עורך דין גירושין בתל אביב

עורך דין גירושין תל אביב לחיצת ידיים

עורך דין גירושין בתל אביב מאמין כי משפחתינו זה הדבר הכי קרוב שיש בעולם הזה אז ברור שתהליך הגירושין מייצר שינוי קריטי בחיי המשתתפים. העולם כפי שאנו מכירים מרגיש זר, העתיד אפלולי מבעית, מוקף בחששות וחוסר ידיעה. עורך דין גירושין בתל אביב אייל מבין שאנחנו מלאי חשש שהשגרה כפי שאנו מכירים בה נהרסת, חוסר ידיעה עוטף את החיים והעתיד לא ברור. זמן של גירושין הינו זמן של זעזוע ואנשים צריכים יד תומכת ויציבה שתעזור להם בחציית הנהר הגועש הזה. בשביל מרבית האנשים זוהי הפעם הראשונה וכאשר יש ילדים צעירים מעורבים בתהליך, חווית החרדה גדולה פי כמה וכמה.

מי אנחנו ולמה לבחור בנו לענייני  עורך דין גירושין בתל אביב

עורך דין גירושין בתל אביב זוג מול הסכם
עורך דין גירושין תל אביב והסביבה עם עורך דין מתמקצע בתחום עד לפרטי פרטים עם ניסיון גם ברמה האנושית והתעסקות עם מצבים מורכבים ועדינים

עורך דין גירושין בתל אביב ומגשר בנושאי דיני משפחה, אייל סייג, איש מקצוע בעל וותק וניסיון רבים, מנהל משרד בוטיק בעיר חולון ועובד גם בתור עורך דין גירושין רמת גן , עורך דין גירושין בתל אביב ועוד. עוסק בין השאר במשמורת  ילדים, מזונות, ידועים בציבור, ילדים שנחטפו, תביעות המוגשות לאחר שנקבע פסק דין שיתוף משאבים בין חברי משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ועוד.

העו"ד גירושין בתל אביב אייל סייג מאמין ש: “גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכמה, וזה נכון לטובת ילדים צעירים שחוויה מאוד קשה של קונפליקט בין ההורים תמנע מהם , ובכך ימנעו נזקים ופצעים פסיכולוגיים שעשויים לקרות באותם צעירים כתוצאה מהליכים משפטיים מייגעים, ארוכים ומתישים. " אנו משרד בוטיק המקפיד על שירות אדיב ויחס אישי. אצלנו תרגישו נינוחים ולא תלכו לאיבוד בין חדרים, מתמחים וסטז'רים. השירות אצלנו הינו לעולם אמין, דיסקרטי וייחודי. אנחנו מתייחסים אל הלקוחות בכבוד ומשוחחים איתכם בשפה ברורה ומובנת.

עורך דין גירושין בתל אביב יכול להיות חיפוש מבלבל. אנו מייעצים במגוון מקיף של נושאים בתחום עורך דין גירושין בתל אביב, וביד מיומנת, אנו נוביל אתכם, בהיותנו זמינים ודיסקרטיים, תוך מימוש מלוא זכויותיכם, במשך מלוא התהליך. חשוב לדעת, שאך ורק עורך דין גירושין בתל אביב מיומן ומנוסה יוכל לצלוח את ההליך המורכב הזה על הצד הטוב ביותר . חשוב לזכור, ליווי וייעוץ צמוד ע"י עו"ד גירושין בתל אביב  המומחה בתחום עורך דין גירושין בתל אביב גישור ומשפחה , יניב תוצאות הכי טובות.

עורך דין גירושין בתל אביב וענייני משפחה בארץ

עורך דין גירושין בתל אביב מסביר – ישנם שני מיני בתי דין שאליהם אפשר להגיש את מגוון הסוגיות הקשורות ל ענייני משפחה: בית דין רבני ובית משפט. סוגי בתי המשפט האלה הם שונים במהותם ופסיקותיהן לעיתים גם לא דומות. כל מקרה לגופו – דבר שנכון לברר כשמתחילים זה לאיזה בית משפט המקרה הנדון משתייך שלכם. סכסוכים משפטיים בלתי נגמרים, אשר המלבים יצרים ורגשות, עלולים לדכדך ולהביא להוצאות גדולות.

במידה ואתם נמצאים במאבק משפטי אתם צריכים עורך דין גירושים בתל אביב ,עדיף שתתייעצו עם עורך דין גירושין בתל אביב בעל ניסיון בתחום סוגיות משפטיות סבוכות וזה על מנת להימנע מהתדיינויות משפטיות מתישות וממושכות בבתי המשפט . פעמים רבות, ייעוץ משפטי מקצועי על-ידי עו"ד גירושין בתל אביב מיומן ובעל ניסיון יכול לעזור לצאת ממצבים סבוכים בצורה יעילה וראויה.

עורך דין גירושין בתל אביב נשאל – מה קורה בתהליך?

עורך דין גירושים רמת גן מול זוג עם חוזה
עורך דין גירושים בתל אביב מומחה בכל הקשור למשפחה עם וותק גם בהליך גירושין מהיר. עורך דין אייל מביא עימו את כל המיומנות והניסיון הנדרש להוביל את הלקוח ברוגע וביטחון לתוצאה הטובה ביותר

הרבה פעמים עורך דין גירושין בתל אביב נשאל – מה יש בהליך? בשביל רוב הזוגות אלה גירושין ראשונים המלווים בהרבה וחוסר ידיעה. הוא מעצם טבעו תהליך מורכב מהרבה בחינות לכל הקשור לאספקט הרגשי והמשפטי. לרוב, עקב הסוגיות הרבות המגיעות: כמה זמן שהות יקבל כל הורה עם הילד ("משמרת משותפת") , מי יעביר כסף למי – אם בכלל – מזונות ילדים? אם כן, מה גובה המזונות?
כיצד תתבצע חלוקת הרכוש? הפנסיה? מה יעלה בגורל הזכויות והחובות של בני הזוג כל אחד לגופו? התייעצות עם עו"ד גירושין בתל אביב מנוסה ומומחה שעובד כבר שנים בתור  עורך דין גירושין בתל אביב תעזור לפשט את הליך הגירושין.

עורך דין גירושין בת"א ממליץ לשמור על רוח טובה עד כמה שמתאפשר

למה עורך דין גירושין בת"א ממליץ לשמור על רוח טובה עד כמה שמתאפשר ? לפני, בזמן ואחרי שמגיעים להחלטה להתגרש, אנו מתמודדים עם קושי גדול. הליך גירושין הוא הליך דורשני ביותר מבחינה אמוציונלית וכלכלית ולא כדאי שנעבור אותו לבדנו.
אם השאיפה העיקרית שלנו תוך כדי תהליך הגירושין הננה שמירת כבוד בני המשפחה תוך כדי שכל ההליך עובר בהצלחה בתומו, אין ספק שעלינו למצוא עורך דין גירושין בת"א  . עורך דין גירושין תל אביב מנוסה יהיה מסוגל לתמוך באינטרסים האישיים והכספיים שלנו כך שחלוקת הרכוש וחלוקת זמני השהיה עם הילדים שלנו תתבצע בצורה שוויונית ככל הניתן ופועלת לצרכי ילדינו וטובתנו אנו. עורך דין גירושין תל אביב העוסק בדיני משפחה מייצג אותנו  גם בבית המשפט לענייני משפחה וגם בזמן של הליך גישור לגירושין. .

נקודות עיקריות כשניגשים לבחור עורך דין גירושין תל אביב

כאשר ניגשים למלאכת בחירת עו"ד גירושין בתל אביב שיטפל בגירושין או ענייני משפחה אחרים , כדאי לשקול כמה נקודות מפתח.
עורך דין גירושין תל אביב בעל מומחיות ומקצועיות – יש לבחור עו"ד גירושין בתל אביב שמיקודו זה דיני משפחה ולא  תחום אחר במשפט. בתהליך כואב ומתיש כמו זה שאתם ניצבים בפניו, ריכוז והתמצאות מקצועית הינם גורמים מכריעים. עורך דין גירושין בתל אביב המתמקצע בנושא שלכם יוריד מכם נטל עקב היותו מאופס ובקי. בחירה טובה של עורך דין גירושין בראשון לציון , עורך דין גירושין תל אביב , תעזור לכם לפקס ולדרבן תהליכים ולתת תשובה לכל קושיה שעולה אצלכם, מתוך ידע מעמיק בנוגע ל מה שקשור לנושא.

עורכי דין גירושין בתל אביב מדברים עם בני אדם, לא תיקים

עורך דין גירושין תל אביב לחיצת ידיים
עורך דין גירושין בתל אביב ומגשר שזהו שילוב מנצח על מנת להגיע להסכם גירושין איכותי מהיר וללא פגיעה מיותרת במשתתפים

לוקחים עורך דין גירושין בתל אביב שהוא קודם כל בן אדם באיך שהוא מתייחס לאנשים. שפה ברורה, ישירה ומובנת זה מקום טוב לנהל כל שיחה, במיוחד כזאת בה אתם חושפים את החיים הפרטיים שלכם. עורך דין גירושין תל אביב, איש מקצוע שלפניכם, צריך לכבד ולהכיר את המרחב המשפחתי שלכם ולדון בו באופן ישיר, כנה ומכבד. הבנה ורגישות כלפי לקוחותיו הן מעלות ראשונות בכל עורך דין הראוי למעמדו. שימו לב שזה עורך דין גירושין בתל אביב שאתם מרגישים בנוח בסביבתו. חשוב לקחת עורך דין גירושין בת"א אתו אתם חשים בנוח.

עורך דין גירושין בתל אביב איתו יש לכם כימיה אישית הינה תכונה נחוצה בבחירת איש מקצוע שמעכשיו והלאה ילווה אתכם בכל הקשור להחלטה הכי בוערת בחייכם. צריך עו"ד גירושין תל אביב מספיק רגיש למצב המשפחתי הלא פשוט בו אתם מצויים, במיוחד אם ילדים מעורבים גם כן. אתם רוצים להרגיש שאתם יכולים לדבר כאשר אתם משוחחים עם העו"ד שלכם.

עורך דין גירושין בתל אביב עם שנות ניסיון ומקצוענות

עורך דין גירושים מדגיש כי שני האלמנטים האלה לעיתים יכריעו בין טר"ש לצל"ש. כשאת מחפשים עורך דין גירושים בתל אביב אתם יוצאים למסע בו אין מקום לטעויות. עורך דין גירושים בתל אביב עם ותק וניסיון הינם גורמים הכרחיים לבקיאות המשפטית של העורך דין והרי בדיוק בשביל זה אתם שוכרים את שירותיו של איש מקצוע זה מלכתחילה. אם מצאתם עורך דין גירושים בתל אביב שהוא גם מגשר זכיתם.

עורך דין גירושין בתל אביב מבטיח כי  גישור יכול לחולל פלאים

עדיפות חד-משמעית לעורך דין עם הסמכה בגישור, שכן זה מעלה את ההתכנות לסיום המשבר לשביעות רצון הצדדים, במהירות ויעילות מקסימלית. עורך דין גירושין בתל אביב שעבר הדרכה ספציפית שהקנתה לו אוריינטציה גישורית יכול לנהל הן דיון מעמיק והן גישור בין בני הזוג העומדים בהליך גירושין, בזמן שהוא חושב מחוץ לקופסא. עורכי דין גירושין בתל אביב שיודעים איך לעשות זאת הם בעלי ערך מוסף.

מתי אנחנו צריכים להפגש עם עורך דין גירושין בת"א ?

סוגיות העוסקות באלימות במשפחה, משמורת, נישואים אזרחיים, גירושין, מזונות, ירושות וצוואות ועוד, דורשים מאיתנו ליצור קשר עם עורך דין גירושין בת"א המתמחה בנושאים הקשורים למשפחה. נדרש להעניק תשומת לב מקסימלית ולפעול באופו חכם ושקול. הליכים הקשורים לדיני משפחה עלולים להמשך הרבה זמן, זאת מפני שדיני משפחה נודעים כתחום מורכב הדן בנושאים חשובים ועדינים ויש להם השפעה קריטית על החיים שלנו.

עורך דין גירושין בתל אביב כמו גם עורך דין גירושין בבת ים והסביבה אייל סייג הוא מנוסה ביותר בניהול וייצוג תיקים הדנים בענייני משפחה. הוא מצייד את לקוחותיו עם שירות ומידע מקצועי בכל הקשור בדיני משפחה לדוגמה: צוואות וירושות, הסכמים שלפני נישואין, אלימות במשפחה, הסכמי שלום בית ויצירת זמני שהות בינם לבין כל אחד מהוריהם.

 

5/5 - (1 vote)

עורך דין גירושין בתל אביב

עורך דין גירושין בתל אביב
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה היא ההליך שאותו צריך לבצע כאשר אדם נפטר והותיר אחריו צוואה. באופן עקרוני

אימות נוטריון

אימות נוטריון

אימות נוטריון הוא הליך שנדרש במקרים רבים. בדרך כלל אנו מדברים על אימות חתימה נוטריון, אך ישנם

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית היא בעצם הצוואה המוגדרת בחוק בתור צוואה בפני רשות. במאמר זה נסביר בהרחבה על המשמעות

שירותי נוטריון

נוטריון

שירותי נוטריון זה משהו שכל אחד צריך בשלב זה או אחר, והצורך בנוטריון עשוי לפגוש אתכם בצמתים

קיום צוואה

צו קיום צוואה

צו קיום צוואה הוא המסמך המשפטי המאפשר לנו לממש את הכתוב בצוואה ולתת לה תוקף חוקי. מסמך

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>

תחומי עיסוק

תחומי עיסוק משרד עורכי דין אייל סייג מתמחה בתחומי עיסוק שונים בעינייני משפחה עורך דין לגירושין ההחלטה להתגרש

קרא עוד >>