תביעת גירושין

תביעת גירושים

תביעת גירושין כוללת הגשת תביעה אל בית הדין הרבני – לו יש סמכות בלעדית לדון בנושא הגירושין. חשוב לציין שלזמן בו הוגשה התביעה יש משמעות ומי מהצדדים שיגיש קודם תביעת גירושין משיג את הסמכות לבאיזו ערכאה ידונו בתיק וצד השני לא יהיה אפשרות לשנות זאת.

תביעות גירושין חלק מהליך רחב

תביעת גירושין
תביעות גירושין הן חלק בלתי נפרד מתהליך הגירושין בו נציג בקשת גת מהרבנות

תביעת גירושין היא נושא רחב שמכיל בתוכו תהליך מורכב, שאלות רבות והתמודדויות הן בפן הכלכלי והן בפן הרגשי. כשמגיעים אל תביעת גירושין יש לזכור כמה נקודות בניהן שהמשפחה שלנו זה הדבר הכי משמעותי שיש בעולם הזה ועל כן ברור שתהליך הגירושין מייצר שינוי קריטי בחיי המבוגרים והילדים. העולם כפי שאנו מכירים מאבד צורה, היעדר ידיעה עוטף את השגרה והעתיד אינו ברור. בתקופת שינויים מטלטלים שכאלה אנשים צריכים בעל ידע וניסיון לסייע להם בחציית הגשר הצר שבפניהם. וברור שאם יש ילדים צעירים מעורבים בעניין, מוכרחים להתמודד עם הדברים ברגישות גדולה עוד יותר.

מעט עלינו על מנת שתבינו למה תביעת גירושין זה אנחנו

אייל סייג, עורך דין ומגשר בענייני משפחה מנהל משרד בוטיק בחולון ונותנים שירות בתור עורך דין באר יעקב והסביבה וידע רב בחוקי משפחה וירושה. עוסק בין השאר גירושין, מזונות לאישה ולילדים, משמורת ילדים, ידועים בציבור, ילדים שנחטפו, תביעות אותן ניתן להגיש אחרי קביעת פסק דין חלוקת משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ועוד.

תביעות גירושין בחיי משפחה

המוטו של מר סייג: “גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכמה, וזה נכון לטובת ילדים שהתנסות קשה עד מאד של קונפליקט בין הוריהם תחסך מהם , ובכך יגרע הסיכוי ליצירת נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים צעירים בעקבות פרוצדורות משפטיות ארוכות, מתישות ומייגעות כמו גם תביעת גירושין . הכל תוך כדי שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם." הננו אופיס בוטיק המספק יחס אישי ושירות חם.

אצלנו תחוו תשומת לב מלאה וממוקדת ותמיד תהיו בטוחים איפה התיק שלכם ומי עובד עליו. אנו נותנים שירות ייחודי, אמין ודיסקרטי. אנחנו מתייחסים אל הלקוחות כאל שווים ומדברים עימם בגובה עיניים. תחומי היעוץ שלנו הינם רבים, תביעת גירושין היא דוגמה אחת. ביד רבת ניסיון, אנו ננחה אתכם, בזמן שאנו דיסקרטיים וזמינים, תוך מימוש כל זכויותיכם, לאורך מלוא התהליך. בכדי שתהליך כזה יצלח על הצד הטוב ביותר, עליכם לחבור עם עורך דין גירושין מומלץ מנוסה ומיומן .תמיד שנזכור, כי אך ליווי וייעוץ משפטי תמידי ע"י עו"ד לגירושין, עם ניסיון רב בתחום המשפחה והגירושין, יניב תוצאות הטובות ביותר.

נושאי משפחה בישראל

תביעות גירושין
תביעות גירושים במצבי פרידה יוגשו על ידי עו"ד מומחה בעל ניסיון בכל הקשור לתביעת גירושין

תביעת גירושים היכן ? ישנם שני זני בתי דין אשר אליהם אפשרי להגיש את מגוון ההליכים הקשורים ל ענייני משפחה: בית דין רבני ובית משפט. בתי משפט אלו הינם שונים במהות שלהם ופסיקותיהן לא בהכרח זהות. לכן, יש לוודא עם עו"ד המומחה בתחום, כבר בשלב הראשוני, מהי הרשות המשפטית שאליה יהיה צריך להגיש במקרה הספציפי. סכסוכים ארוכים בבתי משפט, כאלה שמלווים ביצרים ורגשות, יכולים לצער ולהביא להוצאות כלכליות גדולות.

במידה ואתם נמצאים במאבק משפטי,תביעת גירושין וכדומה, תתייעצו עם עורך דין מומחה בתחום סוגיות משפטיות סבוכות וזה על מנת למנוע התדיינויות משפטיות מתישות וארוכות בבתי המשפט השונים. בהמון מקרים, ייעוץ משפטי מקצועי על ידי עו"ד מיומן ומנוסה יכול לסייע לגשר על מצבים סבוכים בצורה יעילה וראויה. פעמים רבות, עורכי הדין יצליחו להביא את בעלי הסיכסוך להסכמים ולאפשר שגרת משפחה תקינה ככל האפשר, .

תביעת גירושין – מה זה לוקח?

בשביל הרבה משפחות אלה גירושין ראשונים שמלווים בהרבה וחוסר ידיעה. הליך של תביעת גירושין הוא מעצם טבעו סבוך, הן רגשית והן משפטית כמה עולה עורך דין גירושין ? ועוד הרבה שאלות שצצות. לרוב, מפאת הסוגיות הרבות העולות ממנו: מהו הקף , מי ישלם למי – והאם בכלל כן או לא – מזונות ילדים? אם אכן כן, איזה סכום יהיו המזונות? איך הרכוש יחולק? מה עם הפנסיה? מה יהיו הזכויות והחובות של בני הזוג כל אחד לגופו? עם זאת, ניתן להקל על פרוצדורת סיום הנישואים על ידי לקיחת ייעוץ מעו"ד מנוסה עם ניסיון רב בתחום תביעת גירושין .

תביעת גירושין לשמור על רוח טובה עד כמה שניתן

כאשר מגיע זמן שבו אנו מחליטים לסיים את הנישואים, מתמודדים עם משבר גדול מאוד. מכיוון שהליך הגירושין הוא סוחט ומייגע ביותר מבחינה רגשית וכלכלית, יותר טוב שלא נעבור אותו לבד. אם המטרה המרכזית שלנו בתקופת ה גירושין היא שמירת כבוד הצדדים תוך כדי שכל העניין מסתיים בהצלחה בתומו, ברור שעלינו לעבוד עם עורך דין.

עורך הדין יהיה מסוגל לתמוך באינטרסים האישיים והכלכליים שלנו כך שחלוקת הרכוש וחלוקת השהיה עם הילדים היא הוגנת ככל האפשר ובהתאם לטובתנו ולצרכי ילדינו. עורך הדין העוסק בדיני משפחה משמש כנציגינו  גם בבית המשפט ל משפחה וגם בזמן של הליך גישור לגירושין. כאשר אנחנו פונים לעורך הדין כדאי לנו לבחור מישהו שהוא משופשף בתיקי גירושין ושרמת ההצלחה שלו טובה מאוד.

נקודות מרכזיות כשבאים לבחור עו"ד שיגיש תביעת גירושין

תביעת גירושים
תביעת גירושין תוגש לבית משפט בהקדם על מנת שיהיה לצד המגיש יתרון בבחירת הערכאה

ברגע ש עומדים בפני בחירת עו"ד שיטפל בגירושין או עניינים אחרים העומדים על הפרק העוסקים במשפחה, נחוץ לבחון מספר נקודות בסיסיות. ידע מקצועי  – עריכת דין הוא תחום נרחב ביותר ומומלץ לקחת מישהו המתמצא במה שאתם דורשים, דיני משפחה. בתהליך מייסר וסוחט כמו זה שאתם עומדים בפניו, ידע מקצועי ויכולת ריכוז הינם דברים מכריעים. עו"ד המתמקצע במה שלכם יוריד מכם נטל עקב היותו שולט בחומר ומפוקס. בחירה נבונה תסייע לכם לפקס ולזרז הליכים ולענות על כל קושיה שעולה אצלכם, מתוך הבנה עמוקה בנוגע לכל מה שמטריד אתכם בנושא.

מדברים עם בני אדם, לא תיקים

יש לבחור עורך דין לענייני גירושין שמתייחס אליכם כבני אדם ולא כתיק משפטי בלבד. תראו שזה שיושב לפניכם, העורך דין עליו בחרתם לסמוך, מתקשר עימכם בשפה שלכם, שווה אל שווה. כשאתם מכניסים איש מקצוע למרחב המשפחתי האינטימי שלכם, זה חשוב ביותר שההתנהלות תהיה כנה, מכבדת וישירה. עורך הדין חייב להפגין רגישות והבנה כלפי הלקוחות שלו.

תביעת גירושים דורשת עורך דין מומחה?

סוגיות הקשורות אל תביעת גירושים או למשמורת ילדים, אלימות במשפחה, נישואים אזרחיים, מזונות, גירושין, צוואות וירושות ועוד, מחייבים שנתייעץ במומחה לנושאי משפחה נחוץ לתת תשומת לב מוגברת ולקבל החלטות באופן שקול וחכם. הליכים שקשורים לדיני משפחה נוטים להגרר זמן ארוך, זאת בגלל שדיני משפחה הינם תחום לא פשוט שנוגע בנושאים עדינים וחשובים בעלי השפעה קריטית על החיים שלנו.  אייל סייג הינו בעל ניסיון רב בייצוג וניהול תיקי לקוחות הדנים בענייני משפחה.

הוא מצייד את לקוחותיו עם שירות ומידע מקצועי בכל הקשור בדיני משפחה לדוגמה: מזונות, תביעת גירושין , משמורת ילדים. ועוד שירותים חשובים אחרים. אם אתם מעוניינים בשירות אמין וחסוי, כזה ש עונה ומתאים לדרישות והצרכים המיוחדים שלכם, אייל סייג הוא האיש לכם. בנוסף, מטפל בכל ההליכים המוגשים לבית הדין הרבני ולבית המשפט לענייני משפחה ונותן ליווי אישי ללקוח  בכל הנוגע להליך המשפטי מתחילתו ועד פסק הדין.

5/5 - (1 vote)

תביעת גירושין

תביעת גירושין
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

הסכם גירושין

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המגדיר את כל הסוגיות הקשורות לסיום הנישואין בין בני הזוג. עריכת הסכם

ידועה בציבור ירושה

ידועה בציבור

מנהלת מערכת יחסים בתור ידועה בציבור? חשוב שתדעי מהן הזכויות שלך, ואלו הן זכויות הנוגעות לתחומים שונים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה היא ההליך שאותו צריך לבצע כאשר אדם נפטר והותיר אחריו צוואה. באופן עקרוני

אימות נוטריון

אימות נוטריון

אימות נוטריון הוא הליך שנדרש במקרים רבים. בדרך כלל אנו מדברים על אימות חתימה נוטריון, אך ישנם

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית היא בעצם הצוואה המוגדרת בחוק בתור צוואה בפני רשות. במאמר זה נסביר בהרחבה על המשמעות

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן

קרא עוד >>

תחומי עיסוק

תחומי עיסוק משרד עורכי דין אייל סייג מתמחה בתחומי עיסוק שונים בעינייני משפחה עורך דין לגירושין ההחלטה להתגרש

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>