ייעוץ גירושין

יעוץ גירושין מומלץ

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן שגירושין מייצרים שינוי קריטי בחיי המעורבים. העולם כפי שהכרנו מאבד צורה, העתיד מפחיד ואפלולי, מלא בחששות וחוסר ידיעה. אנו מגלים שהשגרה כפי שאנו מכירים בה הולכת ונעלמת, אין לדעת מה יהיה, חוסר ידיעה אופף את החיים. בזמן מעבר מטלטל שכזה אנשים צריכים מישהו עם ידע וניסיון לסייע להם לצלוח את הגשר הצר שבפניו הם ניצבים. למרבית האנשים זוהי הפעם הראשונה ובמקרה שיש ילדים באמצע, המצב רגיש פי כמה וכמה.

ייעוץ גירושין

ייעוץ לגירושין
ייעוץ לענייני גירושין עם עו"ד מוביל בתחום בעל וותק ואלפי מיקרים הנוגעים לענייני משפחה

ייעוץ גירושים יענה על שאלות רבות המעסיקות את המשתתפים בתהליך כמו כמה עולה עורך דין גירושין ? כמה זמן התהליך לוקח? איך ומה הוא כולל ועוד?

ייעוץ גירושין עם אייל סייג – העורך דין שהינו הרבה יותר מרק עו"ד

אייל סייג, ייעוץ גירושין , עורך דין גירושין מומלץ ומגשר בענייני משפחה הינו בעל משרד בוטיק בחולון וותק רב בחוקי משפחה וירושה. עוסק בין היתר גירושין, מזונות, משמורת ילדים, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אחרי פסק דין פיצול משאבים בין בני משפחה, אימוץ, אפוטרופסות, ועוד. המוטו של אייל: “גם להתגרש ניתן תוך כדי שמירת שלום תוך כדי הסכם, וזה נכון לטובת ילדים שהתנסות קשה עד מאד של קונפליקט בין ההורים תמנע מהם , ובכך יופחתו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים לקרות לאותם ילדים כנובע מנהלים משפטיים מתישים, מייגעים וארוכים כמו תביעת גירושין .

ייעוץ גירושין אצלנו הוא מומלץ מפני " אנחנו אופיס בוטיק המקפיד על יחס אישי ושירות אדיב. אצלנו תקבלו תשומת לב מלאה ולעולם תדעו מי מטפל לכם בתיק ולמה. אנו מספקים שירות ייחודי, אמין ודיסקרטי. אנחנו מתייחסים אל הלקוחות כאל שווים ומשוחחים בגובה עיניים. תחומי היעוץ שאנו מספקים הם רבים ומגוונים, ייעוץ בענייני גירושין זה אחד מהם. המומחיות שלנו מדריכה אתכם לכל משך התהליך ומתאפיינת בזמינות, דיסקרטיות ומימוש כל הזכויות של הלקוח. על מנת שתהליך כזה יצלח בצורה הטובה ביותר, עליכם לקחת עורך דין מיומן ומנוסה .תמיד יש לזכור, כי ייעוץ וליווי צמוד ע"י עורך דין לגירושין, עם ניסיון רב בתחום ייעוץ גירושים , יביא לתוצאות הטובות ביותר.

ייעוץ גירושין – ענייני משפחה בישראל

ייעוץ לענייני גירושין
ייעוץ גירושים למי שרוצה להבין מה טיב התהליך, מה כולל תהליך הגירושין ומה האפשרויות תפעול בו

ישנם כמה זני בתי דין אשר אליהם אפשר להגיש את מגוון הסוגיות הקשורות ל ענייני משפחה: בית משפט ובית דין רבני. ערכאות משפטיות הנ"ל שונות במהות שלהן ולא תמיד פסיקותיהן זהות. לכן, צריך לברר עם עורך דין מומחה בתחום, כבר בהתחלה, לאיזו ערכאה חייבים לפנות במקרה הספציפי. סכסוכים משפטיים ממושכים, מלווים ביצרים ורגשות, עשויים לדכדך ולגרום להוצאות כלכליות מרובות. אם אתם נמצאים בקונפליקט משפטי,תשאלו עורך דין מומחה בתחום סוגיות משפטיות קשות וזאת בשביל למנוע התדיינויות משפטיות ארוכות ומייגעות בבתי המשפט הרבים. פעמים רבות, יעוץ משפטי מקצועי על-ידי עורך דין מיומן ובעל ניסיון יכול לסייע לגשר על מצבים סבוכים בצורה יעילה וראויה. יגיעו.

מה קורה בתהליך?

ייעוץ גירושין – ההחלטה לעבור גירושין מלווה בהתלבטות רבה, בעיקר בעקבות הלא נודע, שהרי מרבית הזוגות עוברים גירושין בפעם הראשונה. הליך גירושים הננו מעצם טבעו סבוך, הן מבחינה רגשית והן מבחינה משפטית. ולכן מומלץ ייעוץ גירושין, לרוב, בגלל ריבוי שאלות הנובעות ממנו: כמה זמן כל אחד מההורים יקבל עם הילד ("משמרת משותפת") , מי יהיה חייב לשלם כמה ולמי – שאלת מזונות הילדים? אם אכן כן, איזה סכום יהיו המזונות? איך הרכוש יחולק? ומה עם פנסיה? מה יהיו הזכויות והחובות של בני הזוג כל אחד לגופו? קבלת עצה מעורך דין מנוסה שמבין טוב בתחום ייעוץ גירושין תעזור לפשט את הליך הגירושין.

ייעוץ גירושין טוב יכוון להתגבר על סכסוך תוך שמירת כבוד

כשמגיע זמן בו אנו מחליטים להתגרש, מתמודדים עם משבר גדול מאוד. כיוון שהליך ההתגרשות הוא סוחט ומתיש מאוד מכל כך הרבה בחינות, עדיף שלא נתמודד איתו לבד. כשמדובר על ייעוץ גירושין אנחנו מבקשים לעבור את תהליך הגירושין שלנו בכבוד ובהצלחה, אנחנו צריכים לפנות למישהו שזה המקצוע שלו, כמו עורך דין.

איש מקצוע שנותן ייעוץ גירושין יהיה מסוגל לעזור לנו לשמור על האינטרסים הכספיים והפרטיים שלנו להביא לכך שהחלוקה של הרכוש והחלוקה של השהיה עם הילדים תהיה שוויונית עד כמה שניתן ופועלת לצרכי ילדינו וטובתנו אנו. עורך הדין שתחומו בדיני משפחה מייצג אותנו  גם תוך כדי הליך גישור וגם בבית המשפט לענייני משפחה. אם אנו הולכים לעורך הדין נכון לנו לבחור אחד עם ניסיון רב שנים בכל הקשור לגירושין ושאחוזי ההצלחה שלו טובים מאוד.

נקודות עיקריות כשניגשים לבחור עו"ד שיספק ייעוץ גירושין

ישנם מספר נקודות מרכזיות שכדאי לקחת בחשבון כאשר בוחרים עו"ד ייעוץ גירושין שינהל את נושא הגירושין או ענייני משפחה אחרים . ידע מקצועי – יש לקחת עורך דין שעיסוקו הינו דיני משפחה ולא  נושא אחר במשפט. בתהליך קשה ומייגע כמו זה שאתם ניצבים בפניו, ריכוז והתמצאות מקצועית הם דברים מכריעים. היותו של עו"ד בקיא ומאופס תועיל ותקל עליכם. ייעוץ גירושים מקצועי יעזור לכם לפקס ולקצר תהליכים ויהיה בעל ידע עמוק ורחב בכל הנוגע לעניינכם.

בן אדם הוא לא תיק

יעוץ גירושין מומלץ
ייעוץ גירושין על ידי עורך דין מומלץ ובקיע בתחום היא חובה לכל משתתף בהליך מסוג זה

חשוב לבחור עו"ד ייעוץ לענייני גירושין שמתייחס אליכם כבני אדם עם רגשות ולא כקייס. תראו שזה ש בפניכם, העורך דין לו אתם מספרים על חייכם הפרטיים, מדבר עימכם בגובה עיניים. האיש מקצוע שבפניכם חייב לכבד ולהכיר את המרחב המשפחתי שלכם ולתקשר בו באופן ישיר, מכבד וכנה. רגישות והבנה כלפי הלקוחות הן מעלות בסיסיות בכל עורך דין הראוי למעמדו. תחושת הנינוחות שלכם חשובה מאוד, חשוב שתהיו חופשיים להיות עצמיכם.

כשמדובר על ייעוץ גירושין יושר זו הינה תכונה חשובה בבחירת איש מקצוע שמעתה ילווה אתכם בכל הקשור להחלטה הכי חשובה בחייכם. רגישות מצד העו"ד למצב המשפחתי המורכב בו אתם נמצאים. אתם תרצו להרגיש שאתם יכולים לדבר כאשר אתם מנהלים שיחה עם העו"ד שלכם, וצריך שתהיה תחושת אמון ופתיחות כאשר אתם מקבלים ייעוץ לענייני גירושין .

ייעוץ לענייני גירושין מומחים גם בגישור

עדיפות גדולה לעו"ד עם ידע בגישור, שכן ידיעה של זה מעלה את הצ'אנסים לסיום הסיטואציה ברוח טובה, מהירות ויעילות מרבית.
בעל ידע גישורי זה בן אדם שעבר הסמכה ספציפית המתירה לו לנהל הן התדיינות מעמיקה והן גישור בין בני זוג הניצבים בפני גירושין תוך כדי שהוא יוזם פתרונות יצירתיים. הכישורים הללו מוסיפים ערך משמעותי ביותר לעו"ד אתו אתם עובדים.

5/5 - (1 vote)

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

הסכם גירושין

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המגדיר את כל הסוגיות הקשורות לסיום הנישואין בין בני הזוג. עריכת הסכם

ידועה בציבור ירושה

ידועה בציבור

מנהלת מערכת יחסים בתור ידועה בציבור? חשוב שתדעי מהן הזכויות שלך, ואלו הן זכויות הנוגעות לתחומים שונים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה היא ההליך שאותו צריך לבצע כאשר אדם נפטר והותיר אחריו צוואה. באופן עקרוני

אימות נוטריון

אימות נוטריון

אימות נוטריון הוא הליך שנדרש במקרים רבים. בדרך כלל אנו מדברים על אימות חתימה נוטריון, אך ישנם

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית היא בעצם הצוואה המוגדרת בחוק בתור צוואה בפני רשות. במאמר זה נסביר בהרחבה על המשמעות

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>