איך מתגרשים

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ משפטי לפני ההחלטה? איך מתחילים גירושין והכי חשוב איך מתגרשים מהר ובשלום? תשובות ומידע בגוף הכתבה. אל תהיו לבד במצבים מורכבים שלא לצורך! פנו לייעוץ והכוונה על מנת להבין את תמונת המצב שלכם.

עורך דין ומגשר בענייני משפחה, אייל סייג, עוסק בין השאר בנושא מזונות אישה וילדים, בתחום משמורת על ילדים, איך מתגרשים יפה, ידועים בציבור, ילדים חטופים, תביעות בין חברי משפחה חלוקת משאבים, אימוץ, אפוטרופסות ועוד. המוטו של העו"ד אייל סייג הינו: “גם גירושין ניתן וצריך להשיג בדרכים של שלום ובהסכמה, בעיקר לטובתם של ילדים שכן חוויה מאוד קשה של עמות בין הוריהם תחסך מהם , ובכך יחסכו מצבים קשים שעלולים להיגרם לאותם צעירים כתוצאה מהליכי משפטים מתישים, מייגעים וארוכים."

איך מחליטים להתגרש ולמי פונים?

איך מתגרשים יפה
איך מתגרשים מהר

כמה עולה פגישת ייעוץ עם עורך דין? המחירים נעים בכמה מאות כשההפרשים לרוב נובעים מוותק עורך הדין. ההחלטה להתגרש היא אישית ומונעת ממצבים פרטיים של כל אדם וכל מקרה לגופו. חשוב לציין כי לא פעם קשה לדעת איך להתגרש ולכן דוחים או נמנעים מכך וזו אינה סיבה מספקת להישאר בחיי נשואין. אם הסיבה היא אכן שאינכם יודעים איך להתגרש אז התשובה לשאלה -איך מחליטים להתגרש הינה בעזרת ליווי והכוונה. אנו שומרים ומעודדים יחס חם ושירות אישי לכל הפונים אלינו. אצלנו תחושו הקלה כי אכן יש מישהו לצידכם בכל שלב בדרך.  אצלנו אין מתמחים וסטז'רים ולא תפלו בין הכיסאות. אנחנו דואגים לספק שירות ישר וכנה וכמובן דיסקרטי. אנחנו משוחחים איתכם בגובה עיניים ומסבירים בהרחבה על כל האפשרויות העומדות בפניכם. אנו מייעצים בכל התחומים של דיני משפחה, כגון איך מתחילים גירושים ואיך לבצע הסכמי גירושין, איך מתגרשים מהר ועוד.

לאן פונים ומה עושים?

פרוצדורות הנעשות בין בני משפחה מוגשות הן לבתי הדין הרבניים והן לבתי משפט לענייני משפחה. בתי משפט אלו הם שונים במהות שלהם ואף הפסיקות שלהן לא בהכרח זהות. דבר שכדאי לברר מיד כשמתחילים הוא לאיזו ערכאה משתייך הקייס הספציפי כי כל סוגיה לגופה. סכסוכים משפטיים הנמשכים לאורך זמן לרוב מלווים ביצרים ורגשות, ולכן יכולים לגרום לעוגמת נפש ולהוצאות כלכליות נמשכות. במידה ואתם נמצאים במאבק משפטי שכזה ,חשוב שתקבלו ייעוץ עורך דין בעל ניסיון בנושא המשפטי שעל הפרק שלכם  וזאת על מנת למנוע התדיינויות משפטיות ממושכות ומתישות בבתי המשפט. ברוב המקרים, ייעוץ שכזה יעזור לכל הנוגעים בדבר להתגבר על מצב סבוך בצורה ראויה ויעילה. הרבה פעמים, חיי משפחה יוכלו לשוב ולהיות תקינים ככל המתאפשר.

מה קורה בתהליך?

איך מתגרשים ולפני כן איך מחליטים להתגרש? ההחלטה להתגרש בדרך כלל מגיעה אחרי התלבטות רבה, ההתלבטות לא פעם נובעת מפחדים וחששות ולכן מומלץ ללמוד על הנושא כי הידע מספק רגיעה והבנה של איך מתגרשים יפה ומה השלבים שיש לעבור. הליך זה הוא מורכב מהרבה בחינות הן בתחום המשפטי והן ברגשי.
שאלות שחוזרות על עצמן ובצדק לרוב יהיו: כמה זמן ישנה "משמרת משותפת" עד הזמן בו מחליטים על מסגרת קבוע לכל אחד מבני הזוג עם ילדיהם ,
האם יש מזונות ואם כן אז כיצד הם יועברו – מי למי וכמה?  מה יהיה סכום המזונות? כמו כן מה יעלה בגורל חלוקת הרכוש והפנסיה? מה לגבי חובות וזכויות של כל אחד מבני הזוג? התייעצות עם עורך דין מנוסה ובעל ניסיון בנושא זה יעזור לפשט את הליך הגירושין.

איך מתגרשים יפה?

זוג איך מתחילים גירושים
איך מתגרשים יפה

כשמגיע הרגע בו אנחנו מקבלים את ההחלטה להתגרש, מתמודדים עם משבר רציני. בגלל שתהליך הגירושין הוא דורשני ומייגע מאוד מבחינה רגשית וכלכלית, יותר טוב שלא נעבור אותו לבד. אם אנו שואפים לעבור את הליך הגירושין שלנו בהצלחה ובכבוד, אנו צריכים לפנות לאיש מקצוע, כמו עורך דין. אדם שיהיה מסוגל לעזור לנו לשמור על האינטרסים האישיים והכלכליים שלנו כך שיוודא כי בחלוקת הרכוש כמו גם בחלוקה של זמני השהות עם הילדיםישנה הוגנת עד כמה שניתן ועובדת לטובתנו ולצרכי ילדינו. עו"ד העוסק בדיני משפחה הוא זה המייצג אותנו גם בבית המשפט לענייני משפחה במידת הצורך וגם במסגרת של הליך גישור לגירושין.

למה יש לשים דגש בבחירת עו"ד

נקודות בסיסיות שכדאי לקחת בחשבון בזמן וכאשר בוחרים עורך דין איתו תרצו לנהל את עניין הגירושין או ענייני משפחה אחרים .

שיהיה במקצוע הנכון

שימו לב כי עריכת דין הינו תחום נרחב ורצוי לבחור עו"ד המבין במקרה הספציפי שלכם ובתחום שאתם דורשים,לרוב יהיה תחום דיני משפחה. בתהליך לעתים ארוך ומעייף כמו זה שאתם עומדים בפניו, הריכוז ויכולת ההתמצאות שלו יהיו אולי הגרומים המכריעים. עורך הדין ששולט היטב בחומרים בהם אתם עוסקים תקל עליכם.
ובחירה נכונה תאפשר לדרבן תהליכים ולענות לכל קושיה שיש לכם, מתוך תפיסה רחבה ומעמיקה של כל מה שמטריד אתכם בנושא.

תיקים אחרי אנשים

בחרו עו"ד שרואה את האדם מאחורי התיק. הקשבה והבנה הוא מה שאתם רוצים לראות בשיחה איתו ובעיקר עו"ד משפחה העוסק בחיי האוהבים שלכם.
כשאתם מזמינים איש מקצוע ועו"ד בפרט אל המרחב המשפחתי שלכם, זה קריטי שהדיון יהיה פתוח ונינוח. ההבנה וההתחשבות כלפי לקוחות הן מעלות חשובות בכל עורך דין ראוי.

ביחרו עורך דין משפחה איתו תרגישו נוח

איך מתגרשים
איך מחליטים להתגרש

כאשר אתם עובדים מול אדם אתו אתם חשים בנוח תרגישו בידיים בטוחות וזהו פרט חשוב בבחירת איש מקצוע שייעץ לכם בכל הנוגע אל צומת דרכים חשובה בחייכם. רגישות מצד העורך דין למצב המשפחתי הלא פשוט בו אתם נמצאים. יעזור לכולם אם אתם מרגישים שאתם יכולים לדבר במהלך השיחה עם עורך הדין שלכם.

עורך דין ותיק ובעל ניסיון

במסע המטלטל אותו אתם עומדים להתחיל, אין מקום לטעויות ויש לבחור עו"ד מומחה בתחום בו אתם נזקקים להכוונה. ניסיון והוותק של המייצג אתכם הינם פקטורים שבכוכם לתרום לבקיאות המשפטית של העורך דין ובכך להצלחת התיק כולו ולמיקסום ההצלחה בו.

גישורים ופתירת סכסוכים

הסיכויים שלכם לפתירת המצב ברוח טובה, ולא פחות חשוב במהירות בלי בזבוז זמן וכסף, מתחזקים אם עורך דינכם הוא גם מומחה לגישור. כאשר בעל ידע גישורי מנהל הן התדיינות מעמיקה והן גישור בין בני זוג העומדים בפני גירושים או בין מסוכסכים במשפחה האפשרויות לפתרונות ודרכי התקשורות גודלות באופן משמעותי.

איך מתגרשים | איך מחליטים להתגרש | איך מתגרשים יפה | איך מתגרשים מהר | איך מתחילים גירושים

Rate this post

איך מתגרשים

איך מתגרשים
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

הסכם גירושין

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המגדיר את כל הסוגיות הקשורות לסיום הנישואין בין בני הזוג. עריכת הסכם

ידועה בציבור ירושה

ידועה בציבור

מנהלת מערכת יחסים בתור ידועה בציבור? חשוב שתדעי מהן הזכויות שלך, ואלו הן זכויות הנוגעות לתחומים שונים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה היא ההליך שאותו צריך לבצע כאשר אדם נפטר והותיר אחריו צוואה. באופן עקרוני

אימות נוטריון

אימות נוטריון

אימות נוטריון הוא הליך שנדרש במקרים רבים. בדרך כלל אנו מדברים על אימות חתימה נוטריון, אך ישנם

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית היא בעצם הצוואה המוגדרת בחוק בתור צוואה בפני רשות. במאמר זה נסביר בהרחבה על המשמעות

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן

קרא עוד >>

תחומי עיסוק

תחומי עיסוק משרד עורכי דין אייל סייג מתמחה בתחומי עיסוק שונים בעינייני משפחה עורך דין לגירושין ההחלטה להתגרש

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>