גישור גירושין

חברים גישור גירושין מחיר

גישור גירושין לא פעם משנה את פני התמונה כולה והופך אויב לחבר. זוגות במצבי גירושין לא פעם מרגישים במלחמה ושוכחים את הקשר שהביא אותם להתקרב מלכתחילה. גישור גירושין עוזר לקצר תהליכים מתישים וחוסך אבל מיותר לשני הצדדים. מגשר גירושין מחיר החופש ממריבה הוא לא פעם ויתור, אך עו"ד מגשר גירושין מנוסה יביא את מיצוי הזכויות שלך תוך שמירה מרבית על אחדות ודרכי שלום.

מגשר משפחה גירושין וכל נושאים הקשורים אל ענייני ודיני משפחה. גישור משפחתי בגירושין הוא לפעמים הכרח והדבר הנכון יהיה מראש לשכור עורך דין שהיינו גם מגשר גירושין. המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו שיש בעולם ואם כך אז ברור שזמן הגירושין גורם לסדק עצום בחיי המשתתפים. העולם כפי שהכרנו מאבד צורה, העתיד מלא בהיעדר ידיעה וחששות ואנו חרדים שהעולם המוכר התמוטט, חוסר ידיעה מעיק על חיינו והעתיד אינו ברור. בתקופות מאתגרות שכאלה אנשים מחפשים מישהו עם ידע וניסיון לסייע להם לחצות את הגשר שבפניו הם ניצבים ואין ספק כי גישור גירושין מומלץ במצב שכזה.  וברור שאם וכאשר יש ילדים צעירים מעורבים בתהליך, צריך להתמודד עם הסיטואציה ברגישות יתרה.

גישור גירושין מחיר הפרידה

חברים מגשר גירושין מחיר
גישור משפחה גירושין בדרכי שלום

כאשר מדובר על גישור גירושין מחיר הפרידה צונח. נכון שלא פעם על גירושין משלמים מחירים כבדים בעיקר בנפשות הנוגעות בדבר, אך בעזרת עורך דין גישור גירושין יעיל ניתן לחסוך בכאב מיותר. אייל סייג עורך דין וגם בדיני משפחה, איש מקצוע בעל וותק וניסיון מרובי שנים, עובד ממשרד בוטיק בחולון. עוסק בין היתר מזונות ילדים ואישה, משמורת ילדים, גישור גירושין, ילדים שנחטפו, מגשר משפחה גירושין בהסכמה, ידועים בציבור, תביעות לאחר פסק דין איזון אמצעים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ועוד.

העו"ד אייל סייג מאמין ש: “גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים צעירים שחוויה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם תיחסך מהם , ובכך יופחת הסיכוי ליצירת פצעים פסיכולוגיים שעשויים לקרות באותם צעירים כנובע מ פרוצדורות משפטיות מייגעות, מתישות וארוכות. הכל תוך כדי שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של ההורים שלהם." אנו משרד בוטיק המקפיד על שירות אדיב ויחס אישי. אצלנו תחושו נינוחים מבלי להיאבד בין משרדים, סטאז'רים ומתמחים. אצלנו לעולם תחוו שירות ייחודי, דיסקרטי ואמין. אנחנו מדברים איתכם בשפה שלכם ובגובה עיניים. אנו מייעצים בספקטרום רחב של תחומים, למשל איך להתגרש בשלום.

ביד רבת ניסיון, אנו ננחה אתכם, בזמן שאנו דיסקרטיים וזמינים, תוך מימוש כל זכויותיכם, לאורך מלוא התהליך. חשוב להבין, שאך ורק עורך דין מגשר משפחה גירושין יהיה מיומן ובעל ניסיון יהיה מסוגל להצליח בתהליך הלא פשוט הזה על הצד הטוב ביותר . חשוב שנזכור, כי ליווי וייעוץ הדוק ע"י עורך דין לגירושין, המנוסה בתחום גישור משפחה בגירושין, יביא לתוצאות הכי טובות, כשלוקחים בחשבון את הנסיבות המסוימות של כל משפחה באשר היא.

מדינת ישראל וענייני משפחה

ישנם כמה מיני בתי דין שאליהם ניתן להביא את מגוון ההליכים הקשורים לענייני משפחה: בית דין רבני ובית משפט. סוגי בתי המשפט הללו הינם שונים במהותם והפסיקות שלהן לא בהכרח זהות. לכן, יש לראות עם עו"ד המומחה בתחום, כבר בשלבים הראשוניים, לאיזו רשות צריך לפנות במקרה הספציפי. מאבקים משפטיים מייגעים, אשר מלווים ביצרים ורגשות, עלולים לגרום לעיתים לעוגמת נפש ולהוצאות כלכליות משמעותיות. במידה ואתם נמצאים בקונפליקט משפטי,תקחו יעוץ מעו"ד בעל ניסיון לגביי סוגיות משפטיות סבוכות על מנת להימנע מהתדיינויות משפטיות ממושכות ומתישות בבתי המשפט הרבים. כמות אדירה של ריבים מסובכים מטופלות בצורה ראויה ויעילות אחרי שהן מקבלות יעוץ משפטי מקצועי מעורך דין מגשר מומחה בעל ניסיון. לא פעם, חיי משפחה ישובו לשגרה ככל האפשר תודות הסכמים שאליהם עורכי דין העוסקים בגישור גירושין סייעו להגיע.

למה לצפות?

חברים מגשר משפחה מחיר
גישור גירושין מחיר נמוך לתועלת יקרה מפז

ההחלטה להתגרש מגיעה עם התלבטויות רבות, בעיקר בגלל הלא נודע, מה גם שמרבית הזוגות עוברים גירושין בפעם הראשונה.  הוא באופן טבעי תהליך מורכב מהרבה בחינות באספקט הן משפטי והן רגשי. בעיקר, עקב כמות הסוגיות העולות: האם היה הסכם ממון לאחר הנישואין, לפני או כלל לא? מי יעביר כסף למי – והאם בכלל כן או לא – מזונות ילדים? אם אכן כן, איזה סכום יהיו המזונות? איך יחולק הרכוש והפנסיה? מה לגבי חובות וזכויות של כל אחד מהמשתתפים?
עם זאת, ניתן להקל על תהליך הגירושין בעזרת התייעצות עם עו"ד מומחה המנוסה בתחום .

גישור גירושין על אי הסכמה תוך כדי ששומרים על כבוד

כאשר מגיעים להחלטה להתגרש, אנחנו מתמודדים עם קשיים גדולים. מכיוון שהליך ההתגרשות הוא דורשני ומתיש מאוד מבחינה רגשית וכלכלית, עדיף שלא נעבור אותו לבד. אם אנחנו שואפים לעבור את הגירושין שלנו בכבוד ובהצלחה, רצוי שנפנה למישהו שזה המקצוע שלו, כמו עו"ד מגשר. עורך דין מנוסה יהיה מסוגל לתמוך באינטרסים הכלכליים והאישיים שלנו כך שחלוקת הרכוש והחלוקה של השהות עם הילדים שלנו היא הוגנת ככל שניתן ובהתאם לטובתנו ולצרכי ילדינו. . כאשר אנחנו פונים לעורך הדין נכון לנו להחליט על מישהו שיש לו ניסיון ותק וניסיון בניהול גירושין ושאחוזי ההצלחה שלו טובים מאוד.

נקודות עיקריות כשבוחרים  גישור גירושין

ברגע שניגשים למלאכת בחירת עו"ד שיטפל בגירושין או עניינים אחרים העומדים על הפרק העוסקים במשפחה, יש להתעכב על כמה דברים בסיסיים. עריכת דין זהו תחום רחב ביותר ויש לקחת מישהו המבין במה שאתם דורשים, דיני משפחה. בתהליך קשה ומתיש כמו זה שאתם עומדים בפניו, יכולת ריכוז והתמצאות מקצועית הינם אלמנטים מכריעים. העובדה שעו"ד שלכם הוא שולט בחומר וממוקד תועיל ותקל עליכם ותסייע לכם במיקוד וזרוז תהליכים ובודאי שיהיה בעל ידע רחב ועמוק בכל הנוגע לעניינכם.

בן אדם הוא לא תיק

חברים גישור גירושין מחיר
גישור גירושין הכרח לתהליך מהיר ורגוע

יש להעזר בעו"ד שהוא ראשית כל בן אדם באיך שהוא מתייחס לאנשים. הקשבה והבנה הוא מקום טוב לנהל כל שיחה, במיוחד כשאתם מדברים על החיים הפרטיים שלכם. האיש מקצוע שלפניכם חייב להכיר ולכבד את המרחב המשפחתי שלכם ולתקשר עימו בצורה מכבדת, כנה וישירה. הבנה והתחשבות כלפי הלקוחות הן מעלות ראשונות בכל עורך דין הראוי למעמדו. ילא פחות חשוב שתרגישו כי חשים בנוח אתו. זו הינה מעלה נחוצה בבחירת איש מקצוע שמעתה והלאה ייעץ לכם בכל הקשור לחריצה הכי משמעותית בחייכם. רגישות מצד העורך דין לסיטואציה המשפחתית המורכבת בה אתם נמצאים. אתם רוצים להרגיש שאתם יכולים לדבר כאשר אתם משוחחים עם העו"ד שלכם.

מגשר טוב יכול לחסוך לכם הרבה אנרגיה והוצאות

הסיכויים שלכם לפתרון המשבר ברוח טובה, יעלות ומהירות, משתפרים כש העו"ד שלכם הוא גם מתמחה לגישור. עו"ד גירושין מומלץ בעל ידע גישורי זה איש מקצוע שעבר הדרכה ספציפית המאפשרת לו לנהל הן גישור בין הצדדים הניצבים בפני גירושין, והן במשא ומתן עם אחרים תוך כדי שהוא חושב מחוץ לקופסה. עורכי דין שעברו הכשרה כזאת הם בעלי יתרון שלאחרים אין.

מגשר גירושין | מגשר גירושין מחיר | מגשר משפחה גירושין | גישור גירושין | גישור גירושין מחיר

 

5/5 - (1 vote)

גישור גירושין

גישור גירושין
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

הסכם גירושין

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המגדיר את כל הסוגיות הקשורות לסיום הנישואין בין בני הזוג. עריכת הסכם

ידועה בציבור ירושה

ידועה בציבור

מנהלת מערכת יחסים בתור ידועה בציבור? חשוב שתדעי מהן הזכויות שלך, ואלו הן זכויות הנוגעות לתחומים שונים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה היא ההליך שאותו צריך לבצע כאשר אדם נפטר והותיר אחריו צוואה. באופן עקרוני

אימות נוטריון

אימות נוטריון

אימות נוטריון הוא הליך שנדרש במקרים רבים. בדרך כלל אנו מדברים על אימות חתימה נוטריון, אך ישנם

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית היא בעצם הצוואה המוגדרת בחוק בתור צוואה בפני רשות. במאמר זה נסביר בהרחבה על המשמעות

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>