גירושין בהסכמה

ידיים של זוג גירושין בהסכמה כמה זמן זה יקח

הסכם גירושין בהסכמה ללא ילדים וללא רכוש | הסכם גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה הוא הרע במיעוטו ויתכן כי אכן הדבר יכול לפשט כמה מרכיבים סבוכים בהליך הגירושין. עדיין אין להתעלם מכך שהרבה פעמים גם גירושין בהסכמה מלובים בכעס תסכול פחד ועוד רגשות לא פשוטים המלווים את התהליך. גם כשמדובר על גירושין בהסכמה ללא ילדים וללא רכוש עדיין יש זכויות וחובות שיש לשים עליהם דגש. על כל אחד מבני הזוג להבין את מקומו והאפשרויות וההשלכות של פעולותיו. גירושין בהסכמה עם ילדים היינו דבר לא פשוט שכן הילדים עדיין חווים את תהליך הניתוק ולכן יש לקחת עו"ד דיני משפחה שהיינו גם מגשר

טיפה על המשרד שלנו בכדי שתבינו למה גירושין בהסכמה זה אנחנו

משפחה מטרייה אייקון גירושין בהסכמה
גירושין בהסכמה עם ילדים היא דרך נעימה יותר ומקלה על בני הזוג ועל הילדים שללא בחירתם חלק מהתהליך. חשוב לעודד מצב של הסכמה בין בני הזוג ולעבוד תוך עריכת דין מגשרת

עורך דין וגם בדיני משפחה, אייל סייג, איש מקצוע בעל וותק וניסיון רב שנים, מחזיק אופיס בוטיק בעיר חולון. עוסק בין השאר בנושא גירושין בהסכמה ללא ילדים, גירושין בהסכמה עם ילדים, משמורת ילדים, מזונות לילדים ומזונות ל אישה, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות המוגשות אחרי קביעת פסק דין פיצול אמצעים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ועוד נוספים. המוטו של אייל: “גם להתגרש ניתן בדרכי שלום בהסכמה, וזה נכון לטובת ילדים שחוויה קשה עד מאד של ריב בין הוריהם תמנע מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך יחסכו פצעים נפשיים שעלולים לקרות לאותם ילדים כנובע מ פרוצדורות משפטיות ארוכות, מתישות ומייגעות. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של ההורים שלהם."

השאלה הנפוצה היא גירושין בהסכמה כמה זמן זה יקח?  הסכם גירושין בהסכמה ללא ילדים הוא מהיר? והתשובה היא תלוי בכך אך אין סיבה שהדבר יתעכב וימרח. הננו משרד בוטיק הנותן שירות יסודי ויחס אישי. אצלנו תחוו תשומת לב מלאה ולעולם תהיו בטוחים איפה התיק שלכם ומי עובד עליו. השירות שלנו הינו תמיד ייחודי, דיסקרטי ואמין. אנחנו משוחחים איתכם בשפה שמובנת לכם ובגובה עיניים. תחומי היעוץ שאנחנו נותנים הם מרובים. המקצועיות שלנו מדריכה אתכם בכל משך התהליך ומתאפיינת בחשאיות, זמינות ומימוש כל זכויות הלקוח. בכדי שתהליך כזה יצליח בצורה הטובה ביותר, עליכם לחבור עם עורך דין מנוסה ומיומן .תמיד חשוב שתזכרו, כי ייעוץ וליווי תמידי ע"י עו"ד עם ניסיון רב בתחום המשפחה והגירושין, יביא לתוצאות הכי טובות.

גירושין בהסכמה ללא ילדים – מדינתינו וענייני משפחה

ישנם כמה זני בתי דין שאליהם אפשרי לגשת בנושא.  להביא את מגוון ההליכים הקשורים לענייני משפחה: בית משפט לעניינים אלו ובית דין רבני. בתי המשפט הללו הם שונים במהותם והפסיקות שלהן לעיתים גם לא דומות. אי לכך, יש לברר עם עורך דין שמתמצא, כבר בשלבים הראשוניים, מהי הרשות המשפטית שאליה רצוי לפנות במקרה הנדון. סכסוכים מייגעים בבית משפט, מלווים ביצרים ורגשות, יכולים לגרום לא אחת לצער ולהוצאות כלכליות מרובות.

אם אתם נמצאים בעימות משפטי,תשאלו עו"ד בעל ניסיון בתחום סוגיות משפטיות סבוכות וזאת על מנת להימנע מהתדיינויות משפטיות ארוכות ומתישות בבתי המשפט הרבים. הרבה פעמים, יעוץ משפטי מומחה ע"י עורך דין מיומן ובעל ניסיון יכול לסייע לצאת ממצבים סבוכים בצורה יעילה וראויה. פעמים רבות, חיי משפחה ישובו להיות תקינים ככל האפשר תודות להסכמות שאליהן עורכי דין יעזרו להגיע. לכן אנו מעודדים גירושין בהסכמה ומאמינים כי זו הדרך המהירה להחלמה

גירושין בהסכמה למה לצפות?

אייקון משפחה הסכם גירושין בהסכמה
יש לשים לב לזכויות ולחובות של מעמדך בהליך גירושין גם במצב שבו יש גירושין בהסכמה ללא ילדים ורכוש

ההחלטה לעבור גירושין מלווה בהתלבטות רבה, קודם כל בעקבות הלא נודע, מה גם ש מרבית הזוגות חווים גירושין בפעם הראשונה.
הליך של גירושין בהסכמה עם ילדים ואפילו גירושין בהסכמה ללא ילדים הוא מעצם טבעו מורכב, הן משפטית והן רגשית. בעיקר, בעקבות השאלות הרבות העולות ממנו: מה לגבי זמני הקטינים במידה ויש עם כל אחד מהוריו ("משמורת משותפת"?) , עורך דין משמורת , מי ישלם למי – והאם בכלל כן או לא – מזונות ילדים? אם כן, מה יהיה סכום המזונות? כיצד הרכוש יחולק? הפנסיה? מה יהיו הזכויות והחובות של בני הזוג כל אחד לגופו? התייעצות עם עו"ד מנוסה  בתחום תקל על התהליך המורכב הזה.

לשמור על כבוד תוך כדי גירושין בהסכמה

עורך דין הסכם גירושין – כאשר מגיע זמן שבו אנחנו מחליטים לסיים את נישואינו, אנחנו צריכים להתמודד עם משבר גדול מאוד. כיוון שתהליך ההתגרשות הוא מייגע ודורשני מאוד מהרבה בחינות, עדיף שלא נעבור אותו לבדינו. אם אנחנו מבקשים לעבור את תהליך הגירושין שלנו בהצלחה ובכבוד, אנחנו חייבים לפנות למישהו שזה המקצוע שלו, כמו עו"ד.

עורך דין מנוסה יהיה מסוגל לתמוך באינטרסים הכספיים והאישיים שלנו כך שהחלוקה של הרכוש והחלוקה של השהיה עם הילדים הננה שוויונית ככל שניתן ועובדת לטובתנו ולצרכי ילדינו. כשאנחנו בוחרים עו"ד ללוות אותנו במהלך הגירושין, יש להסתכל על שכר טרחה עורך דין הסכם גירושין ועוד אלמנטים בסגנון, אך מעל הכל יש לבחור איש מקצוע בעל וותק וניסיון בנושא שאתם זקוקים לו. הוא גם זה שמייצג אותנו בבית המשפט למשפחה. כשאנחנו הולכים לעורך הדין כדאי ללכת על אחד שעיקר עבודתו היא גירושין ושרייטינג ההצלחה שלו טוב מאוד.

נקודות עיקריות כשבוחרים עו"ד שילווה

כשמגיעים למלאכת בחירת עו"ד שידאג לטיפול בגירושין או ענייני משפחה אחרים , יש לשקול מספר דברים מרכזיים.

מומחיות ומקצועיות

עריכת דין הוא תחום נרחב ביותר וחייבים לבחור אדם שהוא אשף בתחום שאתם צריכים, תחום המשפחה. בתהליך קשה וסוחט כמו זה שאתם עומדים בפניו, ריכוז והתמצאות מקצועית הינם דברים מכריעים. עורך דין המתמקצע במה שאתם צריכים יוריד מכם נטל מעצם היותו ממוקד ובקיא . עו"ד מגשר יעזור לכם במיקוד וקיצור פרוצדורות ובודאי שיהיה בעל ידע רחב ועמוק בכל הנוגע למה שאתם צריכים.

אנשים קודמים לתיק

מומלץ לבחור בעו"ד שרואה אתכם קודם כל כאנשים ולא כתיק משפטי בלבד. תראו שהבן אדם שיושב לפניכם, העו"ד עליו בחרתם לסמוך, מדבר עימכם בשפה שלכם, שווה אל שווה. כשאתם מכניסים אותו למרחב המשפחתי שלכם, זה קריטי שהדיון יהיה ישיר, כנה ומכבד. עורך הדין חייב להיות רגיש ומבין כלפי לקוחותיו.

בקיאות ושנות ניסיון

ידיים של זוג גירושין בהסכמה כמה זמן זה יקח
גירושין בהסכמה היא נקודת התחלה טובה לעבור יחד תהליך לא פשוט ולעתים כואב

הגורמים הללו מסוגלים להיות כל כך חשובים שהם מבדילים בין טר"ש לצל"ש. גם אם מדובר על גירושים בהסכמה נגלה כי אתם יוצאים למסע מטלטל בעל תוצאות מכריעות. ניסיון וותק הינם גורמים תורמים לבקיאות המשפטית של העו"ד והרי שבדיוק בשביל זה אתם שוכרים את שירותיו מלכתחילה.

גישור יכול לחולל פלאים

עדיפות גדולה לעורך דין עם ידע בגישור, ידע זה מעלה את האפשרות לסיום הסכסוך לשביעות רצון הצדדים, ביעילות ומהירות מרבית.
מי שבעל ידע בגישור הינו איש מקצוע שעבר הסמכה מסוימת המאפשרת לו לנהל הן משא ומתן מעמיק והן גישור בין הצדדים העומדים בפני גירושים תוך כדי שהוא חושב מחוץ לקופסא. ומתאים צאוד לזוג שרוצה להיפרד בדרכי שלום תוך גירושים בהסכמה. הכישורים הללו מוסיפים ערך עצום לעו"ד שעימו אתם עובדים.

גירושים בהסכמה?

דיני משפחה נחשבים לתחום מאתגר שנוגע בנושאים עדינים וחשובים המשפיעים בצורה רבת חשיבות על החיים שלנו. אייל סייג הינו  מנוסה בניהול וייצוג תיקים הנוגעים לענייני משפחה. הוא מספק ללקוחותיו שירות ומידע מקצועי בכל הקשור בדיני משפחה כמו: הסכמי גירושין, משמורת ילדים , תשלומי מזונות ויצירת זמני שהות בינם לבין כל אחד מהוריהם, הסכמים שלפני הנישואין, אלימות במשפחה, צוואות וירושות, הסכמי שלום בית ועוד שירותים חשובים נוספים. אך מעל הכל תומך ומאמין בדרך של גירושין בהסכמה וילך יחד איתכם למטרה זו. אם אתם מחפשים שירות דיסקרטי ואמין, כזה ש עונה ומתאים לדרישות והצרכים הספציפיים שלכם, עו"ד אייל סייג הוא האיש לכם.

5/5 - (2 votes)

גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

הסכם גירושין

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המגדיר את כל הסוגיות הקשורות לסיום הנישואין בין בני הזוג. עריכת הסכם

ידועה בציבור ירושה

ידועה בציבור

מנהלת מערכת יחסים בתור ידועה בציבור? חשוב שתדעי מהן הזכויות שלך, ואלו הן זכויות הנוגעות לתחומים שונים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה היא ההליך שאותו צריך לבצע כאשר אדם נפטר והותיר אחריו צוואה. באופן עקרוני

אימות נוטריון

אימות נוטריון

אימות נוטריון הוא הליך שנדרש במקרים רבים. בדרך כלל אנו מדברים על אימות חתימה נוטריון, אך ישנם

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית היא בעצם הצוואה המוגדרת בחוק בתור צוואה בפני רשות. במאמר זה נסביר בהרחבה על המשמעות

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>

תחומי עיסוק

תחומי עיסוק משרד עורכי דין אייל סייג מתמחה בתחומי עיסוק שונים בעינייני משפחה עורך דין לגירושין ההחלטה להתגרש

קרא עוד >>