להתגרש בשלום

חתונה להתגרש נכון

להתגרש בשלום זה אפשרי? עו"ד אייל מספר על להתגרש בטוב ועל איך להתגרש נכון. גם בשביל הזוג עצמו ועם יש ילדים בפרט, איך להתגרש בשלום זוהי שאלה שכל זוג העובר גירושין צריך לשאול עצמו

להתגרש בשלום זה אפשרי. בשביל הרבה אנשים אין משהו בעולם הזה קרוב יותר מהמשפחה וזה מובן, כשאנשים מגיעים להתגרש, כל הנוטלים חלק בעניין מתמודדים עם משבר כביר. לא פעם ישנה תחושת כישלון, כמו גם העתיד מוקף בחששות וחוסר ידיעה. אנחנו מלאי חרדה שהעולם המוכר לנו התמוטט, חוסר ידיעה אופף את החיים והעתיד איננו ברור. לעתים יש פחד של בני הזוג כי לא יצליחו להתגרש בטוב ותוהים איך להתגרש נכון יותר.  בזמן מעבר מטלטל שכזה אנשים זקוקים למישהו עם ידע וניסיון לסייע להם בחציית הגשר הצר שבפניו הם ניצבים. לרוב האנשים אלה גירושין ראשונים וכאשר ישנם ילדים מעורבים בתהליך, המצב רגיש פי כמה וכמה.

להתגרש בשלום – מי אנחנו ולמה לבחור בנו על מנת להצליח

חתונה להתגרש נכון
להתגרש בטוב זה אפשרי וחשוב לכל הנוגעים בדבר

אייל סייג, עורך דין ומגשר בענייני משפחה – איך להתגרש נכון וכיצד להתגרש בשלום, מנהל משרד בוטיק בחולון וידע רב בעינייני משפחה וירושה. עוסק בין השאר מזונות לאישה ולילדים, משמורת ילדים, גירושין, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין אימוץ, אפוטרופסות, שיתוף, איזון ופירוק אמצעים בין חברי משפחה ונוספים. המוטו של אייל: “ניתן להתגרש בשלום בהסכם, וזה נכון לטובת ילדים צעירים שחוויה מאוד קשה של קונפליקט בין ההורים תמנע מהם , ובכך יחסכו פצעים ונזקים רגשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים ולבני זוג עצמם בעקבות פרוצדורות משפטיות מתישות, מייגעות וארוכות. "

משרד הבוטיק שלנו תמיד מקפיד על יחס חם ושירות אישי. אצלנו תקבלו תשומת לב מלאה ולעולם תהיו בטוחים מי עובד על התיק שלכם ואיפה. אנו מספקים שירות ייחודי, אמין ודיסקרטי. אנחנו מדברים איתכם בשפה שתבינו ובגובה עיניים. תחומי היעוץ שאנו מספקים הינם רבים, איך להתגרש נכון הוא דוגמה אחת. ביד מיומנת, אנו ננחה אתכם, בהיותנו זמינים ודיסקרטיים, תוך מימוש כל זכויותיכם, במשך כל התהליך. הכרחי לדעת, ש רק עורך דין מיומן ובעל ניסיון יוכל לצלוח את ההליך המורכב בצורה הטובה ביותר .תמיד חשוב שתזכרו, כי ייעוץ וליווי צמוד ע"י עורך דין גירושין מומלץ, המנוסה בתחום הגירושין והמשפחה, יניב תוצאות הכי טובות, כשלוקחים בחשבון את הנסיבות המסוימות של כל משפחה.

ארץ ישראל ונושאי משפחה

הרבה הליכים בין חברי משפחה יכולים להיות מוגשים הן לבתי הדין הרבניים והן לבתי משפט לסוגיות משפחה. ערכאות משפטיות הללו שונות במהותן ואך לעיתים פסיקותיהן זהות. כל סוגיה לגופה – משהו שיש לראות מיד כשמתחילים הוא לאיזו רשות משתייך התיק הנדון. כשלא יודעים להתגרש בשלום יכולים להיווצר מאבקים משפטיים ממושכים, כאלה שמלווים ביצרים ורגשות, יכולים לצער ולהביא להוצאות מרובות. במידה ואתם נמצאים בקונפליקט משפטי, תשאלו עורך דין בעל ניסיון איך להתגרש בטוב ותפנו אליו לגביי נושאים משפטיים קשים על מנת למנוע התדיינויות משפטיות ארוכות ומייגעות בבתי המשפט הרבים. פעמים רבות, ייעוץ משפטי מקצועי ע"י עורך דין מנוסה ומיומן יכול לסייע להתגבר על מצבים סבוכים בצורה ראויה ויעילה. פעמים רבות, חיי משפחה ישובו לשגרה ככל המתאפשר תודות להסכמות שאליהן עורכי דין יעזרו להגיע.

למה לצפות?

לחיים להתגרש בטוב
איך להתגרש נכון ובמהירות

בשביל הרבה אנשים אלה גירושין ראשונים שמלווים בהרבה וחוסר ידיעה. תהליך של חלוקת רכוש בגירושין הננו מעצם טבעו סבוך, הן רגשית והן משפטית.
לרוב, מפאת ריבוי הסוגיות העולות: כמה זמן כל אחד מההורים יבלה עם הילד ("משמרת משותפת") , מי יהיה חייב לשלם כמה ולמי – שאלת תשלומי מזונות הילדים? אם אכן כן, איזה סכום יהיו המזונות? כיצד יחולק הרכוש? הפנסיה? מה יהיו הזכויות והחובות של בני הזוג כל אחד לגופו? עם זאת, אפשר להקל על פרוצדורת סיום הנישואין באמצעות התייעצות עם עו"ד לענייני משפחה מומחה המנוסה בתחום איך להתגרש בשלום ונכון.

איך להתגרש בשלום – לשמור על אווירה מכובדת תוך כדי מחלוקת

כאשר מגיעים להחלטה לסיים את נישואינו, אנחנו עומדים בפני קשיים גדולים. הליך גירושין הינו הליך מאוד קשה מבחינה רגשית וכלכלית ועדיף שלא נעבור אותו לבדנו. אם המטרה העיקרית שלנו בתקופת הגירושין זה שמירה על כבוד הצדדים תוך כדי שכל התהליך מסתיים בהצלחה בתומו, עלינו לפנות לעורך דין ששותף למטרה שכזו. עורך הדין יוכל לסייע לנו לפקוח עין על האינטרסים הכספיים והפרטיים שלנו להביא לכך שהחלוקה של הרכוש והחלוקה של זמני השהות עם הילדים תתבצע בצורה שוויונית ככל שניתן ובהתאם לטובתנו ולצרכי ילדינו תוך שמירה על דרכי שלום

נקודות חשובות כשבוחרים עורך דין עם ידע באיך להתגרש נכון

יש כמה נקודות בסיסיות שחשוב לבדוק כשבוחרים עו"ד שיטפל בעניין הגירושין או ענייני משפחה אחרים העומדים על הפרק. רצוי לבחור בעורך דין שעיסוקו זה דיני משפחה ולא  עניין אחר במשפט. ידע מקצועי וריכוז הם אלמנטים בעלי השפעה עיקרית בתהליך קורע ומעייף כמו זה שאתם עומדים לעבור.
עורך דין שמתמקצע בעניין שלכם יוריד מכם נטל עקב היותו בקי ומפוקס ויסיע לכם למקד ולהחיש פרוצדורות ויהיה בעל ידע נרחב ומעמיק בכל הנוגע לעניינכם.

לפנינו יושבים בני אדם ולא תיק

רצוי לבחור בעו"ד שרואה אתכם ראשית כל כאנשים ולא כתיק משפטי. תוודאו שזה שיושב לפניכם, העורך דין לו אתם מגלים את חייכם הפרטיים, שח איתכם בגובה עיניים. האיש מקצוע שלפניכם אמור לכבד ולהכיר את המרחב המשפחתי ולתקשר איתו באופן ישיר, כנה ומכבד. עו"ד חייב להיות רגיש ומבין כלפי הלקוחות שלו. הרגשת הנינוחות שלכם כשאתם נמצאים בחברתו חשובה ביותר, תהיו עצמכם. כימיה אישית היא תכונה חשובה בבחירת איש מקצוע שמעתה ילווה אתכם בכל הקשור לפסיקה הכי חשובה בחייכם. חשוב שהעו"ד יגלה מספיק רגישות למצב המשפחתי הלא פשוט בו אתם נמצאים, במיוחד כשיש ילדים מעורבים גם.
יעזור לכולם אם אתם מרגישים שאתם יכולים לדבר במהלך השיחה עם העו"ד שלכם, וחשוב שתהיה תחושת אמון ופתיחות. וותק וניסיון הרבה פעמים יכריעו
במסע המטלטל אותו אתם עומדים להתחיל, אין מקום לטעויות. ניסיון וותק תורמים רבות לבקיאות המשפטית של העו"ד והרי שבדיוק בשביל הדבר הזה אתם שכרתם אותו מלכתחילה.

מגשר מקצועי יכול לחסוך לכם הרבה זמן והוצאות

החזקת ידיים איך להתגרש בשלום
להתגרש בשלום ולשמור על המשפחה

הסיכויים שלכם לפתור את המשבר ברוח טובה, יעלות ומהירות, מטפסים כש העורך דין שלכם גם מתמחה לגישור. עו"ד שעבר הכשרה ספציפית שהקנתה לו אוריינטציה גישורית יכול לנהל הן משא ומתן מעמיק והן גישור בין בני הזוג העומדים להתגרש, בזמן שהוא חושב מחוץ לקופסה. הידע הזה מוסיף ערך משמעותי ביותר לעו"ד שאיתו אתם עובדים.

להתגרש בשלום | להתגרש בטוב | להתגרש נכון | איך להתגרש נכון | איך להתגרש בשלום

5/5 - (1 vote)

להתגרש בשלום

להתגרש בשלום
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

משמורת משותפת

משמורת משותפת ומזונות

משמורת משותפת ומזונות היא הנושא שעליו נדבר. בתלילה נציין כי המשמורת המשותפת היא אחת האפשרויות להסדרת המשמורת על

עורך דין גירושין המלצות

הליך גירושין

הליך גירושין במדינת ישראל הפך להיות דבר שכיח מאוד, כמו בכל העולם המערבי. אך יש לציין כי

עורך דין צו ירושה

בקשה למתן צו ירושה

בקשה למתן צו ירושה היא אמנם הליך פשוט, אך מוטב לעשות זאת באמצעות עורך דין מומחה לצוואה

הסכם גירושין

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המגדיר את כל הסוגיות הקשורות לסיום הנישואין בין בני הזוג. עריכת הסכם

ידועה בציבור ירושה

ידועה בציבור

מנהלת מערכת יחסים בתור ידועה בציבור? חשוב שתדעי מהן הזכויות שלך, ואלו הן זכויות הנוגעות לתחומים שונים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>