דיני ירושה

מהם דיני ירושה

דיני ירושה | מהם דיני ירושה | איזה דיני ירושה יש | ירושה דינים | דינים ירושה

דיני ירושה לעתים מלווים במצבי לחץ, כעס, חשש וריבים. אין משהו בעולם הזה שהוא משמעותי יותר מהמשפחה ולמרות זאת לא פעם נגררים אל מצבים סבוכים או מורכבים. מהם דיני ירושה? איזה דיני ירושה יש? ירושה דינים ומה שביניהם

מי אנחנו ולמה לבחור בנו לענייני דיני ירושה

דינים חוק הירושה
נושא דינים ירושה ותשובות לשאלות משפטיות ניתן לקבל בייעוץ טלפוני מהיר וממוקדד

עורך דין וגם בדיני משפחה, אייל סייג, בעל וותק וניסיון רבים, מנהל משרד עו"ד בוטיק בעיר חולון. עוסק בנוסף תחומים אחרים, גם בגירושין, משמורת ילדים, מזונות לילדים ומזונות לאישה, ילדים שנחטפו, ידועים בציבור, תביעות המוגשות לאחר פסק דין אימוץ, אפוטרופסות, איזון, פירוק או שיתוף משאבים בין חברי משפחה ונוספים. המוטו של אייל: “גם מצבי משפחה מורכבים ניתן לפתור תוך כדי שמירת שלום בהסכם, ובכך יחסכו נזקים נפשיים שעשויים לקרות בנוסף אל הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך כדי שמירה על זכויות דיוניות ומהותיות של העוסקים בדבר."

משרד בוטיק שלנו תמיד מקפיד לתת יחס חם ושירות אדיב. אצלנו תחוו תשומת לב מלאה וממוקדת ותמיד תהיו בטוחים מי עובד על התיק שלכם ולמה. השירות שלנו הוא לעולם אמין, דיסקרטי וייחודי. אנחנו מדברים איתכם בשפה שלכם ובגובה עיניים. תחומי הייעוץ שלנו הם רבים ומגוונים, דיני ירושה כמו גם ירושה על פי דין הוא דוגמה אחת.

במצב זה עולות שאלו רבות כמו מהם דיני ירושה? איזה דיני ירושה יש? ביד רבת ניסיון, אנו נוליך אתכם, בזמן שאנו דיסקרטיים וזמינים, תוך מימוש מלוא זכויותיכם, למשך כל התהליך. על מנת שתהליך כזה יסתיים על הצד הטוב ביותר, עליכם לחבור עם עורך דין מנוסה ומיומן . יש לזכור, כי ייעוץ וליווי תמידי ע"י עורך דין המומחה בתחום ירושה דינים והמשפחה, יניב תוצאות הכי טובות, כשמתחשבים בנסיבות הספציפיות של כל משפחה באשר היא.

מדינת ישראל ושאלות משפחה

מגוון פרוצדורות בין בני משפחה יכולים להיות מוגשים הן לבתי הדין הרבניים והן לבתי משפט לסוגיות משפחה. בתי המשפט הללו הינם שונים במהותם ופסיקותיהן לפעמים גם לא דומות. ולכן, רצוי לברר עם עורך דין שמתמצא, כבר בהתחלה, מהי הרשות שאליה יש להגיש במקרה הנדון. מאבקים ממושכים בבתי משפט, כאלה המלבים יצרים ורגשות, יכולים לגרום לעיתים לדכדוך ולהוצאות כלכליות גדולות.

אם אתם נמצאים בעימות משפטי,קבלו יעוץ מ עו"ד בעל ניסיון בתחום סוגיות משפטיות קשות וזאת בשביל להימנע מהתדיינויות משפטיות מייגעות וארוכות בבתי המשפט . אינספור ריבים סבוכים בנושא דינים ירושה ועוד באות לידי פתרון ביעילות ובצורה ראויה אחרי שהן מקבלות ייעוץ משפטי של עורך דין ירושה מיומן בעל ניסיון.

למה אפשר לצפות בנושא דיני ירושה?

הרבה משפחות חוות ענייני ירושה בפעם הראשונה והנושא מעורר לפעמים רבים ישנים תחושות חדשות ולא נעימות ולא פעם ריבים סבוכים.  מה יוחלט לגבי חלוקת הרכוש ? מה לגבי חובות וזכויות של כל אחד? התייעצות עם עו"ד ירושות וצוואות מנוסה שמבין טוב בתחום דיני ירושה תעזור לפשט את ההליך המורכב הזה.

להסדיר סכסוך תוך כדי ששומרים על כבוד

דינים ירושה
מצבי ירושה דינים הנמצאים בחוק הירושה ואיך צריך להתנהל במצב ללא צוואה?

כהליכים הקשורים אל דיני ירושה יכולים להסתמן כקשים בעיקר כאשר מדובר במספר יורשים. אם השאיפה העיקרית שלנו במקרה זה הוא לשמור על כבוד הצדדים תוך כדי שכל הסיפור מוכתר בהצלחה בתומו, עלינו לפנות לעורך דין. עורך הדין יצליח לתמוך באינטרסים הפרטיים והכספיים שלנו כך שחלוקת הרכוש תהיה שוויונית ככל הניתן ופועלת לטובתנו ולצרכי ילדינו. כאשר אנחנו לוקחים עו"ד ללוות אותנו בהליך זה, הוא יהיה גם זה שייצג אותנו בבית המשפט למשפחה. כשהחלטנו שאנחנו פונים לעורך הדין נכון לבחור עורך דין גירושין ירושה ומשפחה שהוא משופשף ושרייטינג ההצלחה שלו טוב מאוד.

מה חשוב?

כשמגיעים למלאכת בחירת עו"ד לענייני משפחה שידאג לטפל בגירושין או ענייני משפחה אחרים , נחוץ לקחת בחשבון כמה נקודות בסיסיות.

מומחיות בתחום דיני ירושה

רצוי לבחור בעו"ד שעיסוקו הינו דיני משפחה ולא עניין שונה במשפט. בתהליך מייסר ומעייף כמו זה שאתם ניצבים בפניו, יכולת ריכוז וידע מקצועי הינם אלמנטים מכריעים. עו"ד שמתמקצע במה שאתם זקוקים לו יוריד מכם נטל מעצם היותו ממוקד ובקיא .ובכך יוכל לסייע לכם במיקוד והאצת פרוצדורות וכמובן שיהיה בעל ידע מעמיק ונרחב בכל הנוגע למה שאתם צריכים.

זה קודם כל אנשים

לוקחים עו"ד שהוא ראשית כל בן אדם ביחסו לאנשים. תוודאו  כי העו"ד לו אתם מספרים על חייכם הפרטיים מתאים לכם מפני שאתם מכניסים איש מקצוע למרחב המשפחתי האינטימי שלכם, זה חשוב ביותר שההתנהלות תהיה כנה, מכבדת וישירה. רגישות והבנה כלפי לקוחותיו הן מעלות ראשונות בכל עורך דין הראוי למעמדו. חשוב  כימיה אישית עם איש מקצוע שמעכשיו והלאה ילווה אתכם בכל הנוגע לדרך חשובה בחייכם. צריך שעורך הדין יגלה מספיק רגישות למצב המשפחתי הלא פשוט בו אתם נמצאים, במיוחד אם ילדים מעורבים גם כן. יעזור לכולם אם תרגישו בנוח כאשר אתם מנהלים שיחה עם העו"ד שלכם, וצריך שתהיה תחושת אמון ופתיחות.

כמו כן לא לוותר על מקצועיות וניסיון. האלמנטים הללו יכולים בין טר"ש לצל"ש. ניסיון וותק הינם גורמים תורמים לעומק הבקיאות המשפטית של העורך דין והרי בדיוק בשביל הדבר הזה אתם שוכרים את שירותיו של איש מקצוע זה מהתחלה.

לא לשכוח גם כאשר מדובר על דיני ירושה גישור יכול לחולל פלאים

מהם דיני ירושה
דיני ירושה הם המפורטים בחוק הירושה העדכני ויש ללכת לפיו

עדיפות רבה לעורך דין מגשר שהוא מומחה גם בגישור, שכן ידיעה של זה מעלה את הסיכויים לסיום המשבר ברוח טובה, יעילות ומהירות מרבית. שעבר הסמכה ספציפית שהקנתה לו אוריינטציה גישורית מסוגל להוביל הן משא ומתן מעמיק והן גישור בין הצדדים המתכוונים בהליך מורכב, בזמן שהוא יוזם פתרונות יצירתיים. עורכי דין שיש להם את הכישורים הללו הם בעלי יתרון על עורכי דין שלא.

 

5/5 - (1 vote)

דיני ירושה

דיני ירושה
עורך דין מומחה לגירושין

אייל סייג, עורך דין משפחה

בעל משרד בוטיק וניסיון רב בדיני משפחה וירושה.
עוסק בין היתר, בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים בין בני משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ילדים חטופים, ידועים בציבור, תביעות אותן ניתן להגיש גם לאחר פסק דין ועוד.

“גם גירושין ניתן להשיג בדרכי שלום בהסכם, בעיקר לטובת ילדים שחווייה קשה עד מאד של סכסוך בין הוריהם ייחסך מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך ימנעו פצעים/נזקים נפשיים שעלולים להיגרם לאותם ילדים בעקבות הליכים משפטיים ארוכים, מייגעים ומתישים. הכל תוך שמירת זכויות דיוניות ומהותיות של הוריהם.”

השארת טלפון לקבלת שיחה

סרטון מומחה דיני משפחה וירושה

מאמרים

הסכם גירושין

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המגדיר את כל הסוגיות הקשורות לסיום הנישואין בין בני הזוג. עריכת הסכם

ידועה בציבור ירושה

ידועה בציבור

מנהלת מערכת יחסים בתור ידועה בציבור? חשוב שתדעי מהן הזכויות שלך, ואלו הן זכויות הנוגעות לתחומים שונים

אפוטרופוס לקשישים

אפוטרופוס להורה מבוגר

למה צריך אפוטרופוס להורה מבוגר? כיצד מתבצע מינוי אפוטרופוס לקשישים? והאם ייפוי כוח מתמשך יכול להיות אלטרנטיבה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה

בקשה לצו קיום צוואה היא ההליך שאותו צריך לבצע כאשר אדם נפטר והותיר אחריו צוואה. באופן עקרוני

אימות נוטריון

אימות נוטריון

אימות נוטריון הוא הליך שנדרש במקרים רבים. בדרך כלל אנו מדברים על אימות חתימה נוטריון, אך ישנם

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית

צוואה נוטריונית היא בעצם הצוואה המוגדרת בחוק בתור צוואה בפני רשות. במאמר זה נסביר בהרחבה על המשמעות

עורך דין משפחה

עורך דין אייל סייג, עורך דין משפחה מומחה למספר הליכים ומגוון תחומים הקשורים לתחום דיני אישות, בעל ניסיון

קרא עוד >>

איך מתגרשים

איך מתגרשים יפה ומהר ומה אפשר לעשות כשלא יודעים לאן לפנות? איך מחליטים להתגרש והאם ניתן לפנות לייעוץ

קרא עוד >>

מזונות ילדים

מזונות ילדים מספר או מזונות לילד הוא נושא המעלה שאלות רבות מכל הצדדים. לפני שנכנסים לדיון על מזונות

קרא עוד >>

ייעוץ גירושין

ייעוץ גירושין ממש חשוב ומומלץ! המשפחה המיידית שלנו הם האנשים שהכי משמעותיים בשבילינו מכולם בחיים האלה אז מובן

קרא עוד >>

תחומי עיסוק

תחומי עיסוק משרד עורכי דין אייל סייג מתמחה בתחומי עיסוק שונים בעינייני משפחה עורך דין לגירושין ההחלטה להתגרש

קרא עוד >>