עורך דין משמורת משותפת

עורך דין לענייני משמורת

עורך דין משמורת משותפת איכותי צריך להיות רגיש למצב המורכב בו המשפחה נמצאת! המשפחה שלנו זה הדבר הכי חשוב מכולם בחיים האלה ומפני שכך ברור שגירושין גורמים שינוי עצום בחיי המשפחה. העולם שהכרנו קורס סביב, העתיד מטיל פחד ואפלולי, מוקף בחוסר ידיעה וחששות. אנחנו מלאי חשש שהעולם המוכר הולך ונעלם, אין לדעת מה טומן העתיד, חוסר ידיעה בולע את המציאות. בתקופת מעבר מאתגרת שכזו בני הזוג מחפשים בעל ידע וניסיון לסייע להם לצלוח את הגשר הצר שבפניהם. למרבית האנשים אלה גירושין ראשונים ואם ישנם ילדים צעירים בתמונה, המצב רגיש הרבה יותר.

טיפה עלינו בכדי שתבינו למה עורך דין משמורת משותפת זה אנחנו

עורך דין משמורת משותפת
כשמדובר על גירושים עם ילדים בתמונה שי לבחור עורך דין משמורת ילדים שהיינו גם מגשר

עורך דין ומגשר בנושאי דיני משפחה, אייל סייג, איש מקצוע בעל וותק וניסיון רב שנים, מחזיק אופיס בוטיק בעיר חולון. עוסק בנוסף לנושאים אחרים, גם מזונות לילדים ולאישה, משמורת על ילדים, גירושין, פילוג משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ידועים בציבור, ילדים שנחטפו, תביעות המוגשות אחרי קביעת פסק דין ונוספים. מוטו: “גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, וזה הכי חשוב לטובת ילדים צעירים שחוויה מאוד קשה של קונפליקט בין ההורים תחסך מהם , ובכך ימנעו פצעים נפשיים שעשויים להתחולל באותם ילדים כנובע מפרוצדורות משפטיות מייגעות, מתישות וארוכות. " אנחנו משרד בוטיק המקפיד על יחס אישי ושירות אדיב. אצלנו תחושו נינוחים מבלי להאבד בין חדרים, מתמחים וסטז'רים. השירות שתקבלו מאיתנו הינו לעולם ייחודי, דיסקרטי ואמין.

אנחנו מתייחסים אל הלקוחות בכבוד ומדברים עימם בשפה ברורה ומובנת. אנו מייעצים במגוון רחב של תחומים, המיומנות שלנו בנושא משמורת ילדים עורך דין מקצועי המנחה אתכם לאורך במלוא אורך התהליך . בכדי שתהליך כזה יסתכם על הצד הטוב ביותר, עליכם לעבוד עם עורך דין לענייני משמורת משותפת מיומן ומנוסה . לזכור, כי ייעוץ וליווי אישי ע"י עורך דין משמורת המומחה בתחום משמורת עורך דין בעל ניסיון, יביא לתוצאות הטובות ביותר, בהתחשב ובהתאם לנסיבות הספציפיות של כל זוג ומשפחה.

עורך דין לענייני משמורת משותפת – שאלות משפחה במדינה שלנו

עורך דין גירושין בחולון – ישנם כמה מיני בתי דין שאליהם אפשר להביא את מגוון ההליכים הקשורים לענייני משפחה: בית משפט ובית דין רבני. סוגי בתי משפט אלו הינם שונים במהות שלהם והפסיקות שלהן לא בהכרח זהות. כל מקרה לגופו – משהו שנכון להבין מיד כשמתחילים הוא לאיזו ערכאה המקרה שלכם משתייך שלכם. מאבקים ארוכים בבית משפט, המלבים יצרים ורגשות, יכולים לדכדך ולגרום להוצאות רבות. אם אתם נמצאים בקונפליקט משפטי,התייעצו בעו"ד בעל ניסיון בתחום סוגיות משפטיות קשות על מנת להימנע מהתדיינויות משפטיות מתישות וארוכות בבתי המשפט השונים.

בהמון מקרים, יעוץ משפטי מומחה על ידי עורך דין משמורת ילדים מנוסה ומיומן יכול לעזור לצאת ממצבים מסובכים בצורה ראויה ויעילה. לא פעם, עורכי דין לענייני משמורת משותפת יוכלו להביא את הצדדים להסכמות ולאפשר חיי משפחה תקינים ככל הניתן, גם ביום שאחרי הסכסוך המשפחתי.

עורך דין משמורת משותפת – למה יש לצפות?

לרוב אלו גירושין ראשונים. הליך זה הוא מאתגר וסבוך, הן מבחינה רגשית והן מבחינה משפטית. לרוב, מפאת הסוגיות הרבות העולות:
כמה זמן משמורת משותפת מגיע לכל אחד מההורים , מי יחויב לשלם כמה ולמי – שאלת מזונות הילדים? אם אכן כן, איזה סכום יהיו המזונות? איך יחולק הרכוש והפנסיה? מה בנוגע לחובות וזכויות של כל אחד מבני המשפחה? מה נקודות זיכוי ממס הכנסה להורה גרוש או פרוד עבור גידול ילדיו לקיחת עצת עורך דין משמורת מנוסה בתחום תעזור לפשט את הליך הגירושין.

עורך דין משמורת ממליץ לשמור על רוח טובה עד כמה שניתן

משמורת ילדים עורך דין
לרוב מצב של משמורת עורך דין ובתי משפט.. יכול להיות מלחיץ ומעיק. חשוב להיעזר במי שניתן על מנת להישאר באיזון מרבי למען הילדים והפעוטות

כאשר מגיעה השעה בה אנו מקבלים את ההחלטה להתגרש, אנו צריכים להתמודד עם קושי גדול מאוד. כיוון שהליך הגירושין הוא מתיש וסוחט מאוד מבחינה רגשית וכלכלית, עדיף שלא נתמודד איתו לבדינו. אם אנחנו רוצים לעבור את מסע הגירושין שלנו בהצלחה ובכבוד, עדיף שנפנה למישהו שזה בראש מעיניו, כמו עורך דין. עורך דין מנוסה יוכל לתמוך באינטרסים הכספיים והפרטיים שלנו להביא לכך שחלוקת הרכוש וחלוקת זמני השהיה עם הילדים הננה שוויונית ככל האפשר ועובדת לצרכי ילדינו וטובתנו אנו. . .

נקודות חשובות כשבוחרים עו"ד דין משמורת משותפת

ישנם כמה דברים בסיסיים שכדאי לבדוק כשלוקחים עורך דין משמורת שינהל את נושא הגירושין או ענייני משפחה אחרים .

מקצוענות וידע

חייבים לבחור עורך דין משמורת שמומחיותו זה דיני משפחה ולא  משהו אחר במשפט. התמצאות מקצועית וריכוז הינם אלמנטים משפיעים ביותר בתהליך קשה ומעייף כמו זה שאתם עומדים בפניו. היותו של עורך הדין שולט בחומר ומאופס תועיל ותקל עליכם.
בחירה טובה של עורך דין משמורת משותפת תסייע לכם לפקס ולהאיץ תהליכים ולענות ל כל שאלה שיש לכם, מתוך תפיסה רחבה ומעמיקה של כל מה שאתם צריכים.

בן אדם הוא לא תיק

לוקחים עו"ד שהוא ראשית כל בן אדם ביחסו לאנשים. תראו שהבן אדם שבפניכם, העורך דין עליו בחרתם לסמוך, משוחח עימכם בגובה עיניים, שווה אל שווה. כאשר אתם מזמינים איש מקצוע למרחב המשפחתי שלכם, זה קריטי שהדיון יהיה ישיר, כנה ומכבד. הבנה ורגישות כלפי הלקוחות הן מעלות חשובות בכל עורך דין הראוי למעמדו.

כימיה בין-אישית

צריך לבחור עורך דין משמורת עימו אתם מרגישים בנוח. כימיה אישית הינה מעלה נחוצה כשבוחרים איש מקצוע שמעכשיו והלאה ייעץ לכם בכל הנוגע להחלטה הכי כבדה בחייכם. חשוב שעורך הדין יגלה מספיק רגישות לסיטואציה המשפחתית המורכבת בה אתם נמצאים, ופי כמה וכמה כשיש ילדים מעורבים גם. יעזור לכולם אם אתם מרגישים שאתם יכולים לדבר במהלך השיחה עם העו"ד שלכם, וצריך שתהיה תחושת אמון ופתיחות.

בקיאות וניסיון של עורך דין משמורת

עורך דין לענייני משמורת משותפת
כשמגעים לנושא הילדים יש לבחור עורך דין משמורת מעולה עם יחסי אנוש טובים וניסיון עשיר!

עורך דין הסכם גירושין מזונות וכו.. שני הגורמים האלו הרבה פעמים יכריעו בין צל"ש לטר"ש. ותק וניסיון תורמים רבות לבקיאות המשפטית של עורך דין משמורת משותפת והרי בדיוק בשביל הדבר הזה אתם לוקחים אותו מלכתחילה.

מומחים גם בגישור

הסיכויים שלכם לסיים את הסיטואציה ברוח טובה, מהירות ויעילות, משתפרים כש העו"ד שלכם הוא גם מומחה לגישור. עורך דין משמורת משותפת בעל ידע בגישור הינו אדם שעבר הסמכה ספציפית המרשה לו לנהל הן התדיינות מעמיקה והן גישור בין הצדדים הניצבים בפני גירושין תוך כדי שהוא חושב מחוץ לקופסא. עורכי דין שיש להם את הכישורים הללו הם בעלי ערך מוסף.

מתי אנחנו חייבים לקחת עורך דין משמורת משותפת ?

סוגיות הקשורות אל גירושין, משמורת ילדים, נישואים אזרחיים, אלימות משפחתית. ועוד, אנו אמורים להתייעץ עם עורך דין משמורת – כל אלה הם נושאים בעלי חשיבות עליונה ולמעט מצב בו אנחנו מחילטים לייצג את עצמינו, דורשים מאיתנו לקחת איש מקצוע להיות לצידנו. לנושאים הדנים משפחה יש לתת תשומת לב מקסימלית ולפעול באופן שקול וחכם. תחום דיני המשפחה נחשב לסבוך, שמטפל בדברים חשובים ועדינים, ולכן ההליכים המהווים חלק ממנו נוטים לרוב להמשך הרבה זמן. אייל סייג הוא עורך דין משמורת המצטיין בייצוג וניהול תיקים הדנים בענייני משפחה. הוא מצייד את לקוחותיו עם מידע ושירות מקצועי בנושאים הקשורים בדיני משפחה לדוגמה:

הסכמים של גירושין, משמורת על ילדים , התנגדות לקיום צוואה, מזונות ויצירת זמני שהות שלהם עם כל אחד מהוריהם, הסכמי ממון, אלימות במשפחה, צוואות וירושות, הסכמי שלום בית ושירותים חשובים נוספים. אם אתם רוצים שירות אמין וחסוי, כזה ש עונה ומתאים לדרישות והצרכים המיוחדים שלכם, עורך דין משמורת משותפת אייל סייג זה הבן אדם ש לכם. וכן, דואג לכלל התביעות המוגשות לבית המשפט לענייני משפחה ולבית הדין הרבני ונותן ליווי צמוד ללקוח  בכל הנוגע להליך המשפטי מתחילתו ועד פסק הדין.

למידע נוסף – שכר טרחה הסכם גירושין, שאלות נוספות לגבי משמורת משותפת, מזונות ועוד פנו בהקדם

עורך דין משמורת משותפת | עורך דין לענייני משמורת משותפת | עורך דין משמורת ילדים | משמורת עורך דין | משמורת ילדים עורך דין

5/5 - (2 votes)

עורך דין משמורת משותפת

עורך דין משמורת משותפת
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

משמורת משותפת

משמורת משותפת ומזונות

משמורת משותפת ומזונות היא הנושא שעליו נדבר. בתלילה נציין כי המשמורת המשותפת היא אחת האפשרויות להסדרת המשמורת על

עורך דין גירושין המלצות

הליך גירושין

הליך גירושין במדינת ישראל הפך להיות דבר שכיח מאוד, כמו בכל העולם המערבי. אך יש לציין כי

עורך דין צו ירושה

בקשה למתן צו ירושה

בקשה למתן צו ירושה היא אמנם הליך פשוט, אך מוטב לעשות זאת באמצעות עורך דין מומחה לצוואה

הסכם גירושין

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המגדיר את כל הסוגיות הקשורות לסיום הנישואין בין בני הזוג. עריכת הסכם

ידועה בציבור ירושה

ידועה בציבור

מנהלת מערכת יחסים בתור ידועה בציבור? חשוב שתדעי מהן הזכויות שלך, ואלו הן זכויות הנוגעות לתחומים שונים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן

קרא עוד >>