פסילת צוואה

ספרים משפט פסילת צוואה נוטריונית

פסילת צוואה הוא נושא שעולה לא פעם. הרבה פעמים ישנה חוסר הסכמה בין בני משפחה על צוואה  שנאמרה לעומת זו שנכתבה או הבנה שונה של פני הדברים, תחושת מירמור וסירוב קבלת הדברים. האם ניתן להגיע אל פסילת צוואה נוטריונית ומהי צוואה פסולה ? בגדול ישנן עילות לפסילת צוואה כמו כשרות הצוואה.

פסילת צוואה מתי ולמה?

אייקון ספר משפט פסילת צוואה
איך ניגשים לנושא פסילת צוואות ומה היתרונות והחסרונות? התייעצו רק עם עו"ד שמתמחה ספציפית בתחום מדויק זה על מנת להגיע אל תוצאות רצויות

פסילת צוואה ואף פסילת צוואה נוטריונית היא דבר אפשרי שקורה לא פעם. לאחר בקשת התנגדות צו קיום צוואה, שהיינו שלב ראשוני בתהליך, יבדוק בית המשפט את הצדדים וטיעונם. בית המשפט יבדוק האם הצואה קשרה משמע. אינה מזויפות או נעשה עקב הפעלת איומים או לחץ על הכותב אותה.

פסילת צוואות וענייני משפחה

המשפחה שלנו הם האנשים שהכי קרובים אלינו שיש בחיים האלה ומפני שכך ברור שזמן זה בעיקר כאשר מדובר על חוסר הסכמה ומצב של פסילת צוואה דבר זה יכול גורם לבקע גדול ומשמעותי בחיי המבוגרים והילדים. העולם שהכרנו קורס סביב, אנחנו לעיתים מגלים שהשגרה כפי שאנו מכירים בה קורסת, זמן זה הננו זמן של מעבר וטלטלה ובני המשפחה המעורבים צריכים איש או אשת מקצוע מנוסה לעזור להם לחצות את המים הסוערים הללו.

מי אנחנו ולמה לבחור בנו לטיפול בענייני  פסילת צוואה

עורך דין בענייני משפחה, אייל סייג מנהל משרד בוטיק בחולון וידע רב בחוקי משפחה וירושה. עוסק בנוסף לנושאים אחרים, גם משמורת משותפת, מזונות לאישה והילדים, גירושין, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות המוגשות אחרי קביעת פסק דין חלוקת אמצעים בין בני משפחה, אימוץ, אפוטרופסות ועוד דברים. מוטו: “גם פסילת צוואה וסכסוכי משפחה ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, וכך להימנע מהתנסות מאוד קשה של סכסוך , ובכך יגרע הסיכוי ליצירת פצעים נפשיים כנובע מפרוצדורות משפטיות ארוכות, מתישות ומייגעות.

כל זה תוך כדי שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם." משרד הבוטיק שלנו תמיד מקפיד על יחס חם ושירות אדיב. אצלנו תקבלו תשומת לב מלאה ותמיד תהיו בטוחים מי מטפל לכם בתיק ולמה. השירות שתקבלו אצלנו הינו לעולם דיסקרטי, אמין וייחודי. אנחנו משוחחים איתכם בשפה שתבינו ובגובה עיניים. אנו מייעצים במגוון רחב של נושאים, כמו פסילת צוואה. המיומנות שלנו מובילה אתכם במשך כל התהליך ומאופיינת בחשאיות, זמינות ומימוש כל זכויות הלקוח. חשוב לדעת, כי אך ורק עורך דין מיומן ובעל ניסיון יוכל להצליח בתהליך המסובך הזה על הצד הטוב ביותר . צריך לזכור, כי אך ייעוץ וליווי משפטי תמידי ע"י עו"ד המנוסה בתחום המשפחה ופסילת צוואה, יניב תוצאות הטובות ביותר, בהתחשב ובהתאם לנסיבות הספציפיות של כל זוג ומשפחה.

ארץ ישראל ונושאי פסילת צוואות

מגוון פרוצדורות בין בני משפחה יכולים להיות מובאים בפני בתי דין רבניים ובתי משפט לענייני משפחה. ערכאות משפטיות הנ"ל הינן שונות במהות שלהן ולא תמיד פסיקותיהן זהות. ולכן, רצוי לוודא עם עו"ד שמתמצא, כבר מהתחלה, מהי הרשות המשפטית שאליה חייבים להגיש במקרה הספציפי. מאבקים משפטיים מייגעים, אשר המלבים יצרים ורגשות, עלולים לצער ולהביא להוצאות כלכליות רבות. במידה ואתם נמצאים במאבק משפטי,קבלו יעוץ מעו"ד מנוסה בנושאים משפטיים סבוכים וזה בשביל למנוע התדיינויות משפטיות ארוכות ומתישות בבתי המשפט. הרבה מצבים מסובכים מגושרות בצורה ראויה ויעילות לאחר שהן קיבלו ייעוץ משפטי מעו"ד מיומן ומנוסה. לא פעם, חיי משפחה ישובו להיות תקינים ככל האפשר תודות הסכמים שאליהם עורכי דין יעזרו להגיע.

מה זה לוקח?

עילות לפסילת צוואה
צוואה פסולה כאשר נעשתה לא בשפיות הדעת באיומים בלחץ או לא תחת חוקי הצוואות והירושות.. כל אלו יכולים להיות עילות לפסילת צוואה

פסילת צוואה הוא מעצם טבעו תהליך מורכב מבחינות רבות באספקט הן רגשי והן משפטי. בעיקר, עקב התהיות הרבות הנובעות ממנו:
מה יהיו , מי יעביר כסף למי – אם בכלל ? אם אכן כן, איזה סכום ? מה יוחלט לגבי חלוקת הרכוש והפנסיה? מה לגבי חובות וזכויות של כל אחד מהמשתתפים? עם זאת, אפשר להקל על הליך גירושין בעזרת התייעצות עם עורך דין מנוסה עם ניסיון רב בתחום צוואה בעל פה, צוואה בכתב יד וכו.. יש לבדוק התמחות בנושא המדויק לו אתם זקוקים.

לא 'לאבד את זה' על אף הקונפליקט

מכיוון שתהליך פסילת צוואה או פסילת צוואה נוטריונית הוא דורשני ומתיש מאוד מכל כך הרבה בחינות, עדיף שלא נתמודד איתו לבד.
אם אנו מבקשים לעבור זאת בהצלחה ובכבוד, אנו חייבים לפנות למישהו שזה בראש מעיניו, כמו עורך דין המתעסק בתחום צוואה פסולה. עורך דין מנוסה ידע לסייע לנו לפקוח עין על האינטרסים הכספיים והפרטיים שלנו כך שהחלוקה של הרכוש והחלוקה  תהיה הוגנת ככל שניתן ועובדת לטובתנו אנו. . .

 

מקצועיות וידע

עריכת דין זהו תחום נרחב ביותר וחייבים לבחור מישהו המבין במה שאתם צריכים, תחום המשפחה. ריכוז וידע מקצועי הינם גורמים משפיעים ביותר בתהליך קורע ומעייף כמו זה שאתם ניצבים בפניו. עו"ד המתמחה בנושא שאתם צריכים יקל עליכם מעצם היותו שולט בחומר ומפוקס. בחירה ראויה של איש מקצוע תסייע לכם לפקס ולדרבן הליכים ולענות ל כל קושיה שיש לכם, מתוך ידע מעמיק בנוגע לכל מה שאתם צריכים.

לפנינו יושבים אנשים ולא תיק

לוקחים עורך דין שהוא ראשית כל בן אדם ביחסו לאנשים. רצון להבין ולשמוע הוא מקום טוב לנהל כל שיחה, במיוחד כזאת בה אתם חושפים את החיים הפרטיים שלכם. כשאתם מזמינים אותו לנושאים כמו פסילת צוואה אתם מכניסים אדם אל המרחב המשפחתי שלכם, זה קריטי שהשיחה תהיה ישירה, כנה ומכבדת. עורך הדין חייב להראות רגישות והבנה כלפי לקוחותיו.

צריך להרגיש בנוח

תחושת הנינוחות שלכם בסביבתו חשובה ביותר, תהיו עצמכם. זו היא מעלה נחוצה בבחירת איש מקצוע שמעתה ייעץ לכם בכל הקשור להחלטה הכי בוערת בחייכם. מספיק רגישות מצד העורך דין למצב המשפחתי הלא פשוט בו אתם שוהים. אתם תרצו להרגיש בנוח במהלך השיחה עם עורך הדין שלכם.

מקצוענות ושנות ותק

ספרים משפט פסילת צוואה נוטריונית
ישנה אפשרות להגיש בקשת פסילת צוואה וכך להגיע אל צוואה פסולה במידה ונעשתה באופן "לא כשר"

הגורמים האלה מסוגלים להיות כל כך חשובים שהם מבדילים בין צל"ש לטר"ש. ניסיון וותק הינם גורמים חשובים המשפיעים על הבקיאות המשפטית של העו"ד והרי שבדיוק בשביל זה אתם לוקחים אותו מהתחלה.

גישור יכול לחולל פלאים

הסיכויים שלכם לפתרון הקונפליקט ברוח טובה, יעלות ומהירות, משתפרים אם העורך דין שלכם גם מומחה לגישור. עם מי עבר הדרכה מסוימת שהקנתה לו אוריינטציה גישורית יכול להוביל הן משא ומתן מעמיק והן גישור בין הצדדים , תוך כדי שהוא חושב מחוץ לקופסא. עורכי דין שיודעים איך לעשות זאת הם בעלי ערך מוסף.

מתי אנחנו צריכים לקחת עו"ד לנושא פסילת צוואה?

סוגיות העוסקות במשמורת ילדים, משמורת משותפת ללא הסכמת האם, אלימות במשפחה, נישואים אזרחיים, גירושין, ירושות וצוואות, מזונות ועוד, הננו מוכרחים ליצור קשר עם מומחה – כל אלה הם נושאים שיש להם חשיבות רבה ולמעט מצב של אחד למיליון בו אנחנו יכולים לייצג את עצמינו, דורשים מאיתנו לקחת איש מקצוע להיות לצידנו.

לנושאים של משפחה נחוץ לתת תשומת לב מוגברת ולקבל החלטות באופו חכם ושקול. הליכים הקשורים לדיני משפחה מסוגלים להגרר זמן רב, זאת משום שדיני משפחה ידועים כתחום סבוך הדן בנושאים רגישים וחשובים המשפיעים בצורה קריטית על החיים שלנו. אייל סייג  מנוסה ומשופשף בניהול וייצוג תיקים הדנים בענייני משפחה. הוא מזמן ללקוחותיו מידע ושירות מקצועי בכל הקשור בדיני משפחה!

פסילת צוואה | פסילת צוואה נוטריונית | צוואה פסולה | פסילת צוואות | עילות לפסילת צוואה

5/5 - (1 vote)

פסילת צוואה

פסילת צוואה
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

הסכם גירושין

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המגדיר את כל הסוגיות הקשורות לסיום הנישואין בין בני הזוג. עריכת הסכם

ידועה בציבור ירושה

ידועה בציבור

מנהלת מערכת יחסים בתור ידועה בציבור? חשוב שתדעי מהן הזכויות שלך, ואלו הן זכויות הנוגעות לתחומים שונים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה היא ההליך שאותו צריך לבצע כאשר אדם נפטר והותיר אחריו צוואה. באופן עקרוני

אימות נוטריון

אימות נוטריון

אימות נוטריון הוא הליך שנדרש במקרים רבים. בדרך כלל אנו מדברים על אימות חתימה נוטריון, אך ישנם

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית היא בעצם הצוואה המוגדרת בחוק בתור צוואה בפני רשות. במאמר זה נסביר בהרחבה על המשמעות

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>

תחומי עיסוק

תחומי עיסוק משרד עורכי דין אייל סייג מתמחה בתחומי עיסוק שונים בעינייני משפחה עורך דין לגירושין ההחלטה להתגרש

קרא עוד >>