הסכם ממון לאחר נישואין

הסכם ממון דוגמאות

הסכם ממון לאחר נישואין קורה כאשר בני הזוג מחליטים בדיעבד כי נכון להם לחתום על הסכם ממון דוגמאות שונות למצבים שונים אשר מביאים את בני הזוג להבנה שכזו,  אך עריכת הסכם ממון לאחר נישואין הוא עניין נפוץ.  ניתן להגיע אל חוזה ממון סטנדרטי או לספק דגשים להסכם ממון מורכב בהתאם למצב של הזוג על מנת לוודא אישור הסכם ממון בבית משפט.

קצת על המשרד שלנו בכדי שתבינו מדוע הסכם ממון לאחר נישואין זה אנחנו

הסכם ממון לאחר נישואין
הסכם ממון דוגמאות והסברים על בחירת עו"ד מתאים

אייל סייג, עורך דין ומגשר בענייני משפחה הננו בעל משרד בוטיק בחולון וידע רב בחוקי משפחה וירושה וכל הקשור אל עריכת הסכם ממון ונושא הסכם ממון לאחר נישואין בפרט. עוסק בין השאר במשמורת על ילדים, מזונות לאישה והילדים, גירושין, חלוקת אמצעים בין חברי משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ידועים בציבור, ילדים חטופים, תביעות המוגשות אחרי קביעת פסק דין ועוד דברים. המוטו של מר סייג: “הכל ניתן לבצע בדרכי שלום בהסכמה, וזה הכי חשוב לטובת המשתתפים. גם כאשר מדובר על למנוע בעיות עתידיות והליכים משפטיים מתישים, מייגעים וארוכים. " הננו משרד בוטיק הנותן יחס אישי ושירות חם. אצלנו תרגישו נינוחים ולא תלכו לאיבוד בין חדרים, סטאז'רים ומתמחים.

אנחנו דואגים לשירות אמין, ייחודי ודיסקרטי. אנחנו מתייחסים אל הלקוחות בכבוד ומדברים בגובה עיניים. תחומי הייעוץ שאנחנו נותנים הם רבים, הסכם ממון לאחר נישואין זה אחד מהם. המיומנות שלנו מוליכה אתכם לאורך כל אורכו של התהליך ומתאפיינת בדיסקרטיות, זמינות ומימוש מלוא הזכויות של הלקוח. על מנת שתהליך כזה יסתכם על הצד הטוב ביותר, עליכם לעבוד עם עורך דין מיומן ומנוסה .תמיד צריך שתזכרו, כי ליווי וייעוץ צמוד ע"י עו"ד המתמקצע בתחום עריכת הסכם ממון ידע להסב את צומת ליבכם אל דגשים להסכם ממון שתרגישו רגועים עמו, עו"ד משפחה המנוסה בתחום הסכם ממון לאחר נישואין יביא לתוצאות הטובות ביותר, כשמתחשבים בנסיבות המסוימות של כל זוג ומשפחה באשר היא.

הסכם ממון דוגמאות רבות עם מכנה משותף

ישנם סוגים רבים של הסכמי ממון ביניהם הסכם ממון לאחר נישואין אך למרות הסוגים השונים ישנו מכנה משותף שכל פיו כל חוזה צריך להיעשות בהתאם לדרישות ומטרות הזוג באופן שיגן לחלוטין על הממון הנדרש. יש לשים לב במצב מורכב זה, בו מבקשים להפריד ממון תוך חיים משותפים למצות את כל הדרכים על מנת לעשות חוזה מוגן ואיכותי שימש את ייעודו.

אישור הסכם ממון בבית משפט  וענייני משפחה במדינת ישראל

עריכת הסכם ממון
דגשים להסכם ממון
מורכב

ישנם מספר מיני בתי דין אשר אליהם אפשר להביא את מגוון הסוגיות הקשורות לענייני משפחה: בית משפט לעניינים אלו ובית דין רבני. סוגי בתי משפט אלו הם שונים במהות שלהם והפסיקות שלהן לא בהכרח זהות. כל סוגיה לגופה – משהו שצריך להבין כבר מהתחלה הוא לאיזה בית משפט משתייך המקרה הספציפי שלכם. סכסוכים משפטיים ממושכים, כאלה המלבים יצרים ורגשות, עשויים לצער ולהביא להוצאות גדולות. אם אתם נמצאים במאבק משפטי,תקחו יעוץ מעו"ד בעל ניסיון בסוגיות משפטיות קשות בשביל להימנע מהתדיינויות משפטיות מתישות וארוכות בבתי המשפט הרבים. המון מחלוקות סבוכות מגושרות בצורה ראויה ויעילה לאחר שהן קיבלו ייעוץ משפטי מעו"ד מומחה בעל ניסיון. פעמים רבות, עורכי הדין יוכלו להביא  להסכמים ולאפשר שגרה משפחתית תקינה ככל הניתן, .

למה לצפות?

בשביל הרבה זוגות אלה זוהי פעם ראשונה שעוסקים בתחום הסכמי ממון ותהליך זה לפעמים פשוט ולעתים מורכב מבהתאם לתיאום הרצונות של בני הזוג ומצבם הרגשי. עולות שאלות של איך אגן על רכושי במקרה ו..? איך הרכוש יחולק? מה יהיו הזכויות והחובות של צד? התייעצות עם עורך דין מנוסה שמבין טוב בתחום הסכמי הממון תקל על התהליך המורכב הזה.

לשמור על רוח טובה עד כמה שניתן

הננו שואפים לבצע הסכם שכזה בהצלחה ובכבוד,  איש מקצוע איכותי בעל ניסיון יהיה מסוגל לתמוך באינטרסים הכלכליים והאישיים שלך על ידי הסכם שיספק הגנה מרבית על זכויותך.  ככל הניתן ובהתאם למצבך האישי. יש לפנות אל עורך דין בעל יכולת לדבר בגובה העיניים ולהסביר את כל שיש לדעת טרם ההחלטה ויציקת התוכן בהסכם שכזה.

ידע מקצועי

הסכם ממון דוגמאות
הסכם ממון לאחר נישואין
למה לשים לב?

ברגע שמגיעים למלאכת בחירת עו"ד שידאג לטיפול הסכם ממון לאחר נישואין או ענייני משפחה אחרים , יש לבחון מספר דברים עיקריים. עריכת דין זהו תחום רחב ויש לקחת אדם המתמצא בתחום שאתם דורשים, תחום המשפחה. ידע מקצועי ויכולת ריכוז הינם אלמנטים בעלי השפעה בתהליך מדויק כמו זה שאתם עומדים בפניו.
עו"ד המתמקצע בנושא שאתם צריכים יקל עליכם עקב היותו ממוקד ומתמצא. בחירה נבונה תסייע לכם למהר ולמקד הליכים ולתת תשובה לכל קושיה שיש לכם, מתוך הבנה עמוקה בנוגע לכל מה שאתם צריכים.

אנשים קודמים לתיק

רצוי לבחור בעו"ד שרואה אתכם קודם כל כבני אדם ולא כקייס. רצון להבין ולשמוע הוא מקום טוב לנהל כל שיחה, במיוחד כשאתם חושפים את החיים הפרטיים שלכם.
האיש מקצוע שבפניכם חייב להכיר ולכבד את המרחב המשפחתי ולתקשר בו בצורה כנה, ישירה ומכבדת. הבנה והתחשבות כלפי הלקוחות הן מעלות בסיסיות בכל עורך דין הראוי למעמדו.

אתם מרגישים בנוח בסביבתו

תחושת הנינוחות שלכם כאשר אתם נמצאים בחברת עו"ד  חשובה מאוד, חשוב שתהיו חופשיים להיות עצמיכם. כימיה אישית הינה תכונה נחוצה כשבוחרים איש מקצוע שמעתה ילווה אתכם. חשוב שעורך הדין יגלה מספיק רגישות לסיטואציה  בה אתם נמצאים, ויעזור לכולם אם תרגישו בנוח במהלך השיחה עם העו"ד שלכם, וצריך שתהיה תחושת פתיחות ואמון.

ניסיון ובקיאות

הגורמים האלה יכולים להיות כל כך חשובים שהם מבדילים בין צל"ש לטר"ש. ניסיון וותק תורמים רבות המשפיעים על הבקיאות המשפטית של העורך דין והרי שבדיוק בשביל הדבר הזה אתם שכרתם אותו מלכתחילה.

גישור יכול לחולל פלאים

עדיפות חד-משמעית לעורך דין שהוא מומחה גם בגישור, שכן ידיעה של זה מעלה את הצ'אנסים לפתרון הקונפליקט לשביעות רצון הצדדים, ביעילות ומהירות מקסימלית. עורך דין מגשר שעבר הכשרה ספציפית ופיתח אוריינטציה גישורית יודע לנהל הן משא ומתן מעמיק והן גישור בין בני הזוג במידת הצורך, תוך כדי שהוא יוזם פתרונות יצירתיים. הידע הזה מוסיף ערך עצום לעורך דין אתו אתם עובדים.

הסכם ממון לאחר נישואין | הסכם ממון דוגמאות | דגשים להסכם ממון | עריכת הסכם ממון | חוזה ממון סטנדרטי | אישור הסכם ממון בבית משפט

 

Rate this post

הסכם ממון לאחר נישואין

הסכם ממון לאחר נישואין
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

משמורת משותפת

משמורת משותפת ומזונות

משמורת משותפת ומזונות היא הנושא שעליו נדבר. בתלילה נציין כי המשמורת המשותפת היא אחת האפשרויות להסדרת המשמורת על

עורך דין גירושין המלצות

הליך גירושין

הליך גירושין במדינת ישראל הפך להיות דבר שכיח מאוד, כמו בכל העולם המערבי. אך יש לציין כי

עורך דין צו ירושה

בקשה למתן צו ירושה

בקשה למתן צו ירושה היא אמנם הליך פשוט, אך מוטב לעשות זאת באמצעות עורך דין מומחה לצוואה

הסכם גירושין

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המגדיר את כל הסוגיות הקשורות לסיום הנישואין בין בני הזוג. עריכת הסכם

ידועה בציבור ירושה

ידועה בציבור

מנהלת מערכת יחסים בתור ידועה בציבור? חשוב שתדעי מהן הזכויות שלך, ואלו הן זכויות הנוגעות לתחומים שונים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>

תחומי עיסוק

תחומי עיסוק משרד עורכי דין אייל סייג מתמחה בתחומי עיסוק שונים בעינייני משפחה עורך דין לגירושין ההחלטה להתגרש

קרא עוד >>