איך מתחילים הליך גירושין

ידיים מכסות פנים איך פותחים תיק גירושין

איך מתחילים הליך גירושין בצורה המהירה ביותר? הרבה תוהים איך פותחים תיק גירושין. תמיד שומעים על כך שגירושין הוא תהליך ארוך אז איך מתגרשים הכי מהר שניתן? האם ההליך מזורז כאשר יש גירושין בהסכמה ועוד. ננסה לענות על חלק מהשאלות ולהעמיק בנושא – להתגרש איפה מתחילים ?

איך מתחילים הליך גירושין

תמונה משפחתית איך מתחילים הליך גירושין
ייעוץ לגבי איך פותחים תיק גירושין באופן יעיל ומהיר ומה השלבים בתהליך כזה

אין בעולם הזה דבר חשוב יותר מהמשפחה , זה ברור לכולם ועל כן, כשאנשים מגיעים למצב גירושין, כל המשתתפים הינם במשבר אדיר. העולם שהכרנו משנה את צורתו, העתיד מטיל פחד ואפלולי, מלא בחששות והיעדר ידיעה. אנחנו מלאי חשש שהעולם המוכר קרס, חוסר ידיעה קשה ומעיק. זמן של גירושין הננו זמן של טלטלה ובני הזוג זקוקים ל יד יציבה ותומכת לעזור להם בחציית המים הסוערים הללו. למרבית האנשים זוהי הפעם הראשונה ובמקרה שישנם ילדים בתמונה, ההתנסות עלולה להיות מחרידה הרבה יותר.

איך מתחילים הליך גירושין – מי אנחנו ולמה לבחור בנו לענייני גירושין

מגשר ועורך דין בענייני משפחה, אייל סייג מנהל משרד בוטיק בחולון וידע רב בכל הקשור לדיני משפחה וירושה. עוסק בין השאר מזונות אישה וילדים, משמורת ילדים, ירושה מיסוי, איך להתגרש הכי מהר, ידועים בציבור, ילדים חטופים, תביעות המוגשות לאחר שנקבע פסק דין שיתוף אמצעים בין חברי משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ונוספים. איך מתחילים הליך גירושין? מוטו: “גם להתגרש ניתן בדרכי שלום בהסכמה, וזה חשוב מאוד לטובת ילדים צעירים שהתנסות קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם תחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים פסיכולוגיים שעשויים להיגרם לאותם ילדים צעירים כתוצאה מפרוצדורות משפטיות מייגעות, מתישות וארוכות. "

איך מתחילים הליך גירושין עם המשרד שלנו

משרד בוטיק שלנו מקפיד לתת יחס חם ושירות אישי. אצלנו תקבלו תשומת לב מלאה וממוקדת ותמיד תדעו מי מטפל לכם בתיק ולמה. אצלנו לעולם תקבלו שירות אמין, ייחודי ודיסקרטי. אנחנו משוחחים איתכם בשפה שמובנת לכם ובגובה עיניים. אנו מייעצים במגוון רחב של נושאים, כגון איך מתחילים הליך גירושין .
ביד מאומנת, אנו נוליך אתכם, בהיותנו זמינים ודיסקרטיים, תוך מימוש מלא של זכויותיכם, למשך מלוא התהליך. על מנת שתהליך כזה יסתכם בצורה הטובה ביותר, עליכם לחבור עם עורך דין מיומן ומנוסה . חשוב שתזכרו, כי אך ליווי וייעוץ קרוב ע"י עו"ד משפחה עם ניסיון רב בתחום הגירושין והמשפחה, יניב תוצאות הטובות ביותר, בהתחשב ובהתאם לנסיבות המסוימות של כל משפחה באשר היא.

איך פותחים תיק גירושין ואיך מתגרשים הכי מהר במדינתינו

ישנם כמה זני בתי דין שאליהם אפשרי להביא את מגוון הסוגיות הקשורות לענייני משפחה: בית משפט לעניינים אלו ובית דין רבני. בתי המשפט הנ"ל הם שונים במהות שלהם ופסיקותיהן לא בהכרח זהות. כל מקרה לגופו – דבר מה שצריך לברר מיד כשמתחילים הוא לאיזה בית משפט המקרה הנדון משתייך שלכם. מאבקים משפטיים ממושכים, אשר מלווים ביצרים ורגשות, עלולים לדכדך ולהביא להוצאות רבות. במידה ואתם נמצאים בעימות משפטי, תשאלו עו"ד מומחה לגביי נושאים משפטיים מורכבים בכדי להימנע מהתדיינויות משפטיות מתישות וממושכות בבתי המשפט השונים. הרבה מצבים סבוכים מגיעות לפתרון בצורה ראויה ויעילה אחרי שהן קיבלו יעוץ משפטי מעורך דין מיומן בעל ניסיון. פעמים רבות, חיי משפחה ישובו להיות תקינים ככל המתאפשר תודות הסכמים שאליהם עורכי דין וסייעו להגיע.

מה קורה בתהליך?

ילד על אבא להתגרש איפה מתחילים
הרבה תוהים ובצדק איך מתגרשים הכי מהר? האם יש דרך לקצר הליך לא נעים זה? והתשובה היא כן.

לרוב הזוגות אלה גירושין ראשונים. הליך כזה הוא מעצם טבעו מורכב, הן רגשית והן משפטית. בעיקר, מפאת ריבוי שאלות העולות: איך מתחילים הליך גירושין ? איך פותחים תיק גירושין? כמה זמן כל אחד מההורים יקבל עם הילד ("משמרת משותפת") , מי ישלם למי – והאם בכלל כן או לא – מזונות ילדים? אם אכן כן, מה גובה המזונות? איך עושים חלוקת רכוש בגירושין? הפנסיה? מה יהיו הזכויות והחובות של כל אחד מבני הזוג?
קבלת עצה מעו"ד מנוסה שמבין טוב בתחום – איך מתחילים הליך גירושין, תעזור לפשט את הליך הגירושין.

להתנהל ברוח טובה עד כמה שניתן

כאשר מגיעים להחלטה לסיים את נישואינו, אנו עומדים בפני קשיים גדולים. הליך גירושין הוא הליך סוחט ביותר מבחינה רגשית וכלכלית ולא כדאי שנעבור אותו לבדנו. בתור עורכי דין משפחה וגם עורך דין צוואה אנו רואים לא פעם סכסוכים לא קטנים. אם הרצון המרכזי שלנו בתקופת הגירושין היא שמירה על כבוד הצדדים תוך כדי הצלחת התהליך כולו, אין ספק שעלינו לעבוד עם עורך דין מגשר. איש מקצוע יוכל לסייע לנו להגן על האינטרסים הכלכליים והאישיים שלנו להביא לכך שחלוקת הרכוש וחלוקת השהיה עם הילדים הינה הוגנת עד כמה שאפשר ובהתאם לצרכי ילדינו וטובתנו אנו. עורך הדין המתעסק בדיני משפחה פועל כנציגינו גם במסגרת של הליך גישור וגם בבית המשפט ל משפחה. .

אז החלטתם לבחור איש מקצוע – נקודות שצריך לזכור

ישנם כמה דברים מרכזיים שחשוב לקחת בחשבון כשבוחרים עו"ד שינהל את נושא הגירושין או ענייני משפחה אחרים העומדים על הפרק.

איך מתחילים הליך גירושין – מקצוענות וידע

נכון הוא לבחור בעו"ד שמיקודו הוא דיני משפחה ולא נושא שונה במשפט. ריכוז וידע מקצועי הינם דברים בעלי השפעה עיקרית בתהליך כואב וסוחט כמו זה שאתם ניצבים בפניו. היותו של עורך הדין מתמצא ומאופס תעזור ותקל עליכם. תסייע לכם למקד ולמהר הליכים וכמובן יש לוודא שיהיה בעל ידע מעמיק ונרחב בכל הנוגע למה שאתם מתעסקים בו.

זה קודם כל אנשים

כדאי לבחור בעו"ד שמתייחס אליכם כבני אדם ולא כתיק משפטי בלבד. תראו שזה שלפניכם, העו"ד עליו בחרתם לסמוך, מתקשר עימכם בגובה עיניים, שווה אל שווה. כשאתם מזמינים אותו למרחב המשפחתי האינטימי שלכם, זה קריטי שההתנהלות תהיה כנה, מכבדת וישירה. עורך הדין חייב להפגין רגישות והבנה כלפי לקוחותיו.

נותן הרגשה נוחה

צריך לקחת עו"ד עימו אתם חשים בנוח. זו היא תכונה חשובה כשבוחרים איש מקצוע שמעתה ילווה אתכם בכל הנוגע לפסיקה הכי בוערת בחייכם. צריך שעורך הדין יהיה מספיק רגיש לסיטואציה המשפחתית הלא פשוטה בה אתם מצויים, ופי כמה וכמה אם ילדים מעורבים גם כן. אתם רוצים להרגיש בנוח במהלך השיחה עם עורך הדין שלכם.

בקיאות ושנות ניסיון

ידיים מכסות פנים איך פותחים תיק גירושין
איך מתחילים הליך גירושין במדינת ישראל ומה אורך ההליך?

יש לבחור עורך דין גירושין מומלץ. הגורמים האלה לעשות את כל ההבדל בין צל"ש לטר"ש. ותק וניסיון הינם גורמים תורמים לעומק הבקיאות המשפטית של העו"ד והרי שבדיוק בשביל זה אתם שוכרים את שירותיו מלכתחילה.

גישור יכול לחולל פלאים

עדיפות חד-משמעית לעורך דין עם ידע בגישור, שכן ידיעה של זה מעלה את הצ'אנסים לפתרון המשבר לשביעות רצון הצדדים, במהירות ויעילות מרבית. מי שעבר הסמכה מיוחדת ופיתח אוריינטציה גישורית מסוגל להוביל הן משא ומתן מעמיק והן גישור בין הצדדים המתכוונים בהליך גירושין, תוך כדי שהוא יוזם פתרונות יצירתיים. הידע הזה מוסיף ערך גדול מאוד לעו"ד עימו אתם עובדים.

איך מתחילים הליך גירושין – באילו מצבים יש לבקש את עזרתם?

נושאים העוסקים בנשואים אזרחיים, משמורת אלימות במשפחה, גירושין, מזונות, ירושות וצוואות ועוד. לנושאי משפחה נדרש לתת תשומת לב מרבית ולשקול דברים באופו חכם ושקול. הליכים של דיני משפחה הם תחום מסובך, שעוסק בעניינים חשובים ועדינים, בגלל זה תהליכים המהווים חלק ממנו יכולים לרוב להגרר זמן ממושך. אייל סייג הינו בעל ניסיון רב בייצוג וניהול תיקים הדנים בנושאי משפחה. הוא מצייד את לקוחותיו עם מידע ושירות מקצועי בכל הקשור בדיני משפחה לדוגמא:

הסכמים של גירושין, משמורת ילדים , תשלומי מזונות וקביעת זמני שהות בינם לבין כל אחד מהוריהם ועוד. עו"ד אייל סייג יזמן לכם שירות ייחודי, מומחה, פרטי ומהימן, שמתאים באופן ספציפי כמענה לצרכים ולבקשות שלכם.

איך מתחילים הליך גירושין | איך פותחים תיק גירושין | איך מתגרשים הכי מהר | להתגרש איפה מתחילים

5/5 - (1 vote)

איך מתחילים הליך גירושין

איך מתחילים הליך גירושין
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

משמורת משותפת

משמורת משותפת ומזונות

משמורת משותפת ומזונות היא הנושא שעליו נדבר. בתלילה נציין כי המשמורת המשותפת היא אחת האפשרויות להסדרת המשמורת על

עורך דין גירושין המלצות

הליך גירושין

הליך גירושין במדינת ישראל הפך להיות דבר שכיח מאוד, כמו בכל העולם המערבי. אך יש לציין כי

עורך דין צו ירושה

בקשה למתן צו ירושה

בקשה למתן צו ירושה היא אמנם הליך פשוט, אך מוטב לעשות זאת באמצעות עורך דין מומחה לצוואה

הסכם גירושין

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המגדיר את כל הסוגיות הקשורות לסיום הנישואין בין בני הזוג. עריכת הסכם

ידועה בציבור ירושה

ידועה בציבור

מנהלת מערכת יחסים בתור ידועה בציבור? חשוב שתדעי מהן הזכויות שלך, ואלו הן זכויות הנוגעות לתחומים שונים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן

קרא עוד >>

תחומי עיסוק

תחומי עיסוק משרד עורכי דין אייל סייג מתמחה בתחומי עיסוק שונים בעינייני משפחה עורך דין לגירושין ההחלטה להתגרש

קרא עוד >>