"?) , מי יהיה חייב לשלם כמה ולמי – שאלת תשלומי מזונות הילדים?
אם אכן כן, מה יהיה סכום המזונות? כיצד תתבצע חלוקת הרכוש? הפנסיה? מה יהיו הזכויות והחובות של צד? התייעצות עם עו"ד מנוסה שמבין טוב בתחום הסדרי ראיה מקובלים תעזור לפשט את הליך הגירושין.

לא 'לאבד את זה' על אף הסכסוך

כאשר מגיעים להחלטה לסיים את נישואינו, אנו עומדים בפני קושי גדול. הליך גירושין עלול להתברר כהליך מאוד קשה מבחינה אמוציונלית וכלכלית ולא כדאי שנעבור אותו לבדנו. אם אנו רוצים לעבור את תקופת הגירושין שלנו בהצלחה ובכבוד, אנחנו חייבים לפנות למישהו שזה המקצוע שלו, כמו עו"ד אך שיהיה רגיש מספיק למצב. עורך הדין יצליח לסייע לנו לגונן על האינטרסים הכלכליים והאישיים שלנו להביא לכך שחלוקת הרכוש והחלוקה של השהיה עם הילדים שלנו הננה הוגנת ככל שניתן ובהתאם לצרכי ילדינו וטובתנו אנו. עו"ד העוסק בדיני משפחה משמש כנציגינו  גם בבית המשפט לענייני משפחה וגם בזמן של הליך גישור לגירושין. כשאנחנו הולכים לעורך הדין עדיף לנו ללכת על איש מקצוע ותיק בכל הקשור לגירושין ושרמת ההצלחה שלו טובה מאוד.

נקודות חשובות כשבאים לבחור עו"ד

יש כמה נקודות מרכזיות שחשוב לקחת בחשבון כשבוחרים עורך דין גירושין שיטפל בעניין הגירושין או ענייני משפחה אחרים העומדים על הפרק.

מומחיות ומקצועיות

עריכת דין הוא תחום נרחב ונכון לקחת מישהו שמומחה בנושא שאתם צריכים, דיני משפחה. התמצאות מקצועית וריכוז הינם דברים בעלי השפעה עיקרית בתהליך כואב ומתיש כמו זה שאתם ניצבים בפניו. היותו של עורך הדין מתמצא ומפוקס תסייע ותקל עליכם. כמו כן תסייע לכם למקד ולדרבן הליכים ויהיה בעל ידע מעמיק ונרחב בכל הנוגע למה שאתם צריכים.

לפנינו יושבים בני אדם ולא תיק

צריך לקחת עו"ד שרואה אתכם קודם כל כבני אדם עם רגשות ולא כתיק משפטי. תוודאו שהבן אדם שיושב לפניכם, העו"ד לו אתם מגלים את חייכם הפרטיים, מתקשר עמכם בשפה ששניכם מבינים, שווה אל שווה. האיש מקצוע שלפניכם אמור לכבד ולהכיר את המרחב המשפחתי שלכם ולדון איתו בצורה ישירה, כנה ומכבדת.
עורך הדין חייב לגלות רגישות והבנה כלפי הלקוחות שלו.

כימיה בינאישית

ילדים הסדרי ראיה זמניים
איך מתחילים תהליך של הסדרי ראיה משמרות משותפות

חשוב לבחור מקצוען בתחום עימו אתם חשים בנוח. זו הינה תכונה חשובה בבחירת איש מקצוע שמעתה והלאה ייעץ לכם בכל הנוגע לחריצה הכי כבדה בחייכם.
מספיק רגישות מצד העורך דין לסיטואציה המשפחתית הלא פשוטה בה אתם שוהים. אתם צריכים להרגיש שאתם יכולים לדבר כאשר אתם מנהלים שיחה עם עורך הדין שלכם, וצריך שתהיה תחושת אמון ופתיחות.

ותק לצד המקצוענות

אתם יוצאים למסע בו אין מקום לטעויות. האלמנטים האלה לעשות את כל ההבדל בין צל"ש לטר"ש.  בודאי התמצאות משפטית של העו"ד הולכת ומעמיקה עם שנות ניסיון והרי שבדיוק בשביל זה אתם באתם אליו מלכתחילה.

מגשר מקצועי יכול לחסוך לכם הרבה זמן והוצאות

הסיכויים שלכם לסיים את הסיטואציה ברוח טובה, מהירות ויעילות, מטפסים כש העורך דין שלכם הוא גם מתמחה לגישור. עו"ד בעל אוריינטציה גישורית זה מקצוען שעבר הסמכה מסוימת המרשה לו לנהל הן התדיינות מעמיקה והן גישור בין הצדדים הניצבים בפני גירושים תוך כדי שהוא יוזם פתרונות יצירתיים. עורכי דין שעברו הכשרה כזאת הם בעלי ערך מוסף.

הסדרי ראיה | הסדרי ראיה מרחק מגורים | הסדרי ראיה זמניים | הסדרי ראיה מקובלים | הסדרי ראיה משמרות משותפות | הסדרי ראיה נרחבים

5/5 - (1 vote)

הסדרי ראיה

הסדרי ראיה
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

גישור לפני גירושין

גישור לפני גירושין

כל זוג שואף שהחיים המשותפים שלהם יהיו יפים וטובים ונעימים. אלא שיש כאלה ש'נדפקו' והם עומדים לקראת

עורך דין צוואות

עורך דין צוואות

"לכול זמן ועת…", גם לכתוב צוואה… וכשמגיעה העת, יש כמה דברים שחשוב לדעת אותם. כשעולה בראשכם שהגיע

ביטול הסכם ממון בהתנהגות

ביטול הסכם ממון

ביטול הסכם ממון מה חשוב לדעת? ביטול הסכם ממון בהסכמה או ביטול הסכם ממון בהתנהגות הן אפשרויות

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן

קרא עוד >>