מגשר

מגשר בחולון

מגשר | מגשר בחולון | מגשר משפחה | מגשר דיני משפחה | מגשר גירושין | מגשר לענייני משפחה | מגשר לענייני צוואה וירושה

לא קיים דבר בעולם הזה משמעותי יותר ממשפחה. כשאנשים מגיעים למצב של ריב משפחתי בין אם בנושאי צוואות, רכוש, גירושין, עסקים, כלל הצדדים הינם במשבר כבד. הרבה פעמים מדובר בשינויים מטלטלים המשנים לחלוטין את חיי הנוגעים בדבר. פניה לעזרה ושילוב של בעל ידע וניסיון יכול לסייע בחציית הגשר ובלי שמץ של ספק שאם יש ילדים מעורבים בתהליך, הכרחי להתמודד עם הדבר ברגישות גדולה עוד יותר.

מגשר או עורך דין?

מגשר צוואות וירושות
ניתן לפנות לפתרון ממוקד ויעיל – מגשר צוואה וירושה

אין סיבה לבחור. במצב סבוך ומשפטי ניתן לבחור עורך דין שהיינו גם עוסק בגישור וכך להגיע אל הדרך הטובה ביותר לפתרון.

מגשר משפחה – מי אני ולמה לבחור בי לטיפול בענייני  גישור

עורך דין ומגשר בענייני משפחה, אייל סייג הננו בעל משרד בוטיק בחולון מתפקד בתור עורך דין גירושין וידע רב בחוקי משפחה וירושה וגישור במצבים מורכבים. עוסק בנוסף תחומים אחרים, כגון ירושה על פי דין, מזונות ילדים ואישה, פיזור משאבים בין חברי משפחה, אימוץ, אפוטרופסות, ידועים בציבור, ילדים שנחטפו, תביעות המוגשות לאחר פסק דין, משמורת משותפת ועוד. המוטו של אייל: “גם להתגרש ניתן בדרכי שלום תוך כדי הסכם, וזה נכון לטובת ילדים שחוויה מאוד קשה של סכסוך בין ההורים תמנע מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך יחסכו פצעים נפשיים שעלולים להתחולל באותם צעירים בעקבות נהלים משפטיים מייגעים, ארוכים ומתישים. כל זה תוך כדי שמירת זכויות מהותיות ודיוניות של ההורים שלהם."

בתור משרד בוטיקי המספק שירות אדיב ויחס אישי. אצלנו תרגישו נינוחים ובטוחים כי צומת הלב שלנו איתכם ללא מתמחים וסטז'רים. השירות שתקבלו אצלנו יהיה אמין ודיסקרטי. אנחנו מתייחסים אל הלקוחות בכבוד ומשוחחים בגובה עיניים. בתור עורך דין לענייני משפחה תחומי היעוץ שאנחנו מספקים הם רבים, מגשר דיני משפחה הוא בעל ניסיון במצבים רבים ויש לנו מיומנות לפתור מצב סבוך. המקצועיות שלנו מדריכה אותנו במשך כל התהליך . בכדי שתהליך כזה יסתכם בצורה הטובה ביותר, עליכם לקחת עורך דין מיומן ומנוסה . יש שתזכרו, ליווי וייעוץ קרוב ע"י משרד עורכי דין, המנוסה בתחום המשפחה והגירושין, יניב תוצאות הטובות ביותר, בהתחשב ובהתאם לנסיבות המסוימות של כל משפחה או שותפים באשר הם.

מגשר גירושין מסביר על ענייני משפחה בישראל

הרבה פרוצדורות בין חברי משפחה מותר להם להיות מובאים בפני בתי דין רבניים ובתי משפט לסוגיות משפחה. ערכאות משפטיות הנ"ל הינן שונות במהותן ואך לעתים פסיקותיהן זהות. כל מקרה לגופו – דבר שחייבים להבין מיד כשמתחילים הוא לאיזו ערכאה המקרה הספציפי משתייך הנדון. מאבקים משפטיים ממושכים, כאלה לעתים מלווים יצרים ורגשות, עלולים לדכדך ולגרום להוצאות כלכליות רבות.

במידה ואתם נמצאים בקונפליקט משפטי,תבקשו עצה מעורך דין מגשר לענייני משפחה בעל ניסיון בנושאים משפטיים סבוכים וזאת בכדי להימנע מהתדיינויות משפטיות ארוכות ומתישות בבתי המשפט . אינספור מחלוקות קשות נפתרות בצורה ראויה ויעילה לאחר שהן קיבלו ייעוץ משפטי מקצועי מעורך דין מגשר דיני משפחה מיומן ומנוסה. הרבה פעמים, עורכי הדין יצליחו להביא את המתדיינים להסכמים ולאפשר שגרת משפחה תקינה ככל הניתן, גם ביום שאחרי הסכסוך המשפחתי.

מה קורה בתהליך בו יש צורך במגשר?

מגשר משפחה
עורך דין לענייני משפחה שהיינו מגשר דיני משפחה יכול להביא לתהליך מהיר יותר וממוקד לפתירת מצבים סבוכים

יש צורך בהתכנסות אל גישור משפחתי לרוב במצב של פירוק שותפות, חוסר הסכמה בנושא כספים וחובות, ירושות וצוואות, גירושים שלמרבית האנשים אלו הראשונים שמלווים בהרבה וחוסר ידיעה. איך תתבצע חלוקת הרכוש? הפנסיה? מה יעלה בגורל הזכויות והחובות של כל אחד מהמשתתפים? הליכים אלו מאתגרים, מורכבים, הן משפטית והן רגשית. בעיקר, עקב כמות השאלות העולות וחוסר הידיעה.

לא 'לאבד את זה' על אף חוסר ההסכמה

לרוב בזמן ריב או פרדה מתמודדים עם משבר רציני. הליכים אלו נוטים להיות מייגעים ביותר מבחינה רגשית ואקונומית ולא כדאי שנעבור אותו לבד לגמרי.
אם הננו מבקשים לעבור את הליך בכבוד ובהצלחה, מומלץ שנפנה לאיש מקצוע, כמו עו"ד. עורך דין מנוסה יצליח לתמוך באינטרסים הפרטיים והכלכליים שלנו להביא לכך שהתוצאה וגם הדרך תהיה הטובה ביותר. כשבוחרים עורך דין מגשר לעזור בהליך מסוג זה, הוא גם זה שייצג במקרה הצורך בבית המשפט לרוב לענייני משפחה. .

נקודות חשובות כשניגשים לבחור מגשר לענייני צוואה וירושה

יש מספר נקודות מרכזיות שכדאי לבדוק כאשר מחליטים לקחת עו"ד שינהל את הגישור במצבים הנ"ל. יש להיעזר בעו"ד שהוא ראשית כל בן אדם ביחסו לאנשים.
הקשבה והבנה הוא מקום טוב לנהל כל שיחה, במיוחד כאשר אתם פותחים את חייכם הפרטיים. כשאתם מכניסים איש מקצוע למרחב המשפחתי שלכם, זה קריטי שהשיחה תהיה מכבדת, כנה וישירה. עורך הדין חייב להיות רגיש ומבין כלפי הלקוחות שלו. תחושת הנינוחות שלכם חשובה. כימיה אישית היא מעלה נחוצה כשבוחרים איש מקצוע שמעכשיו ייעץ לכם בנושאיים מרכזיים בחייכם. צריך שעורך הדין יגלה מספיק רגישות למצב האנושי המורכב בו אתם מצויים, ופי כמה וכמה כשיש ילדים מעורבים גם כן.

ניסיון ובקיאות

אתם יוצאים למסע מאתגר בעל השלכות מכריעות. ויש לוודא שאיש המקצוע שלצידכם בעל הניסיון הנדרש. ניסיון וותק הינם פקטורים תורמים להתמצאות המשפטית של העורך דין והרי בדיוק בשביל הדבר הזה אתם שכרתם אותו מהתחלה.

מומחים גם בגישור

עדיפות גדולה לעו"ד עם הסמכה בגישור, ידע זה מעלה את הצ'אנסים לפתרון הקונפליקט ברוח טובה, מהירות ויעילות מקסימלית. בעל ידע גישורי זה אדם שעבר הדרכה מיוחדת המרשה לו לנהל הן התדיינות מעמיקה והן גישור  תוך כדי שהוא חושב מחוץ לקופסה. עורכי דין שיודעים לעשות את זה הם בעלי ערך מוסף.

מתי אנו צריכים לקבוע עם מגשר משפחה או מגשר לענייני צוואה וירושה  ?

מגשר בחולון
מגשר גירושין ומצבי משפחה מורכבים ללוי תהליכים ודרכי פתרון

כל סוג של מצב מורכב שיש לפתור בין עם בתוך בית המשפט ובין אם מחוצה לו יש לשלב בהקדם גישור. הסיבה לעשות זאת בשלב מוקדם היא כי ככול והמצב לא מטופל נכון לרוב הוא מחמיר. טיפול מוקדם במחלוקת יוביל לפתרון מהיר יותר. הסכמי גירושין, משמורת על ילדים , מזונות ויצירת זמני שהות שלהם עם כל אחד מהוריהם, הסכמים שלפני הנישואין, אלימות במשפחה, צוואות וירושות, הסכמי שלום בית ועוד. כאשר אתם מחפשים שירות אמין ודיסקרטי, כזה  עונה ומתאים לדרישות והצרכים הספציפיים שלכם,  אייל סייג הינו האיש לכם. וגם, דואג לשלל ההליכים המוגשים לבית המשפט לענייני משפחה ולבתי הדין הרבניים ונותן ליווי אישי ללקוח  בכל תקופת ההליך המשפטי עד לרגע פסק הדין.

4.3/5 - (3 votes)

מגשר

מגשר
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

הסכם גירושין

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המגדיר את כל הסוגיות הקשורות לסיום הנישואין בין בני הזוג. עריכת הסכם

ידועה בציבור ירושה

ידועה בציבור

מנהלת מערכת יחסים בתור ידועה בציבור? חשוב שתדעי מהן הזכויות שלך, ואלו הן זכויות הנוגעות לתחומים שונים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה היא ההליך שאותו צריך לבצע כאשר אדם נפטר והותיר אחריו צוואה. באופן עקרוני

אימות נוטריון

אימות נוטריון

אימות נוטריון הוא הליך שנדרש במקרים רבים. בדרך כלל אנו מדברים על אימות חתימה נוטריון, אך ישנם

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית היא בעצם הצוואה המוגדרת בחוק בתור צוואה בפני רשות. במאמר זה נסביר בהרחבה על המשמעות

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

תחומי עיסוק

תחומי עיסוק משרד עורכי דין אייל סייג מתמחה בתחומי עיסוק שונים בעינייני משפחה עורך דין לגירושין ההחלטה להתגרש

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן

קרא עוד >>