גביית מזונות

אייקון משפחה דמי מזונות

גביית מזונות הוא נושא מורכב לשני הצדדים. איך גובים מזונות מאדם שמתנגד לתת אותם? לא יכול או לא רוצה? מה עמדת החוק ואיך מתמודדים עם המצב? שאלות רבות עולות בנושא ובצדק. לרובנו אין משהו בעולם הזה שהוא קרוב יותר ממשפחה, זה ברור לכולם ולכן, כשאנשים מגיעים למצב גירושין, כל הצדדים מתמודדים עם משבר  גדול. העולם המוכר נהרס, חוסר ידיעה עוטף את השגרה והעתיד לא ברור. תקופת הגירושין הננה תקופה מטלטלת ובני הזוג זקוקים ליד יציבה ותומכת שתעזור להם לחצות את הגשר הצר הזה. לרוב האנשים אלה גירושין ראשונים ואם יש ילדים מעורבים, המצב רגיש עוד יותר.

גביית מזונות אל מי פונים?

אייקון משפחה עיכול משכורת בתיק מזונות
הוצאה לפועל מזונות והתנהלות במצבי חוב ואיך מגיעים לגביית חוב באופן חלק ויעיל

בין אם מדובר על גבר או אישה גביית מזונות חייבת להעשות בהתאם לפסיקה. במצב שאתם עומדים מול גביית מזונות דבר ראשון פנו אל עורך דיו דיני משפחה לייעוץ בנושא. הרבה פעמים עולה השאלה האם כשיש חוב מזונות העניין מגיע ישר אל " הוצאה לפועל מזונות " ? האם יכול להיות מצב של עיכול משכורת בתיק מזונות ובאיזה שלב?

עורך דין ומגשר בענייני משפחה, אייל סייג מנהל משרד בוטיק בחולון וותק רב בחוקי גביית מזונות כולל מצב של עיכול משכורת בתיק מזונות עם חוב מזונות.. משפחה וירושה ועוד. עוסק בנוסף תחומים אחרים, גם מזונות ילדים ואישה, משמורת על ילדים, גירושין, ילדים שנחטפו, ידועים בציבור, תביעות אחרי שנקבע פסק דין פיצול משאבים בין בני משפחה, אימוץ, אפוטרופסות, ונוספים.

גביית מזונות עם עו"ד אייל

מוטו: “גם להתגרש ניתן תוך כדי שמירת שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחוויה קשה עד מאד של קונפליקט בין הוריהם תמנע מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך יגרע הסיכוי ליצירת נזקים ופצעים פסיכולוגיים שעשויים להיווצר באותם צעירים בעקבות הליכים משפטיים מתישים, מייגעים וארוכים. הכל תוך כדי שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם." משרד בוטיק שלנו תמיד מציע יחס חם ושירות יסודי. אצלנו תחושו נינוחים מבלי ללכת לאיבוד בין חדרים, מתמחים וסטז'רים.

אצלנו תמיד תחוו שירות אמין, דיסקרטי וייחודי. אנחנו מתייחסים אל הלקוחות כאל שווים ומשוחחים בגובה עיניים. אנו מייעצים בספקטרום מקיף של תחומים, כגון הוצאה לפועל מזונות הליכי חוב וכו.. ביד מנוסה, אנו ננחה אתכם, בהיותנו דיסקרטיים וזמינים, תוך מימוש מלא של זכויותיכם, במשך כל התהליך. הכרחי לדעת, כי אך ורק עורך דין מזונות מנוסה ומיומן יוכל לצלוח את ההליך המסובך בצורה הטובה ביותר . יש שנזכור, ליווי וייעוץ משפטי הדוק ע"י עורך דין לגירושין, המנוסה בתחום גביית מזונות או לחלופין חוב מזונות, יביא לתוצאות הכי טובות, כשמתחשבים בנסיבות המסוימות של כל משפחה.

סוגיות גביית מזונות משפחה בישראל

אייקון משפחה גביית מזונות
איך גובים חוב מזונות? למי לפנות ואיזה גופים מעורבים. קבלו ייעוץ וליווי צמוד להליך להכוונה ותוצאות מעולות

מגוון הליכים בין בני משפחה יכולים להיות מובאים בפני בתי דין רבניים ובתי משפט לנושאי משפחה. סוגי בתי משפט אלו הם שונים במהות שלהם והפסיקות שלהן לא בהכרח זהות. לכן, צריך לברר עם עורך דין שמתמצא, כבר בהתחלה, מהי הרשות המשפטית שאליה חייבים להגיש במקרה הספציפי.

גביית מזונות וסכסוכים משפטיים ממושכים, כאלה המלווים ביצרים ורגשות, עלולים לגרום לא אחת לדכדוך ולהוצאות כלכליות רציניות. במידה ואתם נמצאים בסכסוך משפטי, גביית מזונות או חוב מזונות תבקשו עצה מ עו"ד מומחה בנוגע סוגיות משפטיות סבוכות וזה בשביל למנוע התדיינויות משפטיות מייגעות וארוכות בבתי המשפט . בהמון מקרים, ייעוץ משפטי מומחה על ידי עו"ד מנוסה ומיומן יכול לעזור לגשר על מחלוקות מסובכות בצורה ראויה ויעילה.

הוצאה לפועל מזונות – למה אפשר לצפות?

מזונות ילדים – למרבית האנשים אלה גירושין ראשונים שמלווים בהרבה וחוסר ידיעה. הליך של גביית מזונות הננו מאתגר ומורכב, הן משפטית והן רגשית. לרוב מעורבב עם עוד נושאי גירושין, עקב ריבוי התהיות המגיעות: כמה זמן כל הורה יקבל עם הילד ("משמרת משותפת") ,
מי יעביר תמיכה כספית למי – והאם בכלל כן או לא – מזונות ילדים? אם כן, מה יהיה סכום המזונות? מה עם התשלום לא מגיע ויש חוב מזונות? איך יחולק הרכוש והפנסיה? מה בנוגע לחובות וזכויות של כל אחד מבני הזוג? איש מקצוע מנוסה יסביר כי אין תשובה כללית אלא רק תשובה ספציפית לכל משפחה ומצבה.  עם זאת, אפשר להקל על תהליך הגירושים ע"י קבלת ייעוץ מעו"ד מומחה המנוסה בתחום שיסתכל על מצבכם הפרטני ויתן תמונת מצב מדויקת ואפשרויות פעולה בנושא.

להתגבר על גביית מזונות תוך כדי ששומרים על כבוד

כאשר מגיע זמן שבו אנחנו מקבלים את ההחלטה להתגרש, מתמודדים עם משבר רציני. בגלל שתהליך הגירושין הוא דורשני ומייגע ביותר מהרבה בחינות, יותר טוב שלא נתמודד איתו לבד. אם השאיפה המרכזית שלנו תוך כדי ה גירושין הננה שמירה על כבוד בני הזוג תוך כדי שכל הסיפור מוכתר בהצלחה , עלינו לפנות לעורך דין. איש מקצוע יהיה מסוגל לתמוך באינטרסים האישיים והכלכליים שלנו כך שחלוקת הרכוש והחלוקה של השהות עם הילדים שלנו הינה שוויונית ככל האפשר ועובדת לצרכי ילדינו וטובתנו אנו. כאשר אנו לוקחים עו"ד לעזור לנו את בזמן גביית מזונות , הוא גם זה שמייצג אותנו בבית המשפט למשפחה. .

נקודות מרכזיות כשבוחרים עורך דין גביית מזונות

אייקון משפחה דמי מזונות
הליך משפטי של גביית מזונות יש לעשות מתחילת הדרך עם ייעוץ והכוונה משפטית על מנת להימנע מטעויות נגררות והליך שמסתבך

יש כמה נקודות שצריך לבדוק כאשר מחליטים לקחת עו"ד שינהל את עניין הגירושין או ענייני משפחה אחרים העומדים על הפרק.

מומחיות בתחום

נכון הוא לבחור בעורך דין שמומחיותו זה דיני משפחה ולא  תחום שונה במשפט. בתהליך כואב ומייגע כמו זה שאתם עומדים בפניו, יכולת ריכוז וידע מקצועי הם דברים מכריעים. עו"ד המתמקצע בנושא גביית מזונות  יקל עליכם מעצם היותו מאופס ומעמיק. יסייע לכם במיקוד ודרבון פרוצדורות ובודאי שיהיה בעל ידע נרחב ומעמיק בכל הנוגע למה שאתם צריכים.

לפנינו יושבים בני אדם ולא תיק

חשוב לקחת עורך דין שמתייחס אליכם כבני אדם עם רגשות ולא כתיק משפטי בלבד. תראו שהבן אדם ש לפניכם, העו"ד לו אתם מספרים על חייכם הפרטיים, משוחח איתכם בשפה ששניכם מבינים, שווה אל שווה. כשאתם מזמינים אותו למרחב המשפחתי שלכם, זה חשוב ביותר שהשיחה תהיה כנה, מכבדת וישירה. הבנה ורגישות כלפי לקוחותיו הן מעלות ראשונות בכל עורך דין הראוי למעמדו.

כימיה בין-אישית

חשוב לקחת עו"ד גביית מזונות עימו אתם חשים בנוח. כימיה אישית הינה תכונה חשובה כשבוחרים איש מקצוע שמעתה והלאה ילווה אתכם בכל הנוגע לחריצה הכי כבדה בחייכם. חשוב שהעו"ד יהיה מספיק רגיש לסיטואציה המשפחתית הלא פשוטה בה אתם מצויים, ופי כמה וכמה כאשר ילדים מעורבים גם כן. יעזור לכולם אם אתם מרגישים בנוח כאשר אתם משוחחים עם העו"ד שלכם.

מקצוענות ושנות ותק

הגורמים הללו לעשות את כל ההבדל בין טר"ש לצל"ש. אתם יוצאים למסע מאתגר המוביל להשלכות מכריעות. ותק וניסיון הינם פקטורים חשובים לעומק הבקיאות המשפטית של העורך דין והרי שבדיוק בשביל זה אתם שוכרים את שירותיו של איש מקצוע זה מלכתחילה.

מומחים גם בגישור

הסיכויים שלכם לפתור את הסכסוך ברוח טובה, יעלות ומהירות, משתפרים כשהעו"ד שלכם הוא גם מתמחה לגישור.  בעל ידע בגישור זה מקצוען שעבר הדרכה ספציפית המתירה לו לנהל הן גישור בין הצדדים העומדים בפני גירושין, והן במשא ומתן מעמיק תוך כדי שהוא יוזם פתרונות יצירתיים. עורכי דין שעברו הכשרה כזאת הם בעלי ערך מוסף. עו"ד אייל ומגשר לשרותכם

גביית מזונות | הוצאה לפועל מזונות | דמי מזונות | חוב מזונות | עיקול משכורת בתיק מזונות

 

5/5 - (1 vote)

גביית מזונות

גביית מזונות
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

הסכם גירושין

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המגדיר את כל הסוגיות הקשורות לסיום הנישואין בין בני הזוג. עריכת הסכם

ידועה בציבור ירושה

ידועה בציבור

מנהלת מערכת יחסים בתור ידועה בציבור? חשוב שתדעי מהן הזכויות שלך, ואלו הן זכויות הנוגעות לתחומים שונים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה היא ההליך שאותו צריך לבצע כאשר אדם נפטר והותיר אחריו צוואה. באופן עקרוני

אימות נוטריון

אימות נוטריון

אימות נוטריון הוא הליך שנדרש במקרים רבים. בדרך כלל אנו מדברים על אימות חתימה נוטריון, אך ישנם

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית היא בעצם הצוואה המוגדרת בחוק בתור צוואה בפני רשות. במאמר זה נסביר בהרחבה על המשמעות

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

תחומי עיסוק

תחומי עיסוק משרד עורכי דין אייל סייג מתמחה בתחומי עיסוק שונים בעינייני משפחה עורך דין לגירושין ההחלטה להתגרש

קרא עוד >>

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>