משמורת משותפת

ילדה משמורת משותפת מאיזה גיל?

משמורת משותפת מעלה שאלות וחששות רבות אצל הורים ובצדק.. מדובר על היקר לך מכל. משמורת משותפות מזונות ועוד נושאים  כמו משמורת משותפת חלוקת ימים איך עושים זאת כשיש מרחק? משמורת משותפת יכולה להיות בכל גיל אם לא משמרות משותפת מאיזה גיל? כשאנחנו ניגשים לנושא מורכב זה נרצה לבחון יתרונות משמורת משותפת חסרונות ולקבל מידע פשוט וברור.

משמורת משותפת – שינוי בפתח

אייקון משפחה משמורת משותפת
האם יש קשר בין משמורת משותפת מזונות וגובה התשלום החודשי? מידע בגוף הכתבה

אין משהו בעולם הזה שהוא קרוב יותר ממשפחה, כולם מרגישים זאת וכיוון שכך, כשאנשים מגיעים להתגרש, כל המשתתפים מתמודדים עם משבר  גדול. העולם כפי שהכרנו מרגיש זר, העתיד מאיים ואפלולי, מוקף בחששות והיעדר ידיעה. אנחנו מלאי חשש שהעולם כפי שהכרנו קרס. במצבים מאתגרים שכאלה אנשים מחפשים בעל ידע וניסיון לסייע להם בחציית הגשר המתנדנד שבפניו הם ניצבים. בשביל רוב האנשים זוהי הפעם הראשונה וכאשר ישנם ילדים באמצע, המצב רגיש עוד יותר.

משמורת משותפת מזונות

עורך דין מזונות אייל מסביר – לרוב נושא זה מגיע עם עוד שלב כגון גירושין היפרדות, מזונות ועוד. אפשר לומר כי משמורת משותפת מזונות הם תחומים חופפים שהולכים יחדיו אך הדבר לא מדויק. לאחרונה יש ביטול קשר בין משמורת משותפת מזונות אם כי בעבר היה באופן חלקי. אם עד ללא מזמן ניתנה הפחתה בסכום מזונות ילדים במקרים של משמורת משותפת היום ( לילדים מעל גיל 6), אין יותר קשר בין התחומים! גביית מזונות תעשה לפי סכום אותו יש לקבוע בהתאם לשני הפרמטרים שקבע בית המשפט העליון שהם יחס שכר הורים וזמני שהות. לסיכום  מזונות היום בפסקי דין רבים בית המשפט לא מתייחס לנושא משמורת משותפת בחיבור זה.

משמורת משותפת חלוקת ימים

התשובה לסוגיה זו משתנה מהשלב ההתחלתי בו עוד לא היה מעורבות של פסק הדין ובין לאחר מכן שהמשמורת מסודרת. בעבר חלוקת הימים הייתה כך שהילדים רוב הזמן אצל האמא ורואים את האב בסופי שבוע לסירוגין או באופן פחות משמעותית מהאם. היום השאיפה היא לכך ששני ההורים יבלו זמן שווה עם הילדים. כך שהילד לא יחווה נטישה או ריחוק מאף אחד מהוריו.

משמורת משותפת עם עורך דין ומגשר בענייני משפחה

אייל סייג מנהל משרד בוטיק בחולון וידע רב בחוקי משפחה מ. עוסק בנוסף תחומים אחרים, גם במשמורת על  ילדים, מזונות אישה וילדים, גירושין, ילדים שנחטפו, ידועים בציבור, תביעות המוגשות אחרי שנקבע פסק דין שיתוף משאבים בין בני משפחה, אימוץ, אפוטרופסות ועוד. המוטו של אייל: “גם להתגרש ניתן בדרכי שלום בהסכם, וזה נכון לטובת ילדים צעירים שחוויה מסובכת וקשה של ריב בין ההורים תחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך יחסכו נזקים/פצעים פסיכולוגיים שעלולים להתחולל באותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך כדי שמירה של זכויות מהותיות ודיוניות של הוריהם." משרד בוטיק שלנו תמיד מציע יחס חם ושירות אדיב. אצלנו תחוו תשומת לב טוטאלית ותמיד תדעו מי מטפל לכם בתיק ואיפה.

אצלנו לעולם תהנו משירות ייחודי, אמין ודיסקרטי. אנחנו מדברים איתכם בשפה שמובנת לכם ובגובה עיניים. אנו מייעצים בספקטרום מקיף של תחומים, כגון משמורת משותפת מאיזה גיל? ננחה אתכם במשך כל אורכו של התהליך ומתאפיינת בחשאיות, ומימוש מלוא הזכויות של הלקוח. יש להבין, כי אך ורק עורך דין מנוסה ומיומן יהיה ביכולתו לצלוח את ההליך הלא פשוט בצורה הטובה ביותר .תמיד שתזכרו, כי ייעוץ וליווי צמוד ע"י עורך דין לגירושין, המנוסה בתחום זה, יניב תוצאות הטובות ביותר, כשמתחשבים בנסיבות המסוימות של כל זוג ומשפחה.

מדינה וסוגיות משפחה

משמורת משותפת מזונות
את השאלות הנפוצות היא משמורת משותפת חלוקת ימים ואיך עושים זאת? מידע והסבר קצר בכתבה אך הדבר בהחלט יכול להשתנות בהתאם לתנאים בשטח והמצב של כל הורה. ניתן לקבל ייעוץ טלפוני לשאלה זו

הרבה הליכים בין חברי משפחה יכולים להיות מוגשים הן לבתי הדין הרבניים והן לבתי משפט לנושאי משפחה. ערכאות משפטיות הללו הינן שונות במהותן ואך לעיתים פסיקותיהן זהות. ולכן, רצוי לוודא עם עו"ד המומחה בתחום, כבר בהתחלה, מהי הרשות שאליה יש להגיש במקרה הספציפי. מאבקים משפטיים מייגעים, כאלה ש מלווים ביצרים ורגשות, עלולים לדכדך ולגרום להוצאות כלכליות רבות. אם אתם נמצאים בסכסוך משפטי,קבלו יעוץ מ עורך דין מומחה לגביי סוגיות משפטיות קשות וזה בשביל למנוע התדיינויות משפטיות ממושכות ומתישות בבתי המשפט. המון מחלוקות מסובכות באות לידי פתרון ביעילות ובצורה ראויה אחרי שהן קיבלו יעוץ משפטי מעורך דין מיומן בעל ניסיון. במקרים רבים, עורכי הדין יצליחו להביא את הצדדים להסכמים ולאפשרות של שגרה משפחתית תקינה ככל האפשר בזמן הליך כזה .

משמורת משותפת – למה לצפות?

ההחלטה להתגרש מגיעה אחרי התלבטויות רבות, קודם כל בעקבות הלא נודע, שהרי רובנו עוברים גירושין בפעם הראשונה. תהליך זה הינו מעצם טבעו סבוך, הן משפטית והן רגשית. בעיקר, מפאת השאלות הרבות העולות:
מה יוחלט לגבי זמני הקטינים עם כל אחד מהוריו , מי יחויב לשלם כמה ולמי – שאלת תשלומי מזונות הילדים?
אם כן, איזה סכום יהיו המזונות? איך יחולק הרכוש והפנסיה? מה לגבי חובות וזכויות של כל אחד מבני הזוג?אפשר להקל על הליך גירושין בעזרת קבלת התייעצות עם עורך דין מומחה המנוסה בתחום משמורת משותפת.

לשמור על כבוד תוך כדי מחלוקת

לפני, בזמן ואחרי שמגיעים להחלטה לסיים את נישואינו, אנחנו מתמודדים עם קושי גדול. הליך גירושין הינו הליך מאוד מייגע מבחינה רגשית ואקונומית ולא כדאי שנעבור אותו לבד. אם הרצון המרכזי שלנו במקרה של משמורת משותפת היא לשמור על כבוד הצדדים תוך כדי שכל הסיפור יסתיים בהצלחה , עלינו למצוא עורך דין. עורך הדין יהיה מסוגל לתמוך באינטרסים האישיים והכלכליים שלנו להביא לכך שהחלוקה של הרכוש והחלוקה של זמני השהיה עם הילדים תהיה שוויונית ככל שניתן ועובדת לטובתנו ולצרכי ילדינו. . .

נקודות חשובות כשניגשים לבחור ליווי משמורת משותפת

ישנם כמה נקודות שחשוב לבדוק כש באים לבחור עו"ד שינהל את נושא זה או ענייני משפחה אחרים .

ידע ומקצוענות

צריך לבחור בעו"ד שעיסוקו הוא דיני משפחה ולא  דבר אחר במשפט. בתהליך קשה ומייגע כמו זה שאתם עומדים בפניו, ידע מקצועי וריכוז הינם גורמים מכריעים. עו"ד שמתמקצע בעניין שלכם יוריד מכם נטל עקב היותו מאופס ובקי. בחירה נכונה תסייע לכם למקד ולזרז פרוצדורות ולתת תשובה על כל קושיה שיש לכם, מתוך תפיסה רחבה ומעמיקה של כל מה שמטריד אתכם בנושא.

זה קודם כל אנשים

משמרות משותפות יתרונות וחסרונות
אין ספק שבהשוואה לבית מאוזן בו כל המשפחה חיה יחד נראה כי משמורת משותפת חסרונות רבות לה. אך הדבר לא מדויק שכן כל מקרה לגופו וכך גם ההשפעה על ילד כזה או אחר. מטרתנו לשמור עלי הילדים כמה שאפשר במצב זה

לוקחים עו"ד שהוא ראשית כל בן אדם ביחסו לאנשים. רצון להבין ולשמוע הוא מה שאתם רוצים לראות ב שיחה, במיוחד כשאתם פורסים את החיים הפרטיים שלכם. כשאתם מכניסים איש מקצוע למרחב המשפחתי שלכם, זה קריטי שההתדיינות תהיה כנה, ישירה ומכבדת.
הבנה ורגישות כלפי לקוחותיו הן מעלות חשובות בכל עורך דין ראוי.

נותן הרגשה נוחה

הרגשת הנינוחות שלכם בחברתו חשובה ביותר, תהיו עצמכם. זו היא תכונה נחוצה כשבוחרים איש מקצוע שמעתה והלאה ייעץ לכם בכל הקשור לפסיקה הכי כבדה בחייכם. בנושא מסוג זה צריך מספיק רגישות מצד העו"ד לסיטואציה המשפחתית הלא פשוטה בה אתם מצויים היא הכרחית. יעזור לכולם אם תרגישו שאתם יכולים לדבר כאשר אתם משוחחים עם עורך הדין שלכם, וראוי שתהיה תחושת פתיחות ואמון.

בקיאות ושנות ניסיון בתחום משמורת משותפת

הגורמים האלה מסוגלים בין צל"ש לטר"ש. במסע המאתגר אליו אתם יוצאים, משמורת משותפת אין מקום לטעויות. אין ספק שבקיאות משפטית של העורך דין הולכת ומעמיקה עם שנות ניסיון והרי שבדיוק בשביל זה אתם צריכים אותו מלכתחילה.

משמורת משותפת עם מומחים גם בגישור

עדיפות רבה לעורך דין המתמחה גם בגישור, שכן זה מעלה את הצ'אנסים לפתרון הקונפליקט ברוח טובה, מהירות ויעילות מרבית.
עורך דין שעבר הדרכה ספציפית שהקנתה לו אוריינטציה גישורית יודע להוביל הן משא ומתן מעמיק והן גישור בין בני הזוג המתכוונים להגיע אל משמורת משותפת , בזמן שהוא יוזם פתרונות יצירתיים. עורכי דין שיש להם את הכישורים הללו הם בעלי ערך מוסף.

משמורת משותפת – מתי יש לקבוע איתם?

בנושאי משפחה חייבים להעניק תשומת לב מרבית ולקבל החלטות באופו חכם ושקול. התחום של דיני משפחה נחשב ללא פשוט, הנוגע בנושאים חשובים ועדינים, בגלל זה ההליכים הקשורים בו עלולים לרוב להמשך הרבה זמן.  אייל סייג הוא מנוסה ביותר בניהול וייצוג תיקי לקוחות הקשורים לנושאי משפחה. הוא מזמן ללקוחותיו שירות ומידע מקצועי בכל הקשור בדיני משפחה כדוגמת:

משמורת והסכמים של גירושין, מזונות, משמורת ילדים וקביעת זמני שהות בינם לבין כל אחד מהוריהם וקביעת זמני שהות בינם לבין כל אחד מהוריהם, ירושות וצוואות, הסכמי ממון, אלימות במשפחה, הסכמים לשלום בית ועוד שירותים חשובים אחרים. אצלנו תמצאו  שירות נאמן, מומחה, פרטי ובלעדי, אשר מתאים באופן ספציפי ועונה למה שאתם מבקשים וצריכים.

5/5 - (1 vote)

משמורת משותפת

משמורת משותפת
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

הסכם גירושין

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המגדיר את כל הסוגיות הקשורות לסיום הנישואין בין בני הזוג. עריכת הסכם

ידועה בציבור ירושה

ידועה בציבור

מנהלת מערכת יחסים בתור ידועה בציבור? חשוב שתדעי מהן הזכויות שלך, ואלו הן זכויות הנוגעות לתחומים שונים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה היא ההליך שאותו צריך לבצע כאשר אדם נפטר והותיר אחריו צוואה. באופן עקרוני

אימות נוטריון

אימות נוטריון

אימות נוטריון הוא הליך שנדרש במקרים רבים. בדרך כלל אנו מדברים על אימות חתימה נוטריון, אך ישנם

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית היא בעצם הצוואה המוגדרת בחוק בתור צוואה בפני רשות. במאמר זה נסביר בהרחבה על המשמעות

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

תחומי עיסוק

תחומי עיסוק משרד עורכי דין אייל סייג מתמחה בתחומי עיסוק שונים בעינייני משפחה עורך דין לגירושין ההחלטה להתגרש

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן

קרא עוד >>