הסתלקות מצוואה

הסתלקות מצוואה הדדית

הסתלקות מצוואה – מה גורם לאדם למצב הסתלקות מצוואה הדדית? המשפחה שלנו אלה האנשים שהכי קרובים אלינו מכולם. הרבה פעמים אנו מרגישים צורך להקריב או לתקן מצב שאינו הוגן בעייננו בעיקר כאשר אותו אדם הוא בן משפחה. כמו כן לפעמים איננו רוצים קשר לנכס או חומר הניתן לנו מאדם קרוב בשל סיבה אישית כזו או אחרת. מהי צוואה הדדית? והאם צריך תצהיר הסתלקות מצוואה?

הסתלקות מצוואה  – תצהיר הסתלקות מצוואה

הסתלקות מצוואה
מהי הסתלקות מצוואה הדדית?

מעבר לכך שיש להגיש תצהיר הסתלקות מצוואה בו יש להיעזר בעורך דין יש לקחת עו"ד לענייני משפחה שילווה אותך בתהליך כולו.  בנושאי דיני משפחה, אייל סייג, איש מקצוע בעל וותק וניסיון רבים, מחזיק אופיס בוטיק בחולון העוסק בכל תחומי עיסוק הקשורים אל ירושות וצוואת. עוסק בנוסף תחומים אחרים, גם מזונות ילדים, משמורת על ילדים, גירושין, ידועים בציבור, הסכמי ממון וחיים משותפים, תביעות אותן ניתן להגיש לאחר שנקבע פסק דין שיתוף, איזון או פירוק משאבים בין חברי משפחה ועוד. המוטו של מר סייג: “הכל ניתן בדרכי שלום תוך כדי הסכם ובכך להימנע מתהליכים ארוכים ומתישים". הכל תוך כדי שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הלקוח.

אנו נותנים יחס אישי ושירות אדיב. אצלנו תחוו תשומת לב מלאה וממוקדת ותמיד תדעו איפה התיק שלכם ומי מטפל בו. השירות שלנו הינו תמיד ייחודי, דיסקרטי ואמין. אנחנו מתייחסים אל הלקוחות בכבוד ומדברים עימם בגובה עיניים. תחומי היעוץ שאנחנו מספקים הינם מרובים, הסתלקות מצוואה הוא נושא אחד מתוך רבים אחרים. המיומנות המקצועית שלנו מנחה אותנו ואתכם לכל משך התהליך . יש להבין, כי רק עורך דין מנוסה ומיומן יהיה מסוגל לצלוח את ההליך הלא פשוט בצורה הטובה ביותר . חשוב שתזכרו, כי ייעוץ וליווי משפטי תמידי ע"י עו"ד עם ניסיון רב בתחום הסתלקות מצוואה הדדית או סטנדרטית, יניב תוצאות הטובות ביותר, בהתחשב ובהתאם לנסיבות הספציפיות של כל משפחה.

הסתלקות מצוואה – ענייני משפחה במדינה שלנו

ישנם שני זני בתי דין אשר אליהם אפשרי להביא את מגוון הסוגיות הקשורות לענייני משפחה: בית דין רבני ובית משפט. ערכאות משפטיות הללו הנן שונות במהות שלהן ואך לעתים פסיקותיהן זהות. ולכן, רצוי לברר עם עו"ד שמתמצא, כבר מהתחלה, מהי הרשות שאליה צריך להגיש במקרה הספציפי. מאבקים מייגעים בבית משפט, כאלה שהמלבים יצרים ורגשות, יכולים לגרום לעיתים לדכדוך ולהוצאות כלכליות גדולות. אם אתם נמצאים במאבק משפטי,תקחו יעוץ מעורך דין מומחה בנוגע סוגיות משפטיות מורכבות וזאת בכדי למנוע התדיינויות משפטיות ממושכות ומתישות בבתי המשפט. הרבה מחלוקות מסובכות נפתרות ביעילות ובצורה ראויה לאחר שהן מקבלות ייעוץ משפטי מעו"ד מיומן ומנוסה. לא פעם, חיי משפחה ישובו לשגרתם ככל האפשר תודות הסכמים שאליהם עורכי דין סייעו להם להגיע.

הסתלקות מצוואה הדדית למה לצפות?

צוואה הדדית נעשית על ידי בני זוג המחליטים לעשות צוואה משותפת על רכושם. יורש הרוצה להסתלק מצוואה זו חייב לעבור תהליך הסתלקות מצוואה על פי החוקים והדינים בנושא. ההחלטה להתחיל בהליך זה בדרך כלל מגיעה עם התלבטות רבה, ראשית כל בעקבות הלא נודע, שהרי עבור רוב לקוחותינו זו הפעם הראשונה ולעתים תהליך מורכב מהרבה בחינות באספקט הרגשי והמשפטי.
בעיקר, בעקבות הסוגיות הרבות בנושא והקשרים המשפחתיים לרוב. כך או כך אפשר להקל על הפרוצדורות באמצעות ייעוץ מעו"ד מנוסה עם ניסיון רב בתחום הסתלקות מצוואה.

הסתלקות מצוואה לא 'לאבד את זה' על אף המחלוקת

צוואה הדדית
תצהיר הסתלקות מצוואה על ידי עו"ד המתמקצע בתחום צוואות וירושה

כשמגיע הרגע שבו אנחנו מחליטים לבצע הסתלקות מצוואה לא פעם מתמודדים עם קושי משמעותי. כיוון שהליך שקשור למשפחה יכול להיות סוחט ומתיש מאוד מכל כך הרבה בחינות ויותר טוב שלא נעבור אותו לבד. אם המטרה העיקרית שלנו בתקופה זו היא שמירה על כבוד בני המשפחה וכמובן הצלחת ההליך כולו, ברור שעלינו למצוא עורך דין מקצועי ואיכותי. עורך הדין ידע לעזור לנו להגן על האינטרסים הכספיים והפרטיים שלנוו הוא גם מי שמייצג אותנו בבית המשפט לענייני משפחה. כשאנחנו הולכים לעורך הדין עדיף לנו לבחור עורך דין עם ניסיון מרובה בניהול גירושין ושאחוזי ההצלחה שלו טובים מאוד.

נקודות עיקריות כשבוחרים עורך דין לעניין הסתלקות מצוואה

כאשר עומדים בפני בחירת עורך הדין שידאג לטיפול בענייני משפחה העומדים על הפרק, חשוב להסתכל על כמה דברים מרכזיים.

מומחיות בתחום

צריך לקחת עורך דין שעיסוקו הינו דיני משפחה ולא  עניין אחר במשפט. התמצאות מקצועית ויכולת ריכוז הם דברים בעלי השפעה עיקרית בתהליך כמו זה שאתם ניצבים בפניו. עו"ד המתמחה בעניין שלכם יקל עליכם עקב היותו מפוקס ומתמצא. בחירה נכונה של עורך דין הסתלקות מצוואה תעזור לכם לפקס ולהאיץ תהליכים ולתת תשובה לכל שאלה שעולה אצלכם, מתוך הבנה עמוקה בנוגע למה שאתם צריכים.

אנשים קודמים לתיק

בין אם מדובר על נושא ירושה על פי דין, צוואות וכו.. רצוי לקחת עו"ד שרואה אתכם ראשית כל כבני אדם עם רגשות ולא כתיק. רצון להבין ולשמוע הוא מקום טוב לנהל כל שיחה, במיוחד כשאתם מדברים על חייכם הפרטיים. זה שבפניכם חייב לכבד ולהכיר את המרחב המשפחתי שלכם ולדון עימו באופן מכבד, כנה וישיר. הבנה ורגישות כלפי לקוחותיו הן מעלות ראשונות בכל עורך דין הראוי למעמדו.

נותן הרגשה נוחה

יש לבחור אדם אתו אתם מרגישים בנוח. כימיה אישית היא מעלה חשובה בבחירת איש מקצוע שמעכשיו ילווה אתכם יעזור לכולם אם אתם מרגישים בנוח כאשר אתם משוחחים עם העו"ד שלכם, ונחוץ שתהיה תחושת אמון ופתיחות. בנוסף וותק וניסיון בנושא הסתלקות מצוואה. הגורמים האלה מסוגלים להיות כל כך חשובים שהם מבדילים בין טר"ש לצל"ש. אתם עומדים להתחיל במסע בו אין מקום לטעויות. אין ספק התמצאות משפטית של העו"ד עולה ומעמיקה עם ניסיון וותק והרי שזה בדיוק למה אתם הגעתם אליו מלכתחילה.

מגשר מקצועי יכול לחסוך לכם הרבה זמן והוצאות

הסתלקות מצוואה הדדית
הסתלקות מצוואה ניתן לעשות בתהליך ממוקד ומהיר

הסיכויים שלכם לסיים את המשבר ברוח טובה, יעלות ומהירות, מטפסים אם העורך דין שלכם גם מתמחה בנושא גישור. עו"ד שעבר הדרכה מיוחדת שהקנתה לו אוריינטציה גישורית יכול להוביל הן משא ומתן מעמיק והן גישור בין בני הזוג המתכוונים בהליך גירושין, בזמן שהוא יוזם פתרונות יצירתיים. עורכי דין שיודעים איך לעשות זאת הם בעלי יתרון על עורכי דין שלא.

אייל סייג ייתן לכם שירות נאמן, מומחה, חסוי ובלעדי, אשר מתאים באופן מיוחד כמענה למה שאתם מבקשים זקוקים. בנוסף, דואג לשלל ההליכים המוגשים לבתי הדין הרבניים ולבית המשפט לענייני משפחה ונותן ליווי אישי ללקוח  בכל תקופת ההליך המשפטי מתחילתו ועד פסק הדין.

הסתלקות מצוואה | צוואה הדדית | הסתלקות מצוואה הדדית | תצהיר הסתלקות מצוואה

Rate this post

הסתלקות מצוואה

הסתלקות מצוואה
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

הסכם גירושין

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המגדיר את כל הסוגיות הקשורות לסיום הנישואין בין בני הזוג. עריכת הסכם

ידועה בציבור ירושה

ידועה בציבור

מנהלת מערכת יחסים בתור ידועה בציבור? חשוב שתדעי מהן הזכויות שלך, ואלו הן זכויות הנוגעות לתחומים שונים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה היא ההליך שאותו צריך לבצע כאשר אדם נפטר והותיר אחריו צוואה. באופן עקרוני

אימות נוטריון

אימות נוטריון

אימות נוטריון הוא הליך שנדרש במקרים רבים. בדרך כלל אנו מדברים על אימות חתימה נוטריון, אך ישנם

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית היא בעצם הצוואה המוגדרת בחוק בתור צוואה בפני רשות. במאמר זה נסביר בהרחבה על המשמעות

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן

קרא עוד >>

תחומי עיסוק

תחומי עיסוק משרד עורכי דין אייל סייג מתמחה בתחומי עיסוק שונים בעינייני משפחה עורך דין לגירושין ההחלטה להתגרש

קרא עוד >>