עורך דין צוואה

עורך דין צוואות

עורך דין צוואה טוב יודע שלא פעם מדובר על מצב מורכב השזור בנושא זה.  המשפחה שלנו זה הדבר הכי משמעותי מכולם בחיים האלה ולכן מובן שזמן זה יכולה להיות תחושת לחץ או בלבול. פונים אל עו"ד צוואת כאשר מחפשים בעל ידע וניסיון שיסייע  לחצות את הגשר המתנדנד שבפניו ניצבים. למרבית האנשים זוהי הפעם הראשונה שעוסקים בעניין מסוג זה ולכן תחושת החוסר וודאות גדולה הרבה יותר.

עורך דין צוואה – טיפה על המשרד בכדי שתבינו למה עורכי דין צוואה זה אנחנו

אייקון מסמך עורך דין צוואה
עורך דין צוואה וירושה בבני ברק ונותן שירות גם בתור עורך דין צוואה וירושה ברמת גן

אייל סייג, עורך דין צוואה ומגשר בענייני משפחה מנהל משרד בוטיק בחולון של עורכי דין צוואות בעל וותק רב בכל הקשור לדיני משפחה וירושה. עוסק בין היתר גירושין בהסכמה, מזונות ילדים ואישה, ידועים בציבור, ילדים שנחטפו, תביעות אותן ניתן להגיש אחרי קביעת פסק דין, שיתוף משאבים בין חברי משפחה, אימוץ, אפוטרופסות עורך דין משמורת ועוד. המוטו של אייל: “הכל ניתן לעשות בדרכי שלום בעיקר כאשר מדובר על בני משפחה. ענייני משפחה הם עדינים ויש לנהוג בהם בכבוד." אנו משרד בוטיק המספק שירות חם ויחס אישי. אצלנו תרגישו נינוחים מבלי ללכת לאיבוד בין חדרים, סטאז'רים ומתמחים. אצלנו תמיד תחוו שירות אמין, דיסקרטי וייחודי.

בתור עורך דין צוואה וותיק אני יכול להעיד כי אנחנו מתייחסים אל הלקוחות בכבוד ומשוחחים עימם בגובה עיניים. תחומי היעוץ שאנו מספקים הם רבים ומגוונים, צוואות זה אחד מהם. המיומנות המקצועית שלנו מדריכה אתכם בכל משך התהליך . יש להבין, שרק עורך דין צוואה וירושה מיומן ומנוסה יהיה ביכולתו לצלוח את ההליך המורכב בצורה הטובה ביותר . צריך שנזכור, כי ליווי וייעוץ משפטי תמידי ע"י עו"ד צוואה, עם ניסיון רב בתחום המשפחה יביא לתוצאות הכי טובות, כשמתחשבים בנסיבות הספציפיות של כל משפחה ושלך בפרט.

עורך דין צוואה מסביר איפה המדינה ונושאי משפחה

הרבה הליכים בין בני משפחה רשאים להיות מוגשים הן לבתי הדין הרבניים והן לבתי משפט לענייני משפחה. ערכאות משפטיות אלו הינן שונות במהות שלהן ואך לעיתים פסיקותיהן זהות. כל סוגיה לגופה – משהו שנכון לראות כבר בשלבים הראשוניים זה לאיזו ערכאה משתייך המקרה הנדון. סכסוכים ממושכים בבית משפט, כאלה המלווים ביצרים ורגשות, עשויים לעיתים לגרום לדכדוך ולהוצאות כלכליות מרובות. במידה ואתם נמצאים בעימות משפטי,תבקשו עצה מ עורך דין צוואה מנוסה ספציפית במצבכם וזה בשביל למנוע התדיינויות משפטיות מתישות וממושכות בבתי המשפט. ברוב המקרים, ייעוץ משפטי מומחה על ידי עורך דין צוואה וירושה מיומן  יכול לסייע להתגבר על מצבים מסובכים בצורה יעילה וראויה.

עורך דין לענייני צוואות – למה לצפות?

לרוב  הליך זה הוא מעצם טבעו מורכב, הן משפטית והן רגשית. בעיקר, בגלל השאלות הרבות העולות: איך יחולק הרכוש או הממון? מי יעביר כסף למי – והאם בכלל? הפנסיה? מה יעלה בגורלם של הזכויות והחובות? קבלת עצה מעו"ד צוואות מנוסה  תעזור לפשט את הליך הגירושין.

לשמור על אווירה מכובדת תוך כדי אי הסכמה

אייקון מסמך עורכי דין צוואות וירושות
משרד בוטיק של עורכי דין צוואות לשרותכם! לכל שאלה והכוונה פנו בהקדם

כאשר מגיעה השעה שבה אנחנו מקבלים את ההחלטה לסיים את הנישואין, אנחנו צריכים להתמודד עם משבר משמעותי.
מכיוון שתהליך הגירושין הוא דורשני ומייגע ביותר מהרבה בחינות, יותר טוב שלא נעבור אותו לבדינו.
אם הרצון המרכזי שלנו בתקופת ה גירושין היא לשמור על כבוד בני הזוג וכמובן הצלחת התהליך כולו, ברור שעלינו לפנות לעורך דין. עורך דין מנוסה ידע לסייע לנו לפקוח עין על האינטרסים הכלכליים והפרטיים שלנו כך שהחלוקה של הרכוש וחלוקת השהיה עם הילדים שלנו הינה הוגנת עד כמה שמתאפשר ובהתאם לצרכי ילדינו וטובתנו אנו. כש אנו בוחרים עו"ד להיות לצידנו במהלך הגירושין, הוא גם מי שייצג אותנו בבית המשפט ל משפחה. .

מגיעים לבחור עורך דין צוואה – נקודות שיש לזכור

כמה עולה תהליך זה? כמו שכר טרחה עורך דין הסכם גירושין שמשתנה לפי הנפח, הזמן עבודה ומורכבות המצב כך גם צוואה.. הסכומים לרוב יהיו בין 2000 ש"ח – 3000 ש"ח ויכולים להשתנות או לעלות בהתאם למורכבות.  יש מספר נקודות בסיסיות שצריך לקחת בחשבון כשבאים לבחור עו"ד ענייני משפחה שיטפל בעניין ירושה העומדים על הפרק.

מקצועיות וידע

עריכת דין הינו תחום נרחב וצריך לבחור מישהו המבין בנושא שאתם צריכים, דיני משפחה. יכולת ריכוז והתמצאות מקצועית הינם דברים בעלי השפעה עיקרית בתהליך כמו זה שאתם עומדים בפניו. עו"ד צוואה שמתמקצע במה שלכם יוריד מכם נטל עקב היותו מפוקס ובקיא . עורך דין צוואה טוב יסייע לכם במיקוד ודרבון פרוצדורות ויהיה בעל ידע עמוק ורחב בכל הנוגע למה שאתם צריכים.

לפנינו יושבים אנשים ולא תיק

מומלץ לבחור בעו"ד שרואה אתכם קודם כל כבני אדם ולא כקייס. רצון להבין ולשמוע הוא מקום טוב לנהל כל שיחה, במיוחד כשאתם פותחים את חייכם הפרטיים.
זה שלפניכם חייב לכבד ולהכיר את המרחב המשפחתי שלכם ולתקשר איתו בצורה כנה, ישירה ומכבדת. הבנה והתחשבות כלפי לקוחותיו הן מעלות חשובות בכל עורך דין ראוי.

צריך שיהיה קליק

עורך דין צוואות
עורך דין צוואה המספק מידע וייעוץ בתחום, בעל זמינות ומענה ברמה גבוהה. בקיע בחומר המעודכן ובעל ניסיון רב

חשוב לבחור עורך דין צוואה אתו אתם חשים בנוח. כימיה אישית הינה תכונה נחוצה בבחירת איש מקצוע שמעתה ייעץ לכם בכל הקשור להחלטה הכי משמעותית בחייכם. חשוב שהעו"ד יגלה מספיק רגישות לסיטואציה המשפחתית המורכבת בה אתם מצויים, ופי כמה וכמה אם ילדים מעורבים גם כן. יעזור לכולם אם תרגישו בנוח במהלך השיחה עם עורך הדין שלכם, וצריך שתהיה תחושת פתיחות ואמון.

שנות ניסיון ובקיאות

האלמנטים האלה לעשות את ההבדל בין צל"ש לטר"ש. במסע המאתגר אותו אתם עומדים להתחיל, אין מקום לטעויות. בודאי שבקיאות משפטית של העו"ד עולה ומעמיקה עם ותק וניסיון והרי שבדיוק בשביל זה אתם הגעתם אליו מלכתחילה.

גישור יכול לחולל פלאים

עדיפות חד-משמעית לעו"ד עם הסמכה בגישור, כך במקרה שמתחילות בעיות או סוגיות מורכבות, שכן זה מעלה את הסיכויים לפתרון הסיטואציה לשביעות רצון הצדדים, ביעילות ומהירות מרבית. עורך דין צוואה המתמחה בגישור הננו מקצוען שעבר הדרכה ספציפית המרשה לו לנהל הן גישור והן במשא ומתן עם אחרים תוך כדי שהוא חושב מחוץ לקופסא. הכישורים הללו מוסיפים ערך עצום לעורך דין שעימו אתם עובדים.

עורך דין צוואה – מתי מומלץ?

סוגיות העוסקות בצוואה וירושה. התחום של דיני משפחה נחשב למורכב, שנוגע בעניינים חשובים ועדינים,  אייל סייג הינו עורך דין צוואה מנוסה בייצוג וניהול תיקים הדנים בענייני משפחה. הוא נותן ללקוחותיו מידע ושירות מקצועי בכל הקשור בדיני משפחה לדוגמה: אלימות במשפחה, הסכמים שלפני הנישואין, הסכמים לשלום בית, ירושות וצוואות, הסכמים ועוד שירותים חשובים אחרים. עורך דין צוואה אייל סייג יספק לכם שירות מומחה, ייחודי, מהימן ופרטי שמתאים ספציפית כמענה למה שאתם מבקשים זקוקים.

עורך דין צוואה | עורכי דין צוואה | עו"ד צוואה | עורך דין צוואה וירושה | עורך דין לענייני צוואות | עורך דין צוואות

Rate this post

עורך דין צוואה

עורך דין צוואה
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

קיום צוואה

צו קיום צוואה

צו קיום צוואה הוא המסמך המשפטי המאפשר לנו לממש את הכתוב בצוואה ולתת לה תוקף חוקי. מסמך

הוצאת צו ירושה

צו ירושה

צו ירושה הוא אחד המסמכים המשפטיים החשובים שיש להשיג לאחר מותו של אדם. בקשה לצו ירושה היא

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>

תחומי עיסוק

תחומי עיסוק משרד עורכי דין אייל סייג מתמחה בתחומי עיסוק שונים בעינייני משפחה עורך דין לגירושין ההחלטה להתגרש

קרא עוד >>