כיצד עורך דין לענייני משפחה יעזור לכם

כיצד עורך דין לענייני משפחה יכול לעזור לכם

בני האדם רוצים להיות אופטימיים, וודאי כאשר מדובר לגבי עתיד החיים. ולכן רוב האנשים לא רוצים לחשוב כי בעתיד הם יתגרשו, אבל על פי סטטיסטיקות מקצועיות שנערכו בנושא הוכח כי כמחצית מהזוגות מתגרשים.

כיצד עורך דין לענייני משפחה יעזור לכם

הליך של גירושין הוא לא הליך קל, אפשר לומר שכמעט כל הניתוחים כיום הם יותר קלים מתהליך גירושין. בהרבה מהניתוחים המתבצעים כיום בבתי החולים, החולים שבים הביתה לאחר כיומיים בממוצע ותהליך ההבראה הוא די מהיר. לעומת זאת הליך של גירושין הוא אמנם הליך שפיזית לוקח כמה שעות בבית הדין אך תופעות הלוואי שלו נמשכות על פני שנים רבות.

בתקווה שתסלחו לנו על ההשוואה… אך זאת בכדי להמחיש עד כמה גירושין זה תהליך קשה וצורך אנרגיות.

במקום הזה של התהליך הקשה של הגירושין, עורך דין משפחה הוא האיש הנכון במקום הנכון. עורך הדין קודם כל ישמור על כך שתדעו את זכויותיכם ויותר מזה, שהן יישמרו בכל סיטואציה. כמו כן עורך בדין ינחה אתכם על כל צעד ושעל כיצד להתמודד עם ההליך המשפטי מכל ההיבטים של העניין. ואם יש משהו שאנו הישראלים שונאים זה 'לצאת פראייר', עורך הדין ישמור עליכם שלא תצאו פרייארים בתהליך.

משרדנו מנוסה בליווי וייעוץ משפטי לנשים וגברים בהליכים המשפטיים של הגירושין. כעורכי דין לענייני משפחה אנו עוסקים בכל התחומים הקשורים לדיני המשפחה עם התמחות וניסיון ספציפיים בהליכי הגירושין. ככלל, ניתן לומר שלכל הליך גירושין יש מאפיינים משלו, אינו דומה הליך גירושין של זוג אחד להליך הגירושין של זוג אחר.

כיצד עורך דין לענייני משפחה יכול לעזור לכם
כיצד עורך דין לענייני משפחה יכול לעזור לכם

תפקידו של עורך דין לענייני משפחה

וזאת בניגוד להליך נישואין שהוא די צפוי ודומה בין כל הזוגות הנישאים. יש את החברות, הצעת הנישואין, חתונה באולם עם מוזמנים (גם את הטעימות שלפני כן…) וכו'. לעומת זאת הליך גירושין דורש כל פעם בניית אסטרטגיה שונה, צפייה של תגובת הצד השני ופעולות מנע לפעמים, או במקרה הטוב, הליך גירושין נעשה ברוח טובה בהליך של גישור.

הצד השווה שבכל מקרי הגירושין הוא שכאמור לא ניתן לצפות מראש את התהליך ואיך הוא יסתיים. האופי של הליך הגירושין תלוי מאוד באיכות מערכת היחסים בין בני הזוג, כמו גם במספר הילדים שלהם, באופי וכמות הרכוש המשותף ועוד. הליווי המשפטי של עורך הדין נבנה על בסיס הידע המשפטי והניסיון בשטח.

תפקידו של עורך הדין בסיפור הוא להציב את הדרישות הריאליות מהצד השני וכן להציב יעדים ובניית אסטרטגיה נכונה לסיום ההליך עם גט ביד ולהשיג כמה שיותר עבור הלקוח ועבור הילדים המשותפים. עורך הדין צריך גם לזהות ולהבהיר ללקוח אם וכאשר הדרישות שלו מבן הזוג מוגזמות. כי לפעמים איש או אישה הנמצאים בהליך גירושין רוצים 'לבלוע את בן הזוג' ולדרוש ממנו או ממנה דרישות שאינן ריאליות על מנת 'להראות לו/ה'.

עורך דין לענייני משפחה שומר על זכויות הילדים

כמו כן, לעיתים מרוב מריבות ואינטריגות נשכחות זכויות הילדים וטובתם, ולמען האמת בשורה התחתונה, כל אחד מבני הזוג ירצה את טובתם של הילדים ושל עתידם. עורך הדין עומד כביכול מן הצד ויכול להעיר ולהאיר את הזווית הזאת של טובת הילדים.

בנוסף לכל הנ"ל, עורך דין שעומד לצדכם בתהליך הגירושין יוודא שכל ההסכמים בין בני הזוג הם אפשריים מבחינה חוקית וכי הם ברי ביצוע. עורך הדין יעזור לבני הזוג לתכנן את הסדרי המשמורת והראייה וכן את נושא המזונות בהתאם לצרכים של הילדים.

עורך הדין ידאג שלא יהיו נושאים שייפלו בין הכיסאות וישכחו לדון עליהם במסגרת הדיונים בבית המשפט או בבית הדין. כמו גם לוודא לטובת הילדים כיצד הם ימשיכו לשמור על קשר עם שני בני הזוג, אם הדבר אפשרי כמובן. לא כאשר מדובר במקרה של אלימות במשפחה או בן זוג עם בעיות נפש מסוכנות. גם חלוקת רכוש היא סוגיה נפיצה ורגישה בין בני הזוג. עורך הדין יבנה את ההצעה הנכונה לחלוקת רכוש נכונה וטובה. אם אתם לפני הליך גירושין צרו קשר עמנו כבר עכשיו ונעזור לכם.

להלן כמה שאלות נבחרות ממה שנשאלנו לאחרונה:

Rate this post

כיצד עורך דין לענייני משפחה יעזור לכם

כיצד עורך דין לענייני משפחה יעזור לכם
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

משמורת משותפת

משמורת משותפת ומזונות

משמורת משותפת ומזונות היא הנושא שעליו נדבר. בתלילה נציין כי המשמורת המשותפת היא אחת האפשרויות להסדרת המשמורת על

עורך דין גירושין המלצות

הליך גירושין

הליך גירושין במדינת ישראל הפך להיות דבר שכיח מאוד, כמו בכל העולם המערבי. אך יש לציין כי

עורך דין צו ירושה

בקשה למתן צו ירושה

בקשה למתן צו ירושה היא אמנם הליך פשוט, אך מוטב לעשות זאת באמצעות עורך דין מומחה לצוואה

הסכם גירושין

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המגדיר את כל הסוגיות הקשורות לסיום הנישואין בין בני הזוג. עריכת הסכם

ידועה בציבור ירושה

ידועה בציבור

מנהלת מערכת יחסים בתור ידועה בציבור? חשוב שתדעי מהן הזכויות שלך, ואלו הן זכויות הנוגעות לתחומים שונים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>

תחומי עיסוק

תחומי עיסוק משרד עורכי דין אייל סייג מתמחה בתחומי עיסוק שונים בעינייני משפחה עורך דין לגירושין ההחלטה להתגרש

קרא עוד >>